Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2009. november 15. 23:51
#646
Kedves Watcher!
Örülönk, hogy sikerült (többnyire) rasszizmus-mentes hozzászólást írnod. Én nem tudok cionista hozzászólásról, nem is lesz itt helye annak sem.

Kedves MrDóci, Kovács B.!

Igen, duplázásak elfordulnak, a szerkesztőségben is emberek dolgoznak, valamint az ál-írók csalással VIP-hez jutási próbálkozásai sem könnyítek meg a dolgunkat.
Viszont minden egyes duplázott történet helyére új került fel, tehát nem lett senki megkárosítva.
Bizonyíték?
Nézzük az utóbbi 1 hónapot: 10.13-ától 11.13-áig eltelt 23 darab munkanap (24 lett volna, de volt egy szünnnap október 23.-a miatt.). Ezalatt az idő alatt 46 darab történet került fel az oldalra, azaz a vállalt munkanaponkénti 2 történet felkerült hiánytalanul.
(Ellenőrizhető a menüben a Dátum szerinti listázásánál.)

Sőt, továbbmegyünk: Aki a jelenleg fenntlévő történetek között duplázást talál, ingyen 1 hetes VIP tagságit kap. (Csak az első adott történet-párost beírókra vonatkozik.)

Örülnék, ha Ti is hasonló tényeket vonultatnátok fel, úgy ez a társalgás vezetne is valahova. :)
MrDóci, a VIP tagok véleményére természetesen mindig is kiemelt figyelemmel adunk, hisz ők a célközönség. Viszont sem te, sem Watcher, sem Kovács.B. nem rendelkeztek VIP tagságival (legalábbis bejelentkezve nem vagytok), így a véleményeteket több-kevesebb fenntartással fogadom. (Gyanús az egyszerre való megjelenés, és a balhé keresése, valamint ismerős a stilus.)

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
MrDóci
2009. november 15. 23:11
#645
T.Törte-net!
Én nem mennék bele a helyedben ilyen vitákba.
Bölcsebb lettél volna ha nem szítanád a neked fizetőket.
Az az igazság hogy amit ez a Watcher állít, azt visszaigazolja a sok sok lentebb lévő visszaolvasások is.
Bocs hogy beleszóltam.
1
Watcher
2009. november 15. 22:36
#644
Törte-net!
Te bort iszol és közben vizet prédikálsz!
Ezek szerint cionista dumának helyt adsz?
Aki ez ellen szól az meg mindjárt rasszista?
Hát nem mondom, Lenni te magyar ember?
1
Kovács B.
2009. november 15. 22:25
#643
Drága Zoli bácsi!
Én is olvastam és követem a témát.
Furcsa mód, én meg a Watcher-nek adok igazat.
Te ha szereted hogy megkárosítsanak, legyen úgy!
Én azért még nem hagyom magamat lúzernek nézni.
Sőt az igazságért bár mikor kiállnék én is, úgy hogy hajrá Watcher, Veled vagyok!
Mások emlékeztetése végett akár vissza is másolhatnád a törléseket ha megvan még!
1
T
Törté-Net
2009. november 15. 22:19
#642
"Kedves" Watcher!

Bármiféle rasszista dumát csak te írtál.
Igazságot osztani nem áll szándékomban, egyszerűen nem adunk helyt semmilyen szélsőséges hozzászólásnak. Ez a mi "kötelességünk", és eleget is teszünk ennek.
A továbbiakban is törölve lesz minden egy másokat származásában, hitében sértő vagy alpári szavakat használó hozzászólás.

Üdvözlettel: Törté-Net
1
Zoli bácsi
2009. november 15. 21:38
#641
Kedves Watcher!
Nem kívántam vitádba beleszólni de megunva egy kicsit a dumád inkább megteszem. Olvastam a hozzászólásod a törlés előtt, és igazat adok a szerkesztőknek!
Gusztustalannak tartom hogy szabad véleménynyilvánításról hadoválsz és közben rasszista kifejezésekkel élsz, "sárral dobálózol" a helyett hogy beismernéd hibáidat.
Ki lehet mondani a véleményedet nem az a gond, hanem az ahogy teszed!
1
T
Törté-Net
2009. november 15. 19:16
#640
Kedves Watcher!

Az oldal nem ad teret semmilyen politikai, faji témának semmelyik oldal számára. Ilyen egyszerű a dolog, törlésre kerül minden rasszista, kommunista, stb. nézet hangoztatása.
Egy történetet nem szeretni lehet, mint ahogy szeretni is. De akármelyik is a helyzet, a stilust megköveteljük.
Avagy: "A vélemény szabad, csak a kifejezés módja nem."

És a (törölt) bejegyzésekre azért válaszolok, hogy láthassa az írója (is), hogy mi volt a probléma vele, hátha észreveszi a hibátt benne.

A duplázáskról meg annyit, hogy minden egyes bejelentett duplázást kijavítunk, sőt új történet kerül fel helyette. És minden egyes ilyen duplánál az újabban felkerült (és ezáltal kevesebb pontot/hozzászólást kapott) történet kerül törlésre, a régebbi (eredeti) történet marad fennt az oldalon.

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
T
Törté-Net
2009. november 15. 00:39
#639
Kedves Watcher!
Most is törölve lett a hozzászólásod. Amennyiben sikerül nyíltan rasszista részek nélkül leírni a véleményedet, úgy az a hozzászólásod nem lesz törölve.

Üdv: Törté-Net Csapat
1
T
Törté-Net
2009. november 12. 09:34
#638
Javítva, elnézést.
1
XXIII.István
2009. november 11. 20:21
#637
T.Törté-Net! Szabadna megtudnom,hogy a "Nyári vakáció" hatodik és hetedik része miért nem jelenik meg a "sorozat részei" ablakban?!?! Esetleg javítanátok ezt a hibát!?
1
xxx
2009. november 11. 12:33
#636
Törté-net!Animal sztori mikor lesz az oldalon?????
1
Remete D. László
2009. november 5. 17:56
#635
Nálam széthullott az egész oldal.
Hogy lehet?
1
Ati
2009. november 3. 16:32
#634
Kedves Törté-net nem csak én vettem észre a sorozatos duplázásaitokat,viszont amint ujként ujra felteszitek a régebbi felkerülés dátum törlödik. A másik ,hogy elsem olvastam a történetet és 1 pontal mérgemben le akartam szavazni és kiderült már rég szavaztamrá.
1
T
Törté-Net
2009. november 3. 00:23
#633
Egyszerű a magyarázata:
Eredetileg azzal az azonosítóval egy olyan történet került fel, ami már fennt volt, és ennek a duplikátumnak a helyére került fel egy javított történet.
Tehát aki szavazatt az eredeti dupla történetre (emlékeink szerint 4 ember), az nem lett lenullázva az új történet felrakásával.
1
István
2009. november 2. 23:23
#632
Ugyan meséljétek már el,hogy mikor szavaztam az "Egymásra utalva Édes együttélés" című "alkotásra" ha most nyitottam meg és egyből azt találtam: "már szavaztál erre a történetre"? Próbáljátok ezt megmagyarázni,mondjuk,mint egy tízéves gyereknek!
1
T
Törté-Net
2009. november 2. 21:34
#631
Légy oly szives és mutasd meg, hogy hol szerepelt az új történet a Törté-Net-en, mert mi nem találjuk.
1
Ati
2009. november 2. 18:42
#630
Hát nálatok valami nagy gond lehet mert már ezis volt .Mégszavaznisem tudtamrá.
Javaslom ha ismételtek akkor az előfizetés is kéthónapra szólhatna.
1
T
Törté-Net
2009. november 2. 12:59
#629
Javítva, felkerült egy új.
1
popocici
2009. november 2. 11:32
#628
A mai frissítés "Családi kupak 1" már szerepelt 2009.10.19-én!Annyira nem volt jó,hogy kétszer vegyük meg!!!
1
Kika
2009. október 27. 11:47
#627
A kereső nem működik jól, próbáltam keresni pár szóra és nem adott megfelelő találatot.

pl: Papírgalacsinok, ami a mai történetben szerepel, de nem jön fel rá semmi. (Ez a történet is volt már szerintem, a régit akartam megkeresni)
1