Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

gizi
2005. március 17. 20:59
#186
Steve: neked a farkad lehet akkora, mint egy pattanás, azok szoktak így ugrálni :)

1
T
Törté-Net
2005. március 17. 20:39
#185
A TN-A42 az IP-m első szegmense kódolva, utána már az IP valós szegmensei vannak. Így van biztosítva, hogy ez a forma ne sértse a személyiségi jogokat, de mégis tökéletesen azonosítható legyen, ha 2 hozzászólásnak azonos a szerzője.
1
Steve
2005. március 17. 19:26
#184
Kedves Törté-et!
Egy gyors kérdésem lenne!
Mit jelent mondjok a te IP-d előtt a TN-A42?
1
T
Törté-Net
2005. március 17. 18:45
#183
Kezdjük a normális hangvételű, és ugyancsak normális tartalmú üzenetek megválaszolásával (mármint amelyikre válaszolni kell, de elötte egy aprócska bejelentés:
A mai naptól a hozzászóló nevére mozgatva az egeret, megjelenik az IP-címe (pontosabban az első szegmens kódolva lett, hogy ne lehessen visszafejteni, így ne ütközzön a szeméyliségi jogokba), így nyomon követhető bárki számára, hogy melyikek azok a hozzászólások, amiket ugyanarról az IP-ről követtek el.
Szóval Bartosferenc, Steve: Innentől kezdve immáron bárki számára látható, hogy azon állításaitok, amelyekkel engem másokkal (Hmmm, Gizi, stb.) össze akartok mosni, HAZUGSÁG. (Törvényi nevén rágalmazásnak is lehetne hívni).
Valamint a vitaindító történetnél is világosan látszik, hogy azon IP-k, amiket ide bemásoltam a különböző nevekkel, teljesen valósak, megyeznek Steve IP-ivel, innetől kezdve ilyetn állítani, hogy "Én az vagyok, aki vagyok, és nem is akarok, más név mögött bujkálni!" háát, némileg húzós.

Szóval Amatőr: :)
Először is, tisztázzuk, amit kell. Szóval pls küld el e-mailban, hogy melyik történetet küldted te, kb mikor és ha tudod, akkor, hogy milyen címről. Elviekben minden a tagsági részbe felkerült történet után kiküldésre kerülnek a tagságik, de hibák mindig előfordulhatnak, szóval ha tényleg igazad van, akkor jár a bocsánatkérésem, a jogos tagságid, és egy kárpótlás tagsági. Szóval pls írj egy emailt, remélem sikerül mindkettőnk megelégedésre lezárni az ügyet. :)
Amúgy internetes törvények konkrétan még nem igazán vannak, de ami van azzal sem igazán lehet mit kezdeni, HACSAK nem forog anyagi haszonvesztés esete, akkor egész gyorsan halad az ügy. (Megjegyezném, akárcsak a való életbeli ügyek esetén. :( )
Az egyszeri 30 hozzáférés elküldését megtehetném, de semmi előnyöm nem lenne, jelenleg jogilag teljes biztos a pozicióm, azon 7 történet esetében, ezt nem adom fel. Ha meg nem kell neki elérés, hát leveszem 6 történetét, és ennyi.
1
T
Törté-Net
2005. március 17. 18:44
#182
Steve:
7 tagsági kiment már, 7 történetért fizettem, azok nem kerülnek le.
Szóval a következőket teheted:
a.) a maradék 6 történetedet leveteted.
b.) fenntmarad a 6 történet, jár értük továbbra is a 30napos tagsági/történet (sőt, ha továbbiakat is töltesz, azokért is ugyanúgy)
c.) Nekilátsz pereskedni, ez esetben a pert elveszted, sőt ezesetben te is pert kapsz, egyrészt rágalmazásért (miszerint tőlem származnak a más néven fenntlévő idézetek) valamit a szolgáltatás megzavasáért.
És ide egy idézet, a cyberbűnözőkre vonatkozó, egész EU-ban egységesen érvényes büntetőkódexszel rendelkezéseiről:
"Aki feltöri, megváltoztatja, vagy törli egy számítógép adatbázisát, vagy pedig útját állja az adatáramlásnak, arra 2-5 éves börtönbüntetés vár. Az számít hackernek, aki jogtalanul hozzáférést hoz létre informatikai rendszerekhez. Ezen kívül a szolgáltatások megzavarása vagy vírusok terjesztése informatikai rendszerek jogtalan módosításának számít."
1
T
Törté-Net
2005. március 17. 18:43
#181
Azt, hogy hol alapul becsapáson a történet feltöltése/beküldése, még mindig érdeklődve várom.

Mind a korlátozott IP-megmutatásával, mind a szavazás rendbetételéve az írók érdekeit védem. Azokét (akik jókora többségben vannak), akik a rendszer kijátszása nélkül vállalták a megmérettetést.
Te ugyebár nem tartozol ezek közé, saját magad is vállaltad (mint azt Amatőr is megjegyezte).

És csak annyit, aki küld 1 történetet (vagy akár 13-at), az közelsem csak a saját irományait nézheti, hanem jelenleg több, mint 2700 történetet. Talán érzed a nagyságrendeket.

A történeteidet senki nem minősítette itt, ha jól láttam, szóval mint író, nem szólt rád senki semmi becsmérlőt, így alig hiszem, hogy bármiféle bocsánatkérésre jogot formálhatnál akárkitől.
Ellenben a módszereid, a csalásaid miatt jogos a kritika, ezekkel buktad el azt a megbecsülést, amit íróként szerezhettél volna.
1
Steve
2005. március 17. 18:00
#180
Amatőr!
Első sorban köszönöm az elismerésedet! De nem sok időt adtál az örömre, mert azonnal belémdöfted a késed, és azt forgatgattad bennem, csak azért, hogy elvéreztess!
Nem kérek a javaslatod szerinti könyöradományodból, sőt ha figyelmesen olvastad az előzményeket, és mintahogyan korábban említettem, még ki sem használtam az ingyenes belépők felét sem, és már nem is akarom kihasználni azokat!
Nem kívánok kaméleon író lenni, csak azért, hogy egyes írók meg ne irigyeljék azt, hogy viszonylag sok írást küldtem be rövid idő alatt!
Én az vagyok, aki vagyok, és nem is akarok, más név mögött bujkálni!
Igen mi azt tudjuk ketten, (mert ebben a dologban, engem nem lehet megvezetni) hogy te ezt már javasoltad nekem, de én mégsem akarom, hogy így legyen!
Már döntöttem, és a meglévő, és új sorozataim részeit, már nem fogom feltölteni erre a szerverre! Nem kívánok, ilyen Marci és Gizi féle pattanásos fenekűekkel, és pubertálókkal vitatkozni! Ugye a pálya széléről a legkönnyebb bekiabálni!
De mivel a tisztelt szerkesztő (úr) is beleesett ebbe a hibába, és provokált rendesen, ezért döntöttem a távozás mellet! Végül, csak a hűséges olvasóimat sajnálom, mert őket is büntetem ezzel a döntéssel! De talán majd valamilyen formában kárpótolom őket! Ha másként nem, hát akkor e-mailban küldöm el nekik!
Te Amatőr!
Szerintem te sem vagy amatőr! De lenne egy kérdésem!
Szerinted, miért ragaszkodik annyira a tisztelt szerkesztő (úr), hogy maradjon fent a történeteim?
Baráti öleléssel; Steve
1
AMATÕR
2005. március 17. 10:57
#179
Nos! Ha folytathatom akkor már csak azzal folytatnám, hogy ha Stevet ki kell fizetni erről az oldalról, mert... akkor én is küldenék SMS ezért, de csak akkor, ha folytatja a romboló folyamatát.
Egy másik javaslat az, hogy a Törté-netnek nem kerül pénzébe akkor küldjön Stevnek vagy harminc ingyenes kódot ezzel a jutalék is le lenne tudva. Ja, de egyszerre küld a jelszavakat így is csak egy hónapi használhatók lennének.:)
És már most kijelentem nem én vagyok sem a Törté-net, se a HMM se senki aki eddig ebbe a vitába belefolyt, én egy különálló egyén vagyok. Ezért ha valaki privátban akarna velem "egyeztetni" megteheti mert a mail címem hozzáférhető....
Köszönöm, hogy elolvasták a hozzászólásomat.
1
AMATŐR
2005. március 17. 10:47
#178
Tisztelt Fórum!
Amatőr íróként és az ilyen írások kedvelőjeként már régen fent vagyok ezen az oldalon. Eddig csak olvasgattam a hozzászólásokat és jókat mosolyogtam rajta és néztem a topplista alakulását is. Most úgy érzem bele kell szólnom ebbe a meddő vitába mi itt folyik és ezzel rombolja mind az oldal, mind STEVE megbecsülését. Az oldalnak békés megoldást kéne találni, hogy az olyan "nívós" írók, mint Steve tovább gyarapítsa a sokszor igen is színvonalas írásaival az oldalon lévő történeteket. Stevenek pedig örülnie kellene, hogy egy ilyen oldalon fent lehetnek az írásai. Gúnyos mosoly van az arcomon, hogy oldalt indít magának ahol lássuk be éves szinten talán száz olvasó lenne, bár azok mind Steve hódolói lennének és benyalnának neki ezerrel. A Törte-net szerkesztősége felé és voltak gúnyos mosolyaim, hisz volt és van is olyan írásom melyért nem kaptam ingyenes hozzáférést és bizony vásárolnom kellett, de miért hőbörögjek érte, miért fenyegetőzzek perrel, ez az internettes törvény egy kutya törvény az erőssebb kutya baszik elv és itt a Törté-net az erősebb hamár ÉN feltöltöttem az írásom. Lehet hosszú évek jogi vitájában erkölcsileg győztesként kerülhetne ki az író, de mind szellemileg, mind anyagilag leépülne addigra.:)
Stevnek tanácsolnám, mint előttem már többen is tették különböző írásainál, hogy névcserével dolgozzon tovább és ne törekedjen a csúcsok csúcsára. Tudom milyen érzés ha az ember írását dicsérik, milyen felemelő a sok ezer írás közül a toppon lenni, DE nem minden áron. Hosszú hónapokon keresztül megfigyeltem, hogy az írásaid mindig a topp 10-20- ban szerepelnek és bizony a hozzászólások közül is csak a dicsőítők tetszenek, aki pedig jobbító szándékkal leírják a kritikát mind az ellenségeid. Egy másik megfigyelésem az volt, ha valamien oknál fogva a történet lecsúszott az másnap ismét toppos volt. Én is rájöttem a többszöri szavazás módszerére és kipróbáltam, hogyha 3X1-est nyomtam lecsúszott a történet, de másnap mégmagasabbra szárnyalt. Tudom ez lehet véletlen is.:) De sajnos már nem tudom hol Steve kijelentetted egy másik írót is TE tartottál fent a toppon, de rosszat mondott rólad és már neki is estél és a szemére hánytad ezt. Szóval STEVE a TE fantáziád olyan mérhetetlenül jó, olyan jól tudsz fogalmazni, hogy nincs szükséged ilyen manipulációkra. Én személy szerint sajnálnám ha távoznál, de ha tovább is csak a balhéra fordítod az energiád akkor inkább távozz erről az oldalról. Még folytatom...
1
Steve
2005. március 17. 08:21
#177
Azért elgondolkodtató az, hogy a lap szerkesztője, akinek védeni kellene az íróinak az érdekeit, mert ugye ő ezeknek az íróknak munkájából dagassza a pénztárcáját, és a szerzőnek meg lök egy kis adományt, hogy egy hónapig ingyen nézheted a saját irományodat!
(Ne akarja félre érteni senki, mert nem akarok osztalékot!)
Csak egy kis megbecsülést, ha már ennyi időmet beleadtam abba, hogy az olvasóimat szórakoztassam. Nem akarok én dicshimnuszt, de azért visszautasítom azoknak a véleményét, akik engem elmebetegnek és sötét alaknak neveznek! Ráadásul ehhez a lap szerkesztője is asszisztál! Csoda, hogy ezek után nem kívánom itt fojtatni a megkezdett írásaimat!
Bocsánatot kellene kérni mindazoknak, akik megsértettek engem. Csak azért hogy szememben ember tudjon maradni az illető! Mert ez az emberi tulajdonság különböztet meg bennünket az állatvilágtól! És elnézést kérek, hogy mertem szórakoztatni valakit is az írásaimmal!

Üdvözletem, minden olvasómnak. Steve
1
Bartosferenc
2005. március 17. 04:13
#176
Érdekes, egyre több kis Törté-Net van. Mihelyt valaki bírálni meri, terem 1-2.
Ezek bármilyen trágár szöveget vagy becsmérlőt írhatnak bárkiről, de ha Törté-Net szavahihetősége, a visszadátumozások, egyéb dolgok kerülnek szóba, azonnal törlik, mint jó néhány hozzászólásomat!
Steve!
Csináld meg az oldalad, és húzzon innen minden jóérzésű ember!
1
Marci
2005. március 16. 22:48
#175
Apám..ilyet nem pipáltam...ez a steve nevű alak kajakra nem normális!
Elmebeteg...De tényleg!
1
gizi
2005. március 16. 19:46
#174
Steve te egyre sötétebb vagy :D
1
Steve
2005. március 16. 19:32
#173
Gyerekek!
Tudjátok e azt, hogy a magát Gizi-nek és Hmm-nek nevző valaki az valójában a Törté-net! :)))))
1
gizi
2005. március 16. 19:22
#172
Steve te nagyon sötét :)

1
Steve
2005. március 16. 17:26
#171
Ide figyyelj Törté-net vagy minek nevezzelek Hmm!

Ezzel a mószerolásoddal be tetted a végpontot, és tovább nem vagyok hajlandó veled cseverészni!
Kérem és követelem, hogy azonnal szedd le az írásaimat, mert amint ezt közösen ki is tárgyaltuk becsapáson alapszik a feltöltés, amit meg is mutattam az egyik ügyvédnek! Örrömmel vállaja a képviseletemet!
Tehát te beirhatsz mószerolhatsz és nem moderálsz ki semmit ami melletted szól, de téged mihelyst ér egy vád azonnal törlöd a kirakatból!
Todod örömmel válok meg egy ilyen szenylaptól ahol igy lehet mószerolni!
Mert ha nem te vagy a Hmm, akkor az tag valószínüleg a nagyon gagyi irásaival a béka alatt van, és nem tudott érvényesülni az enyémek mellett. Mert másért miért lenne érdeke hoy elhúzzak innen! Igen jól gondolod egy irigy alak!

Már gondolkodom azon hogy elinditok egy másik ilyen jellegű oldalt ami veled ellentétben nem arról fog szólni hogy hogyan nyúlhatom le a valakinek a szellemi munkáját, mert teljesen ingyenesre fogom készíteni!!
Tehát még a mai nap távolísd el az összes történetemet!
Steve
1
Hmm
2005. március 16. 11:38
#170
Kedves Torte-net!

Elolvastam ezt a partalan és értelmetlen vitát ( mely sajnos nem a Te hozzáállásod, hanem steve idiótizmusa miatt partalan) és egyre inkább az a meggyőződésem, hogy olyan emberrel ( bár lassan ezt is megkérdőjelezem) próbálsz értelemesen beszélni, akivel ez kivitelezhetettlen...
Térden állva könyörgök: Zárjuk le ezt a vitát, szedd le a történeteit, küld el a francba ezt az idiótát, ha kell dobjuk össze neki azt a pár száz forintot, amit rajtad kér számon, és végül tiltsd le erről az oldalról végérvényesen...
A francot sem érdekli a nyavajgása, a történetei, az hogy el van szállva magától,és hogy akkora suttyó mint ide Csempeszkopács...

Kérlek...

Thnx
1
Steve
2005. március 16. 01:32
#169
Mára már unom majd folytatjuk máskor, mert már álmos vagyok!
1
T
Törté-Net
2005. március 16. 01:24
#168
Nem, nem én döntöm el a történet értékét, hanem a szavazók.
MINDEN a tagsági részbe felkerülő történet után jár a 30 napos tagsági az írónak. Függetlenül attól, hogy nekem tetszik-e egyáltalán.

Alku sajnos nincs, választani lehet. Fel küldöd, vagy nem küldöd fel. Ha felküldöd, akkor választhatsz, hogy az ingyenesbe vagy a tagsági részbe kéred.
Ha a tagságiba, akkor jár a 30 napos tagsági.

Az SMS díja elmegy ÁFÁ-ra, mobilszolgáltatók, sms-szerver üzemeltető felé. (nézd meg a freeweb.hu díjszabását, na ott láthatod, hogy mennyi jut egy 500Ft-os sms-ból a megrendelőnek), az így megmaradt pénzből kell a szerverfenntartást fizetni. Ha a maradékot szétosztanám az írók között, akkor 1 történetre kb. 10 forint jutna.
És akkor még az esetleges fejlesztési/ügyvédi költségeket nem is említettem.
Szóval szerintem jobban jár az ííró uszkve 10 forint helyett egy 500-as tagságival.

Mi tetszen az IP-n? Bemondtad a szerver IP-jét, az enyémet továbbra sem. Szóval továbbra is várok bizonyítékot, bár ha nem tudod a szerver IP-je és az én IP-m közti különbséget, akkor úgysem jön soha.
1
Steve
2005. március 16. 01:02
#167
No akkor elismered azt, hogy megtéveszted a töténetbeküldőt azal kapcsolatban hogy te csak te döntötted el az írás értékét?
És nem adsz lehetőséget az alkura, hogy adom vagy nemadom azért az egyhónapért?
Ja és akkor ki veszi le az 500 Ft-ot az sms díját? Talán tovább küldöd az írónak?
És mit szólsz az IP-hez? Tetszik?
1