Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

fecó
2007. október 23. 13:58
#506
lasan jönek az ujj képregények!!!!!!!!
Ez nem jó!!
1
T
Törté-Net
2007. október 19. 16:59
#505
Vera:
Valószínűleg lejárt a tagsági, amit küldtünk. Kérjük írj egy e-mailt, és azonnal küldjük a következőt. :)

anti:
A Toplista menüpontnál ki leeht választani, hogy melyik kategória történeteit szeretnéd látni.
Az átlag meg teljesen matematikai módon képződik, sajnos ez vele jár, hogy a sűrű mezőnyben 1 tized pont is sok helyet számít.

felhasznalo66:
Félreérthetően fogalmaztunk, kivaítottuk a letöltést megtekintésre, ugyanis oldalunk nem kínál ZIP formátumban történő letöltési lehetőséget.
1
vera
2007. október 19. 15:45
#504
T Cím!
hiába ütöm be a kódot, már kértem egy újat is nem történik semmi. Semmit nem tudok megnyitni!
Mi a teendő?
1
anti
2007. október 18. 20:26
#503
Folytatom. Látszik, hogy direkt leponzozásról van szó mert egy szavazat 10 helyet visz le. Akkor is ha már legalább 50-en szavaztak rá. tudom, hogy bunkóság ellen nem lehet tenni, de mégis.
1
anti
2007. október 18. 20:19
#502
Ha egy nem családi véletlen bekerül a 10-be egy órán belül kipontozzák
1
felhasznalo66
2007. október 11. 13:59
#501
Sziasztok!

Elolvastam a FAQ és a GYIK ot is de nem találtam meg hogy hogyan lehet ezeket a képregényeket letölteni.A képregények mellett látom hogy hányszor voltak letöltve de én nem találok ilye "letöltés" vagy hasonlo linkeket.Oldalanként kell letölteni v. egyáltalán nem is lehet letölteni ezeket?

Elöre is köszönöm a válaszotokat
1
isti7412
2007. október 9. 14:19
#500
Köszönöm a gyors intézkedést!
1
T
Törté-Net
2007. október 9. 11:28
#499
isti7412: Máris orvosoltuk a problémát, elnézést a késedelemért. :)
1
isti7412
2007. október 9. 09:12
#498
TEgnap küldtem egy sms-t előfizetésre. kb. 5 perc múlva visszajött az üzenet, hogy technikai hiba.
Jeleztem a hibabejelentőn is. Eddig nem történt semmi !
Mi a teendőm?
1
T
Törté-Net
2007. augusztus 23. 11:00
#497
Az oldal fenttartója multinacionális cég, így sajnos nem (csak) a magyar jogszabályok érvényesek rá.
Gondolhatja mindenki, hogy amennyiben lenne rá lehetőség, úgy a továbbiakban is lenne animal kategória.
1
and
2007. augusztus 23. 10:52
#496
Könyörgöm milyen törvényi megkötés, írj egy idevágó passzust(csak a jogszabály megnevezése és bekezdés) és én elhiszem, olyan ,meg nincs ezen az oldalon hogy nem publikus.
1
T
Törté-Net
2007. augusztus 16. 13:41
#495
Kedves Joe!

Tagságit eddig egyetlen okból voltunk kénytelenek törölni, mégpedig, ha bizonyíthatóan megosztotta az illető másokkal és többen használták.
A te esetedben amennyi tudjuk ilyesmi nem történt, úgyhogy a tagságidnak élni kell. Amennyiben nem müködik úgy kérjük töltsd ki a hibabejelentő űrlapot és utánanézünk a problémának.

Az animal történetekkel kapcsolatban már írtuk, hogy törvényi megkötések miatt kénytelenek voltunk eltávolítani őket, a többi nem publikus.

A felhozatallal kapcsolatban szintén leírtuk az álláspontunkat:
"Igyekszünk úgy sorbarendezni őket, hogy a lehető legtöbb embernek kínáljunk izgalmas olvasnivalót."
És mint említettük 10 kategóriába nem lehet minden nap történetet rakni.

Kampányt indítani, mert nem kap választ, valamint elnézéskérést követelni ilyesmiért felettébb furcsa.
A Törté-Net vállalja, hogy a tagságiért cserébe a fenntlévő régebbi történeteket el lehet olvasni, valamint lehetőségeihez képest (ez most munkanaponta 2, hétvégente 1 történet) frissíti a felhozatalt.
Ennek minden körülmények között eleget teszünk, így semmiféle fogyasztóvédelmi szabálysértés nem történik.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
JOE
2007. augusztus 16. 11:30
#494
T. Törté-net Szerkesztőség!

Most telt meg a hócipőm. Elégvolt, valószínő azért, mert kritizálni merem az oldal szerkesztői és általános stratégiáját, fogják magukat és kitesznek a lejárt a tagságim címmel. Ami csak VIII.-hó 26-án járnale.

És most mégegyszer elmondom, ha nem adnak magyarázatot, hogy miért vették le az ANIMAL-t, és miért nincs CSALÁDI epizódok, csak imitt amott, mikor elég csak ránézni a toplistára, ami magáért beszél.

Amennyiben (és ez nem fenyegetőzzés) nem válaszolnak a fentiekre, és kérnek elnézéstt kampányt fogok indítani Önök ellen. És higgyék el megteszem, mert ez fogyasztóvédelmi szabálysértés is és erre ugranak, az etikairól nem is beszélv.

JOE

1
JOE
2007. augusztus 8. 23:50
#493
T. TÖRTÉ-NET!

Még mindég azt szeretnék elhitetni, hogy mindent megtesznek a legtöbb igény kielégítéséért?

Júli 30-óta nincs családi és 30-án is egy nagyon gyengus volt csak.

Tényleg nem piszkálódni szeretnék, de ez így tényleg nem frankó.
1
knq9sada
2007. augusztus 2. 09:04
#492
Az ifjú boszorkányok 2 76. oldal nem jelenik meg!
1
and
2007. július 27. 14:37
#491
Most már tényleg megmondhatnád, mi a baj az animállal, mert így nem merem elküldeni a következő írásomat, ha bármikor bármi erre a sorsja juthat, please akár priviben is!!!!!!
1
T
Törté-Net
2007. július 22. 23:24
#490
Kedves Joe!

"Sajnos" a Törté-Neten jelenleg is 10 kategória található, úgyhogy akárhogy is igyekszünk, nem lehet minden nap mind a 10 kategóriába új történetet felrakni.
Akad a raktáron minden fajta történetből, igyekszünk úgy sorbarendezni őket, hogy a lehető legtöbb embernek kínáljunk izgalmas olvasnivalót.
(Amúgy az egyre több homo történetre csak annyit szeretnénk hozzáfűzni, hogy július hónapban 2 db került fel.)

Megnyugtatásul közölhetjük, hogy a Törté-Net jó egészségnek örvend, és még sok történet fog megjelenni rajta minden kategóriában.
1
JOE
2007. július 22. 14:12
#489
T. Szervezők, T. Tulajdonos-ok!

Ez az oldal így már érdektelenné vált, se animal, se családi, tele heteró, egyre több homo történettel, ilyet és hasonlókat bármelyik oldalon találtunk eddig is, ezért már nem érdemes befizetni. Azt gondolom a véleményekből és az emberi ismereteimből, így lassan elhal az oldal.
1
T
Törté-Net
2007. július 15. 16:00
#488
Elnézést, javítva.
1
isti7412
2007. július 15. 09:04
#487
Hali ! A mai szorit megnyitva az elöző frissítés jön be!
1