Leáll a gép 10. fejezet

A témához tartozó történet:
Remete D. László
83 863 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Remete
2009. március 24. 09:29
#8
Kedves Kínai!
A szerelmet tanultuk esetében egyszer már végigfutottam a hepeind vonalon, és akkor kiderült, nálam hepi az end. Tarts ki a végéig!
Biztosíthatlak, nem fogok hét éves gyerekek szerelmi életéről írni, a történet tulajdonképpen kiszámítható módon ér majd véget. (Legalább is nekem sikerült kiszámítani) Remélem, hogy aki a helyembe képzeli magát, és hozzám hasonlóan megoldja az élet egyenletét, az nem fogja azt írni, hogy ezt ki lehetett kalkulálni előre is. Meg aztán én is hagytam szerteszét néhány nyomot, mint az egy jó krimiben szokás.
Jó olvasást!
Üdv! Remete.
1
Remete
2009. március 24. 09:24
#7
Kedves sihupapa!
Ha jól emlékszel, a Páternoszter sem úgy ért véget, ahogy azt előre egyszerűen ki lehetett következtetni. Bizz benne, hogy most sem gondolsz arra, ami a vége lesz.
Már csak két hét.
Üdv! Remete.
1
Andreas
2009. március 24. 08:41
#6
Úgy látszik, átvetted némely folytatásos krimi fogását: egy héten át izgulhatunk, hogy mi lesz Anitával. Remélem, te is úgy gondolod, hogy egy tragédia elég volt ebben a regényben?!
1
Olvasó
2009. március 24. 07:28
#5
Látom,nem csak én vágyom a happy endre:)
Csak ne alul álljon meg most a páternoszter.:)
(a drámai közjáték miatt meg nem lepontozni ezt a részt!)
1
pisti47
2009. március 24. 05:15
#4
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ne győzhessenek mindig a Sacik, Dodók. Fel vagyok csigázva én is, egy kicsit megnyugtathatnál minket Laci. Tudom, hogy 8 óra körül kapcsolod be a gépet. Üdv.
1
Kínai
2009. március 24. 02:37
#3
Na, László?! Ne már, legalább a történetedben legyen szép a vége, ha már az élet ennyire szomorú. :-(
Inkább a két kis fiatal / Katinka-Zsoltika/ között kialakúló szerelemről olvasnék, mint egy rémregényt. De még esetleg az Anita-Andris lamúr is jobban hangzik.
1
sihupapa
2009. március 24. 02:19
#2
csak ne az legyen a vége amire gondolok.
1
T
Törté-Net
2009. március 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1