Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2005. március 24. 09:22
#206
Bratyó, kijavítva, köszi az észrevételt.
1
Bratyó
2005. március 24. 08:32
#205
Már megint keveredés van a történetek közt.A cigány család két helyen is olvasható.Az s/m történetett pedig nem olvasható.
1
Krisz
2005. március 20. 13:45
#204
Ja, megvan. Az a kicsike írás a lap alján: következő lap

Na, akkor olvassuk...
1
Krisz
2005. március 20. 13:44
#203
Gyerekek, más elfoglaltságom miatt majd egy hónapig nem jöttem erre az oldalra és úgy látom, csomó mindenről lemaradtam. Nem lehetne valahogy megnézni a március 16-i dátum előtt írott fórumbeli hozzászólásokat? Tényleg izgalmasabb mint egy - két történet. :-)
1
Naida
2005. március 19. 07:23
#202
Sziasztok!

A forumra hol lehet előfizetni? Ugyanis nem akarok lemaradni semmirol!!!
Akkora baromságokat írtok, hogy jobb olvasni mint némelyik történetet :)))

Csak így tovább!!!
1
Bartosferenc
2005. március 19. 06:28
#201
Kedves Törté-Net!
Ahogy magad is elismerted, késve került fel az anyag, és visszadátumozva, hogy a hóvégén meglegeyen a kellő számú frissítésed. A többi az ködösítés, hogy ne legyen össze-vissza dátumozva. Így van össze-vissza dátumozva, mert nem a valós időt mutatja, hanem amikor frissíytened kellett volna.
1
Bratyó
2005. március 18. 10:46
#200
Tényleg, nagyon remélem hogy ti ketten képesek lesztek baráti hangulatban irogatni majd egymásnak.Mert annak mindenki örülne és mindenki jól járna.Engem nem érdekel a Steve helyes írása mert nagyon sok ember hibázik mint például én is.És nagyon nem érdekel kinek mia véleménye .Csak az érdekel hogy Steve történeteit továbbra is élvezzem itt!!!!!!!!
1
T
Törté-Net
2005. március 18. 09:34
#199
Amatőr, a frissítés felkerült most, 9 óra késéssel. :) Tegnapi dátummal, mert így legalább hó végén is lehet tudni, hogy tényleg kimaradt-e egy-egy frissítés, nincs összevissza dátumozva.

Az ingyenes kódot azért jelentkezz kérlek, ha lejárt ez mostani, nem szeretnék abban a gyanúban maradni, hogy nem küldöm az ingyenes kódokat, mert küldöm rendszeresen, ezt meg lehet kérdezni, de hibákat én is véthetek :)

IP-bontás ADSL-nél is van 24 óránként, de az nem feltétlenül jelenti azt, hogy új ip-t is kapsz, elég gyakran visszakapod azt. Sőt nekem volt olyan nemrégen, hogy kerek 1 hónapig nem volt szakadás ADSL-en, azaz ugyanaz volt az IP-m.
Ez a megoldás volt az első lépés arra, hogy kiszűrjüka több néven írkálókat. Van még egy ellenörző mező, az a tagsági számát tartalmazza, ha úgy veszem észre, hogy ezt az IP-dolgot bárki is ki akarja játszani, akkor áttérek arra, hogy azt írom ki eléggé lekódolva, visszafejthetetlenül. És akkor (hacsak nem vásásrol 2 külön előfizetést az illető) már tényleg csak egyetlen néven lehet lebukásmentesen irogatni. Remélem erre nem lesz szükség.

Amatőr, azért az embert valamennyire jellemzi az a forma, ahogy a gondolatait kifejezi. El lehet gépelni valamit, félreütsz, stb, de mondjuk ilyen "meg álom" (gyk. megállom akart lenni) szintű hibák azért eléggé szemet szúrnak.
De ez a helyesírás legyen a legnagyobb gond...
1
AMATÕR
2005. március 18. 07:21
#198
Most, hogy elküldtem a hozzászólásom megnéztem a saját IP számom, a mait és a tegnapit is. Hát azt kell mondjam ezzel a húzással Törté-net nem sokra mentél, hisz tőletek -a fórumtól- tudom, hogy 24 óránként másik IP számot kapok. Így Steve ne sértődj meg - valahol tisztellek az írásaid, a fantáziád miatt -, de minden másnap más néven tudod dicsőíteni, szidni az éppen aktuális dilekvenset.
Steve! Mint egy másik író had javasoljam azt, hogy a múltat temessük el -azt hiszem ez a javaslatom ezen oldalon lévőknek is tetszeni fog- és mindenki induljon tiszta lappal a mai naptól fogva, ja és nyugodtan legyél kaméleon annak is vannak előnyei, több mint hátránya, legalábbis ezen és az ilyen internettes oldalakon:)
1
AMATÕR
2005. március 18. 07:10
#197
Tisztelt Fórum!
Alig vártam már a reggelt, hogy olvashassam ami itt folyik:) Egy kis fricskát azért engedj meg Törté-net, 18.-a van és nem frissítettél:) azért érdekes ez a fórum is.
Törté-net csak annyit, hogy az elmaradt ingyenes kódok miatt ne idegesítsd magad, szerencsére az, hogy vásároltam magamnak egyet nem döntött a csőd szélére:) meg amúgy is nem haszonszerzésből írogatok, hanem a saját örömömre is és ha már megvan az írás, hát miért ne tölteném fel ha másért nem is a megmérettetés miatt és mások szórakoztatása végett - ha jó akkor annak örüljön az olvasó, ha rossz meg dühöngjön, hogy hogy lehet ily baromságot feltenni-. Az is lehet Te elküldted a tagságit csak a kézbesítéssel voltak hibák:)
Igen bevallom kaméleon vagyok, hisz a fentlévő írásaim szinte mind más név alatt futnak - Steve ne sértődj meg -, de pont azért, mert ha itt valaki már többet ír és talán jól is azt már nem nézik jó szemmel a dicsőségre törekvő "írótársak".
Gizinek és Törté-netnek jegyezném meg, hogyha valaki rossz helyesíró az attól még művelt ember lehet és abból ki hány helyesírási hibát ejt még nem lehet levonni az inteligencia hányadosát, hisz lehet a hibák a kapkodás, a nem odafigyelés miatt vannak és ha egy diplomamunkát készít az aki itt helytelenül ír az biztos hiba nélküli lesz. Tudom mondhatjátok most azt, adjuk meg a tiszteletet a másiknak a helyesírással is, de ebben a rohanó világban azt hiszem nem oly nagy bűn ez, ha igen és ha sért valakit az, hogy a hozzászólásimban is vannak hibák azoktól bocsánatot kérek.

Látom azért kezd Steve és a Törté-net vitája is csendesedni és remélem nálatok is beválik az a régi bölcs megfigyelés, hogy az ádász ellenségekből lesznek a legjobb barátok. Azzal, hogy TI csillapodtok, barátok lesztek mi olvasók járunk csak majd jól, hisz akkor Steve töltögetni fogja fel az írásait és Törté-net is a drága idejét arra fordítja, hogy minnél több írást tegyen fel.
Azt hiszem Steve arra a kérdésedre már megadtam a választ, hogy igen is amatőrnek tartom magam, de próbálkozom a penna ilyen irányú forgatásaival, hátha az írásaimmal valakinek örömöt szerzek. Az hogy Törté-net miért ragaszkodik az írásaidhoz, mert minden írónak van egy stílusa, időszaka, fantáziája, mi különbözik a többi több száz AMATŐR írótól és a TE írásaid is emelik valahol az oldal színvonalát és ezáltal az Ő bevételét is. Hidd el üzleti életben dolgoztam, dolgozom én is a Törté-net helyében ragaszkodnék minden íróhoz még ahhoz is ki álltala is pocsék dolgokat ír, hisz egy újabb írást tehet az oldalára fel miért is mi feljárunk és olvassuk azokat.
Őszintén szívesen olvasom a vitátokat is, mert kikapcsol a mindennapok gondjaitól, de szívesebben olvasnék történeteket akár Stevet, akár magáét a Törté-netét is:)
Köszönöm, hogy elolvastatok.
1
Bartosferenc
2005. március 18. 06:51
#196
18-a van, még nincs 17-i frissítés, gondolom lesz – visszadátumozva!!!
1
T
Törté-Net
2005. március 18. 00:57
#195
Nem ismerem Gizit, az sem tudom, hogy Gizi-e valójában, azt sem, hogy tényleg nő-e, de nem is érdekel. Tőlem Bill Gates nevében is írhat bárki, csak az számít amit ír.
Alig hiszem, hogy védtem volna Gizit, mindkettőtökre rászóltam, hogy abba lehet hagyni a vitát, bárki folytatja, törlöm.
1
Steve
2005. március 18. 00:26
#194
Szerkesztő úr!
Neked valakid ez a gizi?
Mert nagyon véded. De ha vissza követed a fórum szövegeít, én nem szóltam hozzá, de ő viszont kikezdett velem!
Ezt persze te sem veszed észre!
Ugye, szerkesztő (úr)?!
Van neked igazság érzeted?
Ja, vagy ő éppen a te oldalodon van, és akkor már nem is számít az igazság!
A kesztyűt meg nem én dobálom!
De ha elém dobják, akkor visszaadom a gazdájának!
Mert nem vagyok nyúl, és nem futamodok meg, bárki is dobja azt a kesztyűt!
1
T
Törté-Net
2005. március 17. 23:58
#193
gizi, Steve, ezt a vitát itt be kéne fejezni, a többi ilyen személyeskedés törölve lesz.

Steve, hol ugattalak én le? Szerintem pont elég helyet hagytam, hogy megpróbálj érvelni, sőt, ilyen "érveknek" túl sokat is.
És valóban, értelmes ember nem veszi fel a farka méretére történő célzásokat. Sőt, nem is célozgat vele a főszerkesztő úréra sem.
A helyesírásra vonatkozó észrevétele Gizinek meg teljesen megállja a helyét.
1
gizi
2005. március 17. 23:35
#192
Steve:

1. tudod van egy mondás... aki nem csinálja az dumál róla :) gy.k. te dumálsz róla

2. értelmes felnőtt FÉRFI nem veszi fel a kesztyűt, ha a méretéről van szó... gy.k. te felvetted

3. nem nevezném magam írónak ilyen helyesírással amivel te rendelkezel
gy.k. mivel itt csak az írásod látszik abból következtetnek arra milyen is a valóságban az ember

4. nem szégyen az, hogy arra vágysz hogy egy ló hátulról megrakjon téged
gy.k. nem kell rám kivetítened a szerepedet

5. ha picit is tartod magad embernek a továbbiakban nem szólsz hozzám
gy.k. ha igen, akkor egy primitív suttyó paraszt vagy :)
1
Steve
2005. március 17. 22:18
#191

Még egy megjegyzést engedj meg nekem t. szerkesztő (úr), de most a Gizi bunkó stílusában! Mert nem kell elfelejteni azt, hogy a szócsavarásban bizonyítottan meg álom a helyem! És amilyen az adj isten, olyan a fogadj isten!

Tehát, engem leugattál a vita során folyamatosan, aminek eredménye ez az egész vitasorozat!
De ezt a hülye tyúkot, akinek a lába közt egy ásónyom nagyságú nyiladék van, őt persze hagyod, hogy ugasson!? Igen rólad van szó gizi! :) Lehet, hogy amikor rajtam csüngtél, és nem bírtalak levakarni róla, akkor tapasztaltad azt, hogy mekkora van nekem? 
Vagy már a szerkesztő (úr)-én csüngsz!  Nem mondom, lehet hogy az övé finomabb, mint az enyém! De legalább ne árultál volna el engem te gizi! És, lehet hogy rólad is indítok egy jó kis animál sorozatot! Mert már el is képzeltelek a részletekben! :)
1
T
Törté-Net
2005. március 17. 22:04
#190
Személyiségi okok miatt nem lehet kiírni. Ha valaki vissza akarja nyomozni, hát nyomozza, a legtöbb statisztikai oldal is kijelzi őket. De mire megy vele? Állandóan változik. Több virust meg már nem lehet egy-egy Ip-re küldeni, mint amennyit már amúgyis megkap véletlenszerűen.
1
Steve
2005. március 17. 21:57
#189
De akkor pofonegyszerűen le lehet nyomozni bárki IP-jét! Dehát akkor miért ez a hajcühő? Teljesen mindegy lenne ha kiírnád a teljes IP-t! Nem?

1
T
Törté-Net
2005. március 17. 21:23
#188
Az IP-címek minden esetben különböznek az álatald felsorolt neveknél, ha megnézed, így nem igazán tudom miről beszélsz. Az hogy a kód az elején ugyanaz az csak annyit jelent, hogy az első szegmensük ugyanaz.

Azt meg, hogy a te gépeden miért nem jelenik meg a menü, nem tudom.
1
Steve
2005. március 17. 21:05
#187
Akkor azt kérdezném, hogy a te kódod miért egyezik a Bartos Ferenc-ével, és a Netcop-éval, Az enyém pedig a Bratyó-éval? Csak így hirtelen ezen az oldalon?
És miért nem látom azt a fenti modult ahol rákattintással eljutottam eddig a külömböző oldalakhoz? Például a keresés vagy a fórumba és stb.?
1