Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

D
2006. december 6. 13:45
#386
Sziasztok.
Nyilván az emberek többségének ez nem probléma, de nekem 1280x1024-ben megy a monitorom és némi boldogsággal töltene el, ha az oldal kiérne a bönbésző két széléig alapból. Most kb csak a képernyő felét foglalja az oldal középen, mellette meg van két bazi fehér csík... (a szélen lévő keretek pl. szavazás stb. miatt meg az egész lényeges szöveg max 1/3 képernyő széles)
Régen ki lehetett kapcsolni a nekem nem szükséges boxokat. Nem lehetne itt is?

A régebbi kinézet egyébként nekem sokkal barátságosabb volt. Nem mondom, hogy ez nem tetszik, csak abban valahogy több élet volt. Ez nagyon szögletes...
1
T
Törté-Net
2006. december 5. 23:46
#385
Valaki: Az ingyenes történeteket ott is el tudod különíteni a tagsági részben találhatóaktól a színbeli különbségük miatt.

lala67: Mi vele a problémád részletesebben?
1
lala67
2006. december 5. 22:12
#384
Nagyon nem jön be az újításotok
1
Valaki
2006. december 5. 21:09
#383
Jó lenne ha a keresőben lenne egy olyan opció h. csak az ingyenes történetek/képregények közt keressen
1
Alex70
2006. december 4. 18:01
#382
Lassabban töltődik be az oldal, mint régebben!
1
T
Törté-Net
2006. december 4. 09:05
#381
istike, zsolt: javítva, volt egy kis kora reggeli zűr valahol az sms szerver és köztünk, próbáljátok meg most.

Gyuri0926: megnéztük, javítottuk, elnézést kérünk érte, a frissítésnél írtunk el 5 számot, ez volt a probléma.
1
istike
2006. december 4. 06:56
#380
Hali !
Nekem is ugyanaz a problémám mint Zsoltnak ! Segítsetek!
1
gyuri0926
2006. december 3. 23:18
#379
Nem tudtam a történet végére véleményt írni, el szállt , hogy nincs ilyen adat az adatbázisben.
1
zsolti
2006. december 3. 22:14
#378
Szi! Elküldtem az előírtaknak megfeleően a tortenet szót a jó számra. megjött a felhazsnálói név és jelsző! DE NEM ENGED BELÉPNI azt írja ki, hogy nem megfelelő név/jelszó!! SEGÍTSETEK
1
T
Törté-Net
2006. december 3. 21:55
#377
csaba: Elnézést, a bővebb részletezésnél a régi szám volt feltüntetve, kijavítottuk az újra: 06-90-643-311
Próbáld meg ide.
(Mivel a régi szám nem él, így nem is lett levonva az sms ára.)
1
csaba
2006. december 3. 20:39
#376
küldtem smst a 06 90 635 311 re de a válaszba nem a név és a jelszó jött hanem hogy ez a szolgáltatás nem létezik a hiba bejelentő ürlap meg csak emailba menne el de nincs a gépen beálltva az outlook mert nem használom . lehet béna vok de nem tom beálltani és nem is akarom
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 22:09
#375
frech: A belépés session-nel történik (mint kb. mindenhol máshol), amikhez kell az, hogy a cookie-kat fogadja a böngésződ.
Nézd meg a böngésződ, illetve a tűzfalad beállítását, hogy nem-e tiltja valamelyik a fogadásukat. (Windows alatt müködik, linux alatt is mennie kell.)
1
frech
2006. december 2. 22:07
#374
Az előbb irtam, hogy a cartoonsexre nem tudok belépni.De a történetre sem. Üdv.( fog valami változni, vagy én vagyok a hülye?)
1
frech
2006. december 2. 22:02
#373
Az előbb irtam, hogy a cartoonsexre nem tudok belépni.De a történetre sem. Üdv.( fog valami változni, vagy én vagyok a hülye?)
1
frech
2006. december 2. 21:48
#372
Üdv néktek! Csak az a baj, hogy hiába minden tagsági, a cartoonsexre nem tudok bejelentkezni. Az igéretekhez képest egy kissé ciki.
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 21:32
#371
Yoyo: Most este fog felkerülni egy adag javítás (amint lentebb említettem is), annak része lesz, hogy 48 óránként csak egyszer-egyszer kell megadni a nevet/jelszót.
(Amúgy a böngészők meg tudják jegyezni a nevet/jelszót, ugyanúgy, mint a régi módszernél is megjegyezte.)

Kicsit későbbre tervezzük, hogy lehessen regisztrálni egy neked tetsző nevet, és azzal lehet majd bejelentkezni, így azt könnyebben meg lehet majd jegyezni, illetve ott már be lehet ikszelni, hogy bejelentkezve maradj.

De addig is az a 48 óránkénti egyszeri jelszómegadás nem lesz olyan sok a mostanihoz képest. :)
1
Yoyo
2006. december 2. 21:08
#370
Miért kell, a nevet és a jelszót minden alkalommal megadni? Miért nem volt jó a régi, amikor csak akkor kérte, ha lejárt a régi?
nem lehet valamit csinálni ezzel a problémával? Köszi Yoyo
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 20:26
#369
sandor matyi: 3-án, azaz most éjfélkor lesz frissítés, 1 nappal elcsúsztattuk a költözés miatt, a továbbiakban viszont marad a 3 napos frissítés.

60984: Lehet valami a szavazással kapcsolatban a mondanivalódban, jogos.
Képregényeknél elég nehézkes megoldani a lapozást, akárhogyan is csináljuk. Ha külön ablakban ugrana fel az jobb lenne?
Igen, sajnos csökkent a szöveg szélessége, viszont másképpen nehezen tudtunk volna elférni. Az egész oldalt szélesebbre pedig a kisebb felbontást használók miatt nem tehettük meg.

A sebesség viszont javulni fog, ahogy kicsit lentebbhagy a látogatottság (éjszaka, illetve hétvégén), nekilátunk felrakni pár javítást, amik (ha minden jól megy) jelentős gyorsulást fognak jelenteni.

Köszönjük az összes észrevételt, továbbra is várjuk őket. :)
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 20:17
#368
sandor matyi: 3-án, azaz most éjfélkor lesz frissítés, 1 nappal elcsúsztattuk a költözés miatt, a továbbiakban viszont marad a 3 napos frissítés.

60984: Lehet valami a szavazással kapcsolatban a mondanivalódban, jogos.
Képregényeknél elég nehézkes megoldani a lapozást, akárhogyan is csináljuk. Ha külön ablakban ugrana fel az jobb lenne?
Igen, sajnos csökkent a szöveg szélessége, viszont másképpen nehezen tudtunk volna elférni. Az egész oldalt szélesebbre pedig a kisebb felbontást használók miatt nem tehettük meg.

A sebesség viszont javulni fog, ahogy kicsit lentebbhagy a látogatottság (éjszaka, illetve hétvégén), nekilátunk felrakni pár javítást, amik (ha minden jól megy) jelentős gyorsulást fognak jelenteni.

Köszönjük az összes észrevételt, továbbra is várjuk őket. :)
1
az
2006. december 2. 18:34
#367
A szépség relatív fogalom, abba nem kezdenék bele. De hogy pont a lényeget, a szöveg olvashatóságát rontani. Miért? Szétesnek a sorok, keskenyebb a sáv.
1