Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

and
2006. január 3. 19:21
#306
A dátum szerinti szűrés megint megállt novembernél, ez gáz, mert én onnan tájékozódom, és választom ki az elolvasandó történetet.
Légyszi pótold.
1
T
Törté-Net
2005. november 3. 21:11
#305
Kb. háromszor írtam, hogy mail-ben kérj jelszót, úgy van nyoma a rendszerben is. Szóval pls egy mailt írjál, és küldjük a tagságit.

Az oldal részéről béke van Veled i, és mindenkivel.
Ez nem háború.
Aki küld történtet, az mind kap tagságit.
És akkor várhatóan téma lezárva. :)
1
Kérdezõ
2005. november 3. 16:57
#304
Ha beírsz a fórumba, és azt azonnal kimásolod onnan akkor a dátum helyén az áll, hogy pl. „ma 16:22”.
Ezért ebből csak akkor derülhet ki hogy mikor lett feltöltve, ha mondjuk a következő két napig nem törlöd ki.
Mert még másnap is azt írja ki, hogy tegnap!
Ebből meg ne derülhet ki a dátum.
Ezért voltam kénytelen dátumot is beírni.
De ezt én is hibásan írtam. Mert csak a saját példányomba szúrtam be, nem pedig úgy, hogy a feltöltéssel együtt menjen. Az-az ebben a formában „2005 11. 03.”
Ráadásul 10 hó helyett 12-t irtam.

De nincs baj, ha te is úgy gondolod, hogy 7 db. kódot-ot kértem és kaptam eddig.
Ezért akkor, ezúton kérném tőled a nyolcadikat a mellékelt e-mailra!

Azzal a megkurtított kóddal meg nem foglalkozok tovább!

Szerintem kössünk itt és most a nyilvánosság előtt békét!
Én nyújtom jobb kezem egy kézfogásra!
És ha te is ezt teszed, akkor küldök még további történeteket is neked, illetve a nagyközönségnek. Mert van itt még jó pár kész pikáns írás!

Üdv. Steve
1
T
Törté-Net
2005. november 2. 19:31
#303
Érdekes vagy te, éppen az imént írtál arról, hogy eredetiben másoltad innen ki az állítólagos hozzászólásaidat, hogy archiváld őket. Aztán kiderül, hogy "bocsi, én írtam őket, nem innen másoltam".

Nem kerültem ki semmilyen kérdésedet sem, leírtam, hogy minden író megkapja a folytatólagos tagságikat, ahogy jelzi, hogy lejárt az elöző.
Neked is mindet küldtük, ahányszor csak jelezted e-mailben, hogy lejárt az elöző. Az utóbbi időkben nem kértél, nem küldtünk, mi a probléma?
A rendszer amúgy müködik, minden író megkapta eddig is az összes tagságiját, bizonyíték erre az aktív, több-történetes írók magas száma. És ezentúl is ugyanúgy megkapja mindenki, ahogy az írva vagyon.

Azt meg senki nem kérheti számon, hogy a Fórumból mik kerülnek törlésre. Van pár hozzászólás eddig ebben a témában is, nem is mind dicsérő (sőt), mégis itt vannak, tehát ami mégis ki van moderálva, annak oka van.
1
Kérdezõ
2005. november 2. 14:25
#302
Na persze, értelemszerűen a 12. hót én gépeltem el. Annak 10. hónak kellene lennie!
Ha ideges vagyok, akkor sokat hibázok.

De hát kikerülted a kérdéseimet!
Arra vagyok kíváncsi, hogy az én történeteimért fizettél e mindegyikért?
Tehát az általam beküldöttekért az-az 13db. sztoriért mennyi tagságit küldtél bizonyíthatóan részemre?

Vigyázz! A leírt szónak súlya van!

Na és hogy te nem töröltél ki egy beírást sem?
Az elmúlt napokban, és azelőtt sem?
Ezért, ennek értelmében én sem írtam ide ebbe a fórumba 2005 10. 28.-ától egy sort sem?

Kérlek, válaszolj!
1
T
Törté-Net
2005. november 2. 11:21
#301
Úgy látom, itt egyedül te nem érted a 2 hónapot.
nézd meg azokat a hoozzászólásaidat kérlek, amiket te másoltál be. 2005-12-28 ill. 31 között követted el őket itt, a te állításod szerint, amiket én kitöröltem. Sajnos december még igen távol van, úgyhogy kb. itt dőlt meg az egész hadova.

Minden tagsági részbe felkerült történetért kiküldtük eddig is a tagságikat rögtön, ahogy felkerült a történet (illetve az utóbbi 1 hónapban már rögtön akkor, amikor beérkezett, hogy ne kellen az írónak kivárnia míg a történet megjelenik.)
Ha több története van az írónak és egyszerre töbet küld be, akkor minden tagsági alján ott van, hogy írjon ha lejárt, adjuk a következő történetért járó 30 napos elérést. (Értelemszerű, hogy ha 4 történetet küld be egyszerre, akkor nem 1 hónapig lesz 4 db tagságija, hanem 4 egymást követő hónapban lesz agságija.)
Ha az író nem jelentkezik (elutazott, nincs netközelben, stb.), akkor nem küldjük feleslegesen a tagságit. Ahogy visszatér és e-mailben kéri őket, akkor folytatjuk a küldést.

3 napja nem kaptam tőled történetet.

Az oldal soha nem szűnt meg, csak volt egy 1 hónapos kihagyás szerverváltás miatt. Ha a kettő neked ugyanaz, akkor miért jársz egy megszűnt oldalra?

Minden személyes adatot törlök, a személyiségi jogokat sérti, ami törvényellenes.

A további érdemi hozzászólásaid reményében: Törté-Net.hu
1
Kérdezõ
2005. november 1. 22:51
#300
Ja, most esett le, mi is az a két hónap amiről beszélsz!
Ugyanis a kimásolt részben az alatta lévő beírások is hozzá lettek a feltöltés után másolva!
Csupán csak azért, hogy eredetiben arhiváljam a dolgokat.
1
Kérdezõ
2005. november 1. 22:38
#299
Te tényleg azt állítod, hogy minden beküldött írásomért fizettél?

És én nem irtam ide ebbe afórumba néhánynapja napont töbször is?

A három napal ezelőtt beküldött történetemet megkaptad?

Na és hogy soha sem szünt meg ez az oldal?

Ja és hogy te nem töröltél ki egy beírást sem? Az elmult napokban és azelőtt sem?

És ezek a beírások az elsőek két hónapja?

És én csak szándékosan kukacoskodom veled?

Miért moderáltad az előző beírásomból a becenevedet?

Az életemben sem voltam sohasem köcsög senkivel szemben, de neked sikerűl kihoznod belőllem az állatot!
1
T
Törté-Net
2005. november 1. 21:58
#298
A 2 hónap a tegnapi dátum és a te bemásolt (állítólag innen kitörölt, ide írt) hozzászólásaid között van.

A rendszer szerint 10. hó 1.-én fél 1 elött küldted az sms-t, a lejárata pedig 10. 30.-a éjfél.
A tagásgikat rögtönküldjük ki minden írónak, aki jelzi, hogy kéri, mert lejárt az előzője (perszem csak akinek 1-nél több története van fennt), eddig egy sem mnaradt ki.

Az oldal nem szűnt meg, a fogalomzavarjaidat kérünk, ne keverd bele.
A nem müködő belépési kódról annyit, hogy ugyanazt a tagságit kapta mindenki, aki kérte. Innentől elég viccesen hangzik, hogy a tied nem müködött, miközben ugyanaz volt, mint a többi párszáz látogatóé, akié müködött.

Üdvözlettel: Törté-Net.hu szerkesztőség
1
Kérdezõ
2005. november 1. 17:19
#297
Ja a Felhasználónév: 173705
[Jelszó Törölve!]
1
Kérdezõ
2005. november 1. 17:12
#296
(...)Nem tudom hogy honnan szeded azt a 2 hónapot?
De az biztos hogy az általam vásárolt jelszó, az 2005 10. hó 01.-én lett általad (általatok) postázva sms. Formájában!
A mai napig a telefonomban van!
Nem tudom hogy mikor szűnt meg élni, mert előzőleg néhány napig nem látogattam az oldalt. De az biztos, hogy 28.-án már nem működött!
Ezt jeleztem is neked, amit te rendre kitöröltél! (....)
De ha igaz amit mondasz, akkor még 1.-én estig még működni kéne!

Tehát e pillanatban is!

Ha pedig a múltat emlegeted, azt nagyon rosszul teszed, mert még a fele történeteimért járó tagságit sem fizetted még meg!
Igaz, közben megszűnt létezni ez az oldal! Amiből adódóan ott is két hetem elszállt a kifizetett tagságimból. Amikor újraindultatok, ezt jeleztem neked, erre kipostáztál egy nem működő belépésit!
Tehát a kész átverés sóban érzem magam, ha ide jövök!
A lejáratási kísérletedről meg annyit, hogy inkább téged lehet szélhámossággal vádolni!

Baráti öleléssel; Steve

[Személyes adatok törölve!]
1
T
Törté-Net
2005. november 1. 02:38
#295
Érdekes, hogy olyan hozzászólásokat törlünk állítólag ki, amiket te 2 hónap múlva fogsz írni, kedves Steve. Alig hiszem, hogy az ide elkövetett hozzászólásaid, valamint a kis mostani időcsúsz(tat)ásod után után bárki is komolyan venne téged.
A tagságik lejártát pedig gép osztja ki. Amikor küldöd az sms-t, ahhoz képest 30 nappal későbbre éjfélre időzítve.
1
Kérdező
2005. október 31. 23:16
#294
Már ötödszörre törölted ki a kérdésem, de újra kérdezem.
Miért nyúlod le a pénzem?
Ennyire éhenkórász vagy?

Kérdezõ
ma, 17:48
Törte-net!!!
2005-12-31
Már negyedik alkalommal törölted ki a kérdésem, ahelyett hogy válaszolnál!
De nem tágítok. Ha nem fogsz nyíltan válaszolni, akkor minden nap 30db. történethez is befogom rakni a hozzád intézett kérdésemet, a kitörölt előzményekkel együtt!!!!!!!

Kérdezõ
2005-12-30, 22:52
Nem azért a három-négy napért,
de mindaddig amíg nem kapom meg a választ, folyton vissza fogom rakni a kérdésemet!
Tehát amit te kitöröltél, én lementettem!
(Csupán csak azért, hogy ne nézz hülyének!)
Ez a következő;

Kérdező
2005-12-28, 12:39 Miért jár le 28 napra a fizetett jelszó?!
Vagy ez is egy újabb stratégia a pénzem lenyúlására?

Kérdezõ
2005-12-28, 21:24
Miért törölted ki a ma 12:39 perces hozzászólásomat?

Talán nem akarsz az igazsággal szembenézni?

Válaszolj légy szíves!

Törté-Net
2005-09-23, 15:55 Átraktam a történetedet az ingyenesek közé, köszi a választ :)

lököttyúk
2005-09-23, 15:41 Bocs! :)

1
T
Törté-Net
2005. szeptember 23. 15:55
#293
Átraktam a történetedet az ingyenesek közé, köszi a választ :)
1
lököttyúk
2005. szeptember 23. 15:41
#292
Bocs! :)
1
lököttyúk
2005. szeptember 23. 15:37
#291
:) Engem azért annyira nem zaklatott fel a dolog, mint kedves rollscroll barátomat, kuncognék egy kicsit: "mi van, ha egyáltalán nem akarja valaki itt látni, amit máshova írt?" Ebben az írásomban ami itt megjelent, persze van szex is, kábé 10 sor :) nem emlékszem, szóval cselekedj belátásod szerint vele. Remélem az a "sonoaster" vagy ki, küldött ide érdemesebbet is tőlem :) Jaj, ezt most ki fogod moderálni? Úgy sajnálom szegényt, még kénytelen lesz írni, ha nem megy a Melleslegről küldés.Nagyon rendes Tőled (etek), hogy megkerestél (tetek), nem kérek tagságit, köszi!

További jó munkát, olvasgatást, kinek mit!
1
TrcZol
2005. szeptember 14. 20:34
#290
sziasztok!!!
Nekem csak egy kérdésem lenne, miért van az, hogy lejárt a regisztrálásom?? elvileg 1 hónapos, de én max 3 hete küldtem el az sms-t, és érdekess modon most nem tudok belépni... alig van frissités, Valamit csinálhatnátok !!!
1
Bratyó
2005. augusztus 11. 18:17
#289
Probléma az hogy nagyon sokat ismételsz.Fizetség fejében új történeteket szeretnénk olvasni,és nem azt irni már hogy olvastuk.
1
Lovecraft
2005. augusztus 10. 22:51
#288
dante, kiváncsi vagyok meddig leszel elégedett. Picit viszaolvastam a fórumokba és egy picit furcsa módon majdnem minden második hónapban csak panaszok voltak, mert állitólag mindig fellépet valami hiba, számomra érthetetlen. Le merném fogadni hogy 2 hónapon belül megint próbléma lesz a frissitéssel, és a kedves szerkesztő úr majd megint kitalál valamit hogy akkor éppen miért késlekedik.
1
dante
2005. augusztus 9. 21:09
#287
emberek!csoda történt! müködik a jelszó, amivel kapcsolatban 08.06.-án írtam.lehet hogy érdemes látogatni az oldalt? mindenesetre, úgy tűnik minden tuti, így egy ujabb elégedet ügyfél kipipálva. köszönöm.
1