Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

gizi
2005. április 19. 14:20
#246
Bartosferenc: ne nyavajogj már folyton :)
legyél férfi! ballagj el emelt fővel, ne hisztizzél itt, mint egy tinilány...
1
Bartosferenc
2005. április 19. 11:24
#245
gizi!
Úgy látom te egy fogadatlan (fogadott???) prókátor vagy, mert én soha nem kérdeztem tőled semmit, kérdéseim nem neked szóltak!
Ha már olyan bunkó vagy, hogy beleszólsz, legalább próbáld meg magad moderálni!
1
gizi
2005. április 19. 01:16
#244
Bartosferenc: elnézni te szoktál a kecske szarvai között mikor nyomod hátulról :)

hangoztatod, hogy nem vagy előfizető, akkor meg miért kérjen bárki is bármit tőled?
1
gizi
2005. április 19. 01:14
#243
anarchista: akkor a forumot olvasgatni jársz ide? :)
1
Ikarus 20 Bp
2005. április 18. 22:31
#242
Ez az ember aki ezt az oldalt szerkeszti abba kellene hagynia! Igazi gyökér! Már bocsánat, de nézd már meg mit csinálsz Te elmebeteg! 3 vagy 4 nappal ezelőtt feltetted a GypsyGirl-t! Ma ugyanazt a történetet feltetted Big(i) Néven! És ez már nem az első eset! Még a kezdése is ugyanaz. Mit képzelsz magadról? Ennyire átvered az embereket akik nálad regisztrálnak???
1
Bartosferenc
2005. április 18. 15:41
#241
Igazán frappáns megoldás!
Ha két napot jelölsz meg frissítésként, akkor egy nappal kevesebbet fogsz csúszni!
Ugyanakkor semmi elnézést az eddigiekért?
1
gold-x
2005. április 16. 13:42
#240
Történet!
Jóideje írtam egy Meglepetés című animal történetet az ingyenes részlegbe! Megkaptátok? Sajnos ahogy elküldtem ki is töröltem a gépemről.
1
Süni
2005. április 15. 21:07
#239
Kedves Törté-net!
Miért nem tudok az ujabb sztorikra szavazni,nem ajánlja fel.
1
Ikarus 20 Bp
2005. április 14. 20:41
#238
A múltkor írtam neked egy levelet melyre nem válaszoltál! Utána a frissítéskor írtad hogy változások voltak! igenám, de azt írtad hogy a frissítés ezentúl rendszeres lesz! Vagy ezt szerintem félreértettük! Úgy kellett volna érteni, hogy rendszeresen nem lesz frissítve! Legalább a semmiért ne kérj el pénzt! Mert én ezért nem fogom a te pénztárcádat gyarapítani! Legalább ha kimarad a frissítés (ami sajnos megtörténik mostanában) tegyél fel 6-ot vagy 8-at! Ezt régen megcsináltad, de most már erre sem vagy hajlandó? Mi vagy te! A Magyar állam? Mert ugyanazt csinálod!!! Elveszel de semmit sem adsz, ha mégis akkor elég keveset!
1
yale
2005. április 14. 20:11
#237
Most már csak félig sírva, félig röhögve jegyzem meg, hogy a legújabb frissítés megint késik egy csöppet...
No comment.
1
Bratyó
2005. április 14. 16:04
#236
Helló Steve, köszi a választ. Nagyon sajnálom hogy idáig fajultak a dolgok.De remélem hogy hamarosan újra élvezhetem az irásaidat.Mert akár mitt mondanak, azért a szinvonal igyen csak langyos lett.Amiota nem vagy olvasható.
1
Bartosferenc
2005. április 14. 12:24
#235
Kedves Steve!
Tökéletesen egyetértek azzal, amit írtál. Ha lesz saját honlapod, akkor onnan letöltöm az anyagaidat, ha nem, akkor majd írd meg, hogyan lehet hozzájutni. További sok sikert.
Feri
1
Steve
2005. április 13. 23:00
#234
Bratyó!
Még várok néhány hetet, de ha nem kapom meg a tisztelt szerkesztő úr-tól azt a bizonyos "Bocs Steve" szavakat, (mert ő, rendesen megsértett és lejáratott engem,) akkor ígérem és fogadom, hogy elküldöm részedre, vagy bárkinek, aki igényt tart a további részekre!
Egyébként jólesik látni azt, hogy nem csak irigy „kollegák” látogatnak ide.
Te is azt bizonyítod, de mondhatnám Sünit, Abrakadabrát, és még másokat is, hogy vannak még őszintén jó emberek is, akik tartják bennem, a már halványuló lelkesedésemet.
Mert hát az álszent, tudálékos és irigy embereket ki nem állhatom!
Miért kell egymást piszkálni?
Ebben a rohanó világú szürke hétköznapjainkban, sok felhalmozódott stressz van bennünk.
Ezért ide, inkább kikapcsolódni, és szórakozni kellene jönni, nem pedig b.sztatni egymást!
Hát nem cseverészhetnénk itt inkább vidámabb, és barátiasabb hangulatban?
Persze lehet egymással viccelődni, de az, semmiképpen sem legyen a másik félre sértő!
Mert ami eddig itt volt, az inkább lelomboz, mintsem felvidítana engem.

Üdv.; Steve

1
Bratyó
2005. április 12. 16:45
#233
Steve .Nagyon-nagyon hiányoznak az irásaid.Nem lehetne valahogy megkapnom a többi részeket.
1
abrakadabra
2005. április 11. 23:30
#232
Steve a legjobb író szntem..
1
B
2005. április 11. 00:25
#231
11-dike van!!!!!A frissités????????????
1
apollo
2005. április 7. 16:21
#230
Talán előbb kellene felajánlani, mint kérni. De oké, kösz szépen,már nem kérem IDE az "ingyenjegyet". Felnőttek is ránéznek olykor az üzemeltetésre? A kérdés költői volt. További jó akármit!
1
gizi
2005. április 4. 23:46
#229
Steve: szánalmas próbálkozás volt... tudod , amit meg kell magyarázni, az már régen el van kefélve...
1
Steve
2005. április 4. 18:58
#228
Gizi!
Te csodálkozol azon, hogy így szólnak hozzád?
Vagyis inkább reagálják le a szurkálódásaidat.
Ugyanis te kezdesz ki mindenkivel!
Egy értelmes ember, nem úgy nyilvánul meg, ahogyan te.
Te akarsz a központban lenni, és szeretnéd mindenkinek leosztani az eszet, holott neked nincs is miből!
Lehet persze jópofizni, de nem úgy, hogy közben anyázol!
Na és nem úgy, hogy mindenkit a betonba akarsz döngölni!
Csak emlékeztetlek a 2005-04-02, 15:17 perces hozzád szólásomra, én nem anyáztalak téged, de te engem anyáztál!
A hasonlatomról meg csak annyit, hogy elmesélhettem volna Pitbull-os történet helyett, a falu bolondja történetét is, mert az is rád illik!
Nem puszil; Steve
1
Szabi
2005. április 4. 10:08
#227
Na tessék csak elmaradt Ápr. 1.-én a frissítés, de reméltem hogy leglább egyben kapjuk meg a következő frissítéssel. Ez miért nem történt meg???
És nem értem, ha már fizetős az oldal, akkor miért nem lehet tartani a frissítéseket???

Mindenesetre részemről ez volt az utolsó "pénzkidobás", amit erre az oldalra fizettem.

Üdv Szabi
1