Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Lovecraft
2005. augusztus 6. 13:14
#286
Hát igen, úgí nézz kivalaki nagyon is szarik arra hogy az oldal normálisan müködjön. Nekem amikor megszünt az oldal 1 hónapra, még volt 2 vagy 3 nap tagságim. Nem igazán izgatott a dolog hogy újra kikérjem, inkább úgy voltam vele hogy megvárom hogyan fog müködni az oldal és akkor talán befizetek újra. De örömel vettem tudomásul hogy nem kell erre költenem a pénzemet, mert valaki nagyon jól el tudta bas*ni ezt a jó kis oldalt az elmúlt kis időben.
1
dante
2005. augusztus 6. 12:09
#285
Sajnos úgy érzem, csalódtam ebbe az oldalba, mert úgy jártam mint, Szines.Hiába vásároltam meg SMS-ben a kódokat nem engedélyezi a belépést.A hibabejelentésre pedig, semmi reakció. Úgy érzem a leállás utáni újra indulás, elég szarul müködik.
1
toll
2005. augusztus 4. 11:42
#284
Frissítés az ablakban
1
Ratyimatyi
2005. augusztus 3. 11:01
#283
Nem látom a legújabb történeteket!!!
Ja, hogy nincsenek is:)
1
Gond
2005. augusztus 1. 22:36
#282
Ehez nincs hozzá fűzni valóm. Az kéne, hogy egyszer valaki jól feljelentse ezt az oldalt. Úgy kell neki.
Törté-net, mi a francér nem vagy képes válaszolni? Nézted az oldalad az biztos, mer megint bebasztál egy firssítést az elmulasztott sok után! Ideje lenne válaszolnod!
1
Gond
2005. július 31. 00:31
#281
Hello!

Amióta van ez az oldal, azóta olvasom lelkesen, de ami mostanában folyik az egyenesen botrányos. Az elején lelkesen vezetted ezt a weboldalt, látszott rajta hogy kedvből csinálod. Amikor fizetőssé vált, lehetett látni, kell neked a pénz, de ez természetes, ebből él mindenki. ez még mind nem is lenne gond, de ha fizetünk, ennek vannak bizonyos követelményei. Ha én fizetek, akkor azér nekem jár valami, és amit ígérsz, az is jár. Ha beigérsz egy frissítést, akkor azt illene betartani. Frissítéseket olyan rég láttam hogy az hihetetlen, néha néha felraksz 4-5 történetet teljesen rendszertelenül. Régen volt olyan hogy ajánlott történet, meg minden extra. Volt szavazás. Ezekkel mivan? Mér hanyagolod el azt a weboldalt ahol sok ember megfordul, és amire egykor még büszke voltál? Azt fogod elérni, hogy el fognak pártolni a felhasználók! Nem tudom mér jó ez így neked. Vagy ha enyire unod, mér nem adod át a lehetőséget valaki másnak?

Nagyon remélem, hogy ezt a kis szöveget amit most írtam neked elolvasod és válaszolsz is rá ide a fórumba, mer úgy érzem, ez nem csak rád és rám tartozik, hanem minden egyes előfizetőre!
1
Elégedetlenség
2005. június 3. 09:28
#280
Már júni 3 van és még mindig sehol semmi... Elmentek a f*szomra....
1
gab70
2005. június 2. 12:02
#279
Június 2-án nincsenek fent a május 30-i frissítések. Szerintem ez azért pofátlanság, hülyének nézni a fizető ügyfeleket.
1
gizi
2005. június 2. 03:57
#278
nya megint nyafi-nyafi :))))
1
yale
2005. június 1. 22:36
#277
Én is ezt papolom pár hónapja. De hát miért is változna? Hiszen emberek vagyunk... De ez engem nem vígasztal.
1
Elégedetlenség
2005. június 1. 14:07
#276
Tudom hogy a hozzászólásom süket fülekre és vak szemekre fog találni de azért megjegyzem hogy június 1 van és még mindig nincs frissítés.. Minek ígérnek be egy dátumot amikor SOSE tudják teljesíteni.. És így persze az előfizetési díj se ér annyit amennyit érnie kéne...
Ez elég szomorú dehát magyaroszágon élünk... Azt hiszem ezzel elmondtam mindent...
1
Dudi1984
2005. május 19. 01:21
#275
Hát azért, hogy ne legyen semmi sem felhötlen, nézzétek meg a Taxislány c. történetet! És hasonlítsátok össze azzal amit Letícia írt 2003.05.29-én! Teljesen ugyanaz! magyarul aki ezt most feltetette az így oldotta meg az ingyenes tagságiját Így kell ezt csinálni! Remélem folytatása nem következik! Mert ez lopás és szemétség is!
1
fromjugo
2005. május 15. 12:29
#274
Krisz: ma kaptam egy bocsánatkérő emailt, benne egy ingyenes tagságival.
Remélem a többiek reklamácíóit is ilyen gyorsan orvosolják ezentúl.
Én ezt megköszönöm a szerkesztőnek.

fromjugo
1
Krisz
2005. május 13. 08:13
#273
fromjugo: Kitartás, itt többeknek is csak egy - két hónapot kellett várnia az ingyenes tagságihoz.
1
fromjugo
2005. május 12. 20:09
#272
Kedves Törté-net,
továbbra is várom a történetemért (Éjszaka Velencében) járó ingyenes tagságit (már több e-mailt is küldtem).
Köszönöm

fromjugo
1
gizi
2005. május 11. 12:00
#271
yale: okos enged, szamár szenved :)
ám legyen... de attól még te vagy az a primitív akit ilyenekkel fel lehet húzni :)

remekül lehet szórakozni rajtad (is) :))))
1
yale
2005. május 11. 10:01
#270
Gizi, lehet hogy nem tudom befogni a szám, de az is csak miattad van. Te cseszegetsz itt mindenkit már régóta, nem én. Úgyhogy ez igenis a te betegséged.
1
Naida
2005. május 10. 20:05
#269
Bocs, ja és nem válaszoltam :)
1
Bartosferenc
2005. május 10. 18:20
#268
Kedves Naida!
Köszönöm, hogy megemlékeztél rólam, csak azt felejtetted el, hogy nem volt trágár megnyilatkozásom. Nem úgy mint egy-(két) hozzászólónak. Azt is észrevehetted, hogy az utóbbi időben nem írtam, egyrészt, mert az elfajuló degeneráltság nem az én világom, másrészt meg nemigen látogatom az oldalt, mert minek? A történetek jó részét másuttmár olvastam, a reklamálásokra nem válaszolnak. Hiába ír néha a szerkesztő egy dörgedelme s üzenetet, hogy mindenki fogja be, mert megjelent annyi történet, amennyit ígért egy hónap alatt. Csak ez éppen azt nem érdekli, akinek két nappal korábban lejárt az ideje, minthogy felnyomott 8 történetet. Üdv, én kiszálltam, ne is válaszoljatok.
1
gizi
2005. május 10. 14:01
#267
yale: hát látod... te se tudod befogni a pofád... úgyhogy ne vetítsd ki a te betegségedet másokra :)
1