Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Remete
2008. szeptember 4. 08:13
#546
Azonban most megint csak a szürke panel, meg a film reklám látható. Valmi gáz van. Mégis utána kellene nézni.
1
Remete
2008. szeptember 4. 07:51
#545
Bocs!
Most már működik, visszavontam.
1
Remete
2008. szeptember 4. 07:50
#544
Kedves Moderátorok!
Bele szerettem volna nézni a Szerelmet tanultuk első részébe, és egészen furcsát láttam. Mintha egy szó sem lenne az írásból az oldalon.
Kérlek nézzetek utána!
Üdv remete
1
Haramia
2008. augusztus 13. 16:53
#543
elnézést az elírásokért, mert egykicsit már elfáradtam, és mellényúltam néhány karakternek.
fogadbaj=fogadnak
heéyesírás=helyesírás
talafonokon=telefonokon
1
Haramia
2008. augusztus 13. 16:50
#542
Én elhiszem, hogy sok itt a program író, de magyaorországon a helyesírás az ékezetekkel kezdődik, vagy legalább is pár száz évvel ezelőtt így volt az iskolákban. Nagyon zavaró, hogy egyre több írást találni, amelyben szerintem ékezet nélküli írásokat fogadbaj el, és ezzel rontják a szerencsétlen ifjúság morálját a heéyesírás iránt. Elégbaj, hogy a talafonokon javarészt ugyanezzel az eljárással leveleznek, a rövidítésekről már ne is beszéljünk.
1
isti7412
2008. augusztus 6. 08:16
#541
Helló !

A mai Nudis sztori már régebben fent van.
1
XY
2008. július 18. 20:05
#540
Miért nem tudok regisztrálni? Azt írja ki, hogy nem találja, biztos rosszul adtam meg a címet, de a pénzt levonja. Már 1500Ft-om ráment. Légyszíves csináljatok vele valamit.(hdzidzo@hotmail.com)
1
isti7412
2008. június 30. 16:50
#539
Hali !

A mai családi sztori nem egész 2 hete fent van az oldalon!
1
T
Törté-Net
2008. június 6. 16:46
#538
Kedves Steve!

A történeteidet szabadon elérhetővé tettük.
Bár tegyük hozzá, hogy a feltöltéskor elfogadott szabályzat értelmében a tagsági részbe feltöltésre való jelöléssel (és így a VIP tagságik kérésével) a Törté-Net-nek engedélyt adsz a VIP tartalomban való megjelentetésre korlátlan ideig. (Jogi értelemben ezt nyilvánossághoz való közvetítési jognak, illetve terjesztési jognak hívják.)

Ettől függetlenül nem célünk természetesen az ilyen jogi problémákat előtérbe helyezni, így teljesítettük a kérésedet, mint ahogy minden eddigi esetben minden írónkkal szemben is így jártunk el. :)

További jó írást, olvasgatást, további szép napot! :)
1
Steve
2008. június 6. 15:08
#537
Valószínűleg ezt az oldalt csak én látom.
A szerkesztőknek szemüveget fogok ajándékozni.
1
Steve
2008. június 3. 17:14
#536
Tisztelt Törté-Net!
Mint azt már tapasztalható volt a Gitta 6. részénél is úgy döntöttem, hogy a továbbiakban beküldött írásaimat ingyenes kategóriába kívánom feltölteni. Ezért kérem a „T” szerkesztőséget, hogy az eddig feltöltött írásaimat is az ingyenesen olvasható kategóriába állítsák át.
Tisztelettel; Steve
(Publikus e-mailom; setve1@vipmail.hu )
1
isti7412
2008. május 19. 06:40
#535
Sziasztok ! A mai családi történet más címmel már fent van sztem 2004. óta .
1
T
Törté-Net
2008. május 12. 12:40
#534
Köszönet, javítva. :)
1
isti7412
2008. május 12. 11:29
#533
Hali !
A mai családi történet már fent van egyszer!
1
Arkon
2008. február 29. 22:38
#532
Köszönöm a gyors választ.
Megkérdezhetem miért kerültek le az animal töténtek ?

Arkon
1
T
Törté-Net
2008. február 29. 10:43
#531
Szia Arkon!

A Törté-Net-en cirka 3-4 éve hónapról hónapra ugyanannyi történet jelenik meg, 1-2 eltérés akad csak a számokban.
Havonta kb. 45-50 történet kerül fel a Törté-Netre, heti 1 film, illetve havi 2-3 képregény mellett.

Ezekkel továbbra is messze a legnagyobb ilyen jellegű oldal vagyunk, mind a történetek, mind a képregények számát tekintve. És a fejlődés nem áll meg. :)

Az animal történetek sajnos lekerülek az oldalról.
1
Arkon
2008. február 28. 22:50
#530
Sziasztok !

Már jó pár éve olvasgatom a történet-et .Bocs hogy ezt mondom de szerintem régebben jobb volt. Amikor megjeletek a filmek és a képregények azt gondoltam jó ötlet. Viszont az lett a tapasztalatom , hogy lassabban jönnek az írások, a képregényekről és a filmekről ne is beszéljünk olyan szörnyen lassan kerülnek fel.Havi 2-3 filmért,képregényért + 4-6 történetért már elég necces az elővizetés.A véleményem az hogy a legjobb történetes oldalból let három talán közepes.
Nem bántani akartam a készítőket csak elmondani a véleményem.

+ Egy kérdés:
Az animal történeteket szétszórtátok atöbbi történet közöt, vagy töröltétek az összeset?
Arkon
1
wwwalaki
2008. február 19. 00:23
#529
Kedves Törté-net!

Nem lehetne, hogy a helyesírási hibáktól hemzsegő sztorikat visszaküldenéd a szerzőnek azzal, hogy csak akkor kapja meg érte a belépési kódot, és csak akkor kerül fel, ha kijavítja? A legjobb történettől is elmegy az ember kedve, amikor hiányzik benne a központozás, egybeírandó szavak külön vannak írva, a külön írandók meg egybe, az egyéb magyartalanságokról már nem is beszélve.
Nagyon színvonalas az oldal, szinte minden nap megnézem, de ezek az apróságok (amik nem is annyira apróságok szerintem) rettenetesen bosszantóak. Elhiszem, hogy egy ember nem tud mindent átnézni, kijavítani, de ezek már az első 5-6 mondat után előjönnek. Nem az a baj, ha egy-két vessző hiányzik vagy feleslegesen van bent, ha néha egy igekötő külön van írva az igétől, hasonlók. De mikor egyetlen vessző sincs, amikor az igekötő mindig külön van írva, az már idegesítő, és főleg nem magyarul van; én az ilyet csak úgy emlegetem, hogy pszeudo-magyar. Szerintem neked/nektek is érdeked/érdeketek, hogy ne kerüljenek fel ilyenek az oldalra, akármennyire is jó amúgy az írás. Bár az a tapasztalatom, hogy ez leginkább a gyenge művekre jellemző.

Üdvözlettel egy nyelvvédő.
1
Zoy
2008. február 5. 19:32
#528
szia

a haverok 2. képregény nem jelenik meg...

1
T
Törté-Net
2008. január 26. 14:23
#527
Ati: Javítva, köszönjük.

Petren Gábor: Nálunk helyesen jelenik meg, elképzelhető, hogy nálad szakadt meg a letöltés a kép felénél.
1