Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2013. október 3. 23:32
#1008
Kedves sztbali!

Jogos, mindkettőt javítottuk, és köszönjük a "dupla" hibajelzést. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
sztbali
2013. október 3. 13:37
#1007
Tisztelt Törté-Net!

Elnézést a dupla írásért, de egy újabb hibát találtam. A mai napon felkerült másik történet; Az erdei házikóban címmel nincs felcímkézve. semmilyen címke nem található ennél a történetnél.
1
sztbali
2013. október 3. 13:32
#1006
Tisztelt Törté-Net!

A mai napon felkerült Különleges szexélményeim 28.rész című történetnél az anál címke hiányzik. A történet vége tartalmazza az anált.
1
T
Törté-Net
2013. szeptember 27. 08:25
#1005
Kedves Acsi0723!

Kérünk Téged, hogy töltsd ki ezt az űrlapot, különösen a telefonszámodat, ami alapján utána tudunk nézni a problémának:
https://www.torte-net.hu/ugyfelszolgalat

Természetesen senki, aki SMS-t küldött nem marad kód nélkül egy technikai hiba miatt. 🙂

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
A
Acsi0723
2013. szeptember 26. 22:20
#1004
Tisztelt szerkesztőség!
a mai nap próbáltam vip tagságot vásárolni, de az alábbi üzenetet kaptam vissza: "Kereset jelenleg technikai hiba miatt nem tudjuk kiszolgálni" most ilyenkor levonta az sms árát, vagy majd később kapok érte kódot?
1
T
Törté-Net
2013. szeptember 18. 08:54
#1003
Kedves nevada!

Mint azt ma e-mailben is megválaszoltuk, 3 napja - 7 órával a hibabejelentésed után - válasz e-mailünkben elküldtünk egy 30 napos VIP tagságit. Ma ismételten elküldtük e-mailben. (Esetleg nem került a spam folderedbe?)
Az anyázással kapcsolatos jövőbeni felvetésed pedig a reggeli e-mail-ed alapján későinek tűnik...

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
n
nevada
2013. szeptember 18. 06:36
#1002
Mikor lesz intézkedve hogy nem kaptam meg a kodom vagy dogjak neki anyázni???
1
T
Törté-Net
2013. szeptember 17. 12:49
#1001
Kedves v-ir-a és Isti7412!

Jogos, elnézést, mindkettőtöknek jóváírtunk 30 napnyi VIP tagságit.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
I
Isti7412
2013. szeptember 17. 07:24
#1000
Sziasztok ! A mai Süket Sanyi történet már 2004.október 2-ánm felkerült az oldalra !
Isti
1
v-ir-a
2013. szeptember 10. 22:00
#999
Tisztelt Torte-net ! A gyönyör medálja :ez már volt Ha megkívánom... címmel írta ismeretlen felkerülés dátuma 2004. január 05.
1
T
Törté-Net
2013. szeptember 3. 11:52
#998
Kedves imohos és v-ir-a!

Köszönjük a jelzéseket, mindkettőtöknek jóváírtunk 30 napnyi VIP tagságit.

(És elnézést a késésért v-ir-a. :( )

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
i
imohos
2013. szeptember 3. 06:04
#997
A mai "Hoppon maradt szerelem" már egyszer szerepelt az oldalon 2008-ban, ugyancsak Szinon tollából.
1
v-ir-a
2013. augusztus 16. 18:14
#996
T. Torte-net! A ma felkerült Kollégák című történet ugyanezen a címen már megjelent Erazo írásaként 2010. március 04-én....
Üdv: Vira
1
T
Törté-Net
2013. augusztus 9. 20:45
#995
Kedves kac5amar!

A regisztrációd nevét átírtuk kac5amar-ra, minden egyéb adata változatlan maradt.

Még egyszer elnézést a kényelmetlenségért, és további jó fordítást!

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
kac5a
2013. augusztus 8. 21:37
#994
Köszönöm szépen az intézkedéseket, és igen, kérném a két felhasználónevet összevonni, ha nem akadály. Valamit elnézést az előző hozzászólás hangneméért, csupán kissé felidegesített, hogy loptak tőlem.
Köszönök még egyszer mindent, kac5amar!
1
T
Törté-Net
2013. augusztus 8. 21:09
#993
Kedves kac5amar!

A szóban forgó képregényt egy regisztrált felhasználó töltötte fel hozzánk (neki láthatták a nevét a fordítónál, amíg le nem cseréltük), mint saját fordítását.
Miután pár olvasónk említette, hogy a képregényt nem a valódi fordítója küldte be, átírtuk a nevet a valósra (a tiedre), ezért nem tudtál regisztrálni azon a néven. (Amiről amúgy a regisztráció oldal legtetején szólunk is.)
A képregényt természetesen ingyenessé tettük, a nevedre jóváírtunk 30 napnyi VIP tagságit (a beküldőtől természetesen megvontuk).
És amennyiben kívánod, a kac5a és a kac5amar regisztrációkat összevonjuk, így a jelenlegi jelszavaddal tudod használni az eredeti nevedet is.

Még egyszer elnézést a kényelmetlenségért!

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
kac5a
2013. augusztus 8. 20:43
#992
Tisztelt TÖRTÉ-NET!

Nem gondolom, hogy az lenne a megoldás, hogy csináltok egy felhasználót a fordító nevével, és továbbra is kapjátok a pénzt érte. Illett volna engem megkérdezni a dolgokról a g.e-hentai.org weboldalon, bármikor lehet egy üzenetet küldeni, hogy mi a dolgok állása... Nem lett volna baj, hogyha felveszitek velem a kapcsolatot, de így kérem, hogy a manga ne legyen VIP, ne kapjatok pénzt azért, amihez semmit nem tettetek hozzá.

Előre is köszönöm, a valódi kac5amar!
1
kac5a
2013. augusztus 8. 20:38
#991
"Kedves" TÖRTÉ-NET weboldal.

Nem tudom, hogy hogyan képzelitek, hogy kérdezés nélkül loptok egy fordítást. Az "Alvó Nővér" című mangát én fordítottam, elég régen, még mikor elkezdtem ezt az egészet. Azzal még nem is lenne baj, hogy felteszitek az oldalra, mert oké, nyilvános fórumról szedtétek le, megértem, de hogy még VIP szekcióba is teszitek az már röhej... Regisztrálni akartam az oldalra, a megszokott kac5amar felhasználónevemmel, de sajnos nem ment, mivel már léteik ilyen felhasználó, holott soha életemben nem láttam még ezt az oldalt korábban. Kérlek titeket, szedjétek le a mangát, vagy az is elég, ha nem VIP, tehát pénzt nem kaptok azért, amit nem is ti csináltatok...

Pár oldal bizonyításként:

Az eredeti fordításom: https://g.e-hentai.org/g/313846/406e054f1e/
A lopásotok: https://www.torte-net.hu/kepregeny/682-Alvo-Nover

Tisztelettel, a valódi kac5amar!
1
T
Törté-Net
2013. augusztus 8. 16:58
#990
Kedves Olvasóink!

Mind a két jelzett tartalomnál ("Alvó nővér" és "A haverom anyja 1. rész"😉 megtettük a kötelező lépéseket, a jogtalanul szerzett VIP tagságikat töröltük, és a valós írókat/fordítókat tüntettük fel náluk.

Köszönettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2013. július 14. 23:32
#989
Kedves Padawan001!

Elnézést a késésért, már felkerült, köszönjük a türelmet.

Kedves sztbali!

Köszönjük, javítottuk.

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1