Ismerkedés 1. rész

A témához tartozó történet:
Adultestory, Titti
17 304 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Titti
2023. augusztus 23. 12:15
#10
Ó, akkor ez mégiscsak jól sikerült, mert valójában ilyen érzetet akartam kelteni. Azt, hogy a nő egy „nagyvilági" valaki, aki nem gondol többre, mint egy egyéjszakás kalandra. 
A folytatásos történetek zöme pedig kicsit mind szappanopera, tehát a picit fentebbi hozzászólásodon is csak mosolyogtam.
Annak meg mindig örülök, ha van valaki akinek tetszik. 🙂 Köszi tibee72!
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. július 10. 20:47-kor írt üzenetére.
t
tibee72
2023. augusztus 23. 11:09
#9
Tetszik. Érdekesen megírt történet.
1
Ulysses
2023. július 10. 20:58
#8
Áh, azt kicsit méregből írtam. Ha finomítani akarok rajta, akkor ez lenne a szituáció: Országos havazás, hófúvás, akadozó tömegközlekedés. A pasi meglátja, amint a nő a villamossínekről próbál lerángatni egy magatehetetlennek tűnő embert. A váratlan találkozástól a férfi ledermed, a nőnek kell rápirítani, hogy segítsen. Még morog kicsit, hogy rajta sem segített senki, mikor szüksége lett volna rá. Aztán erőt vesz magán, és előkapja lovagias énjét. A segítségre szoruló emberről kiderül, hogy siket és cukorbeteg. A pasi pedig lenyűgözi a nőt, mivel ismeri a jelbeszédet, mert a családjában volt hallássérült ember. Máris van miről beszélgetniük, van közös feladat, amiben jobban megismerhetik egymást. A veszélyhelyzet elmúltával pedig adódik az újabb esély egy randira...
2
Ez egy válasz Lolamacko 2023. július 10. 16:03-kor írt üzenetére.
Ulysses
2023. július 10. 20:47
#7
Jaj, dehogy bántottál meg! És nekem sincs ilyen szándékom.(Nem álltam neki ízekre szedni az előforduló néhány hiba miatt.) Csak hiányolom a sztoritokból az igazán meglepő fordulatot. Az a szembekötősdi remek játék, de így az első randin teljesen elvitte a valószerűtlenség irányába. Hiányoltam a vívódást a szereplőkből ( a pasinál még úgy ahogy megvan), amikor még nem biztosak abban, hogy a másik is ugyanazt a vonzódást érzi. Ez így inkább egy egyéjszakás kalandnál hihető, mikor egyértelmű a partnereknek, hogy csak szex lesz, nem kell bókolni egymásnak, nem kell udvarolni. 
Céloztam is rá, hogy a hiba valószínűleg az én készülékemben van, mert másra számítottam.
1
Ez egy válasz Titti 2023. július 10. 14:17-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. július 10. 16:03
#6
Mennyi jó ötlet! Szinte kedvem lenne megírni a kutyasétáltató éjjeliőr történetét, akit újra kell éleszteni. 
2
Ez egy válasz Ulysses 2023. július 10. 13:44-kor írt üzenetére.
Titti
2023. július 10. 14:17
#5
Megbántottalak?
1
Ez egy válasz Ulysses 2023. július 10. 13:44-kor írt üzenetére.
Ulysses
2023. július 10. 13:44
#4
Egy kicsit becsapva érzem magamat.  Hol a sztori? A mese. A varázslat. Mert ez így:
De kurva jól néz ki ez a nő! Bejön nekem ez a pasi. Dugjunk? Aha, dugjunk. És dugtak.
Mondjuk szerintem pont az a rész árulkodik valamiféle érzelemről, meg belső vívódásról, ahol a pasi még a pincérre is féltékeny lesz. Vártam volna valami érdekes párbeszédet, nem ezt a szokványos, sablonos két-mondatos bemutatkozást, mivel foglalkozol és hasonlók. Izgalmasnak találtam volna, ha tényleg rövid úton véget vetnek a randinak, és a véletlen ismét összehozza őket, valami más szituációban. Együtt mentenek ki a vízből és élesztenek újra egy kutyasétáltó éjjeliőrt, vagy a bicikliző pasit elüti a nő Ópusztaszeren.
Vagy a másodállásban pizzafutárként dolgozó pasi beleütközik a csajba a lépcsőházban. Vagy összefutnak egy kiállításon, koncerten, az emlegetett közös ismerős, azaz Szilvi harmadunokaöccsének bármicvóján.
Áh, bocs. Ez nem az én sztorim, ha nektek tetszett és izgalmas volt, akkor jó ez így.
2
l
laja.jl
2023. július 9. 15:40
#3
Egy nap 2 tükörtörténet. Más és más, de nem rossz. Érdekes és tetszik. 
Kíváncsi vagyok hova fejlödik.
2
Andreas6
2023. július 9. 07:20
#2
Tulajdonképpen nem rossz, kár hogy sok benne a hiba. Még valami: A pincérnek az a dolga, hogy ott legyen, kiszolgáljon, udvarias és barátságos legyen. Ettől még nem nyálas ficsúr és nem bájgúnár. Ezekkel a megnyilatkozásokkal a pasas teljesen ellenszenvessé vált a számomra.
3
T
Törté-Net
2023. július 9. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1