Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2009. október 19. 12:50
#626
Javítva.
1
Joe
2009. október 19. 00:47
#625
Mi a bánat van veletek a mait is leadtátok már Okt. 6.-án egyszer?
1
Joe
2009. október 10. 01:21
#624
Kedves szerkesztők!

A szept. 18.-i Apám, Eszti és Én,
megegyezik az okt 8.-i 2. résszel.

Csodálom, hogy más még nem tette szóvá.

Üdv: JOE
1
XXIII.István
2009. október 6. 19:11
#623
Kedves moderátorok!
A "Nyári vakáció" utolsó két folytatása (6.-7. rész) mellett nem található meg a link, a történet töbi része felé
Üdv. XXIII.István
1
XXIII.István
2009. október 6. 19:05
#622
Kedves moderátorok!
A "Nyári vakáció" utolsó két folytatása (6.-7. rész) mellett nem található meg a link, a történet töbi része felé
Üdv. XXIII.István
1
Zoli bácsi
2009. október 6. 16:48
#621
Kedves Szerkesztők!

Utólag még annyit írnék az előbbi felszólalásomhoz. hogy miért nem tesztek egy pár hetes próbát még az is lehet, hogy bevélik és a szavazásért még az eddig névtelenségbe burkolózók is hozzá, szólnak az írói munkánkhoz.
Üdvözlettel: Zoli bácsi
1
Zoli bácsi
2009. október 6. 16:39
#620
Kedves Törté-net Szerkesztők

Elolvastam a Ti és Kitti hozzászólását is. Igazat adok mind kettőtöknek, de van egy hátulütője a névtelen szavazóknak. „Ha mondjuk kíváncsiságból, belép egy anyuka, mondjuk a családi oldalra, és mélységesen felháborítja az ott olvasott sztori, így egyáltalán nem akadályozza meg semmi, hogy egy leszavazással le ne taszítsa a történetet.” Ha innen tekintjük a dolgokat teljesen igazat, adok Kittinek. De ha azt nézem, hogy kevesebben szavaznak akkor inkább szavazzanak kevesebben mert az lesz az igazi értékelhető Topp lista. Nem hiszem, hogy tudnátok jutalmazni a hozzászólásokat, mert akkor egyszerűen felléphet az a probléma, hogy baromságot fog írni a hozzászóló. Úgy gondolom ti sem tudtok végigolvasni minden hozzászólást értékelve azt.
Talán a Topp listával van a baj, mert egyszerűen külön kellene venni a kategóriákat, hogy az arra érdeklődök, tudjanak szavazni rájuk.

Üdvözlettel Zoli bácsi…
1
T
Törté-Net
2009. október 6. 14:31
#619
Szia kedves Kitti!

Jogos a felvetés, gondolkoztunk már rajta mi is, de elvetettük.
Sok embert szorítanánk ki a szavazásból, ezzel, akik nem tudják/akarják részletesebben kifejteni a véleményüket, esetleg szeretnének névtelenségben maradni. Lehet, hogy nőne a hozzászólók száma, de biztos, hogy lecsökkene a szavazók száma, és egyenlőre a toplista a szavazatok alapján áll össze, lévén azt lehet számszerűsíteni. :)
Mi a kettőt semmiképpen nem szivesen kapcsolnánk össze, viszont tény, hogy jó lenne megnövelni az hozzászólók számát.
Gondolkodunk valami plusz "jutalmazásfélén", hogy a hozzászólók érezzék, hogy mi is hálásak vagyunk a véleményükért, akárcsak az írók. :)

Természetesen nyitottak vagyunk bármiféle konstruktív párbeszédre :)

Üdvözlettel: Törté-Net Szerkesztőség
1
Kitti
2009. október 6. 13:23
#618
Kedves Szerkesztők és Mindenki!

Tudom oly sokszor, felhozták már a szavazatok tisztességes számlálását, és felszólalásommal nem kívánok megvádolni senkit főleg nem a szerkesztőket.
Bevallom, nem olvastam el az összes hozzászólást, és így nem tudom hogy meg e lett közelítve a dolog ebből a nézőpontból, de én mégis feltenném a kérdésem.
Ha valaki szavaz miért ad jó vagy rossz szavazatot?
Jó kérdés nem?
Én úgy gondolom, aki szavaz az meg is, tudja indokolni szavazata miértjét. Sokan szavaznak és sajnos az írók többsége nem, tudja, mi miért történik. Talán nagyobb bepillantást ad az írónak hibái felismerésére, ha többen leírnák az indoklást. Tehát aki hozzászól valamit az író tevékenységéhez csak az, szavazhasson.
Lehet, hogy ez egy kicsit így drasztikusan hat de szerintem szükséges, mert csak így tudunk, tudnak az írók tényleges képet kapni hibáikról.
Így talán a kamuból szavazgatókra is fény derül.
Szeretném kikérni mindenki véleményét, mert szerintem ez mindenkinek a javára válhat.
Üdv: Kitti
1
Anita
2009. október 5. 19:27
#617
Kedves Szerkesztők!
Sokszor mikor fellépek az oldalra céltudatosan a fórumra lépek fel elolvasni a hozzászólásokat, és eléggé gondba vagyok, mert sokszor olyan művek is ott vannak, amikre nem emlékszem illetve nem tudom szerzőhöz vagy kategóriához sorolni. Ugyanis túl sok a fent lévő olvasmány hogy észbe lehessen tartani, ki is írhatta. Nem szeretném, ha félreértenétek, mert én nem a mennyiséget kifogásolom, hanem azt hogy a régebben feltöltött történetek is bekerülnek a fórumba. ha hozzá szóltak valamit és ez igen zavaró tud lenni. Azon kérésemmel fordulok hozzád, hozzátok hogy a jobb áttekinthetőség érdekében nem e tudnátok feltüntetni a feltöltés dátumát, a szerzőt és a kategóriát.

Üdv: Anita
1
asboth lajos
2009. április 29. 03:13
#616
valaki árulja el hogyan lehet bele nézni egy filmbe vagy letőlteni lehet e és hogyan kőszőnőm
1
Sun
2009. április 24. 23:59
#615
Látom, nem vettétek észre a kérdésemet, hátha most észre veszitek ezért felteszem ismét! Tehát ez a Karamell vagy Caramell nevezetű képregény hova lett, mert itt az oldalon nem találom? Légyszi válaszoljatok!!! Kosss!!!
1
Kínai
2009. április 10. 16:02
#614
Kedves azavalaki!

Ha jól tudod?!
Akkor mi a címe és mikor szerepelt?
Sokat segítenél Törté-Netnek ha ezeket az adatokat is megírnád.
Útálom a plagizálást és, hogy hiába fizetek mikor régi történeteket küldenek a tisztelt "írók" új ként. :-(

Üdv:
Kis Kínai, aki mindent ferde szemmel néz. :-)
1
azavalaki
2009. április 10. 12:45
#613
A "Viharban" című mű már szerepel egyszer, más néven, ha jól tudom családiként megjelölve.
1
Sun
2009. április 4. 22:45
#612
Bár ez nem hiba, csak azért ide írom, mivel itt jobban szem előtt van. Tehát a kérdésem az lenne, hogy hol van egy bizonyos "Karamella" vagy "Caramell" nevezetű képregény??? (a két cím egy képregényt takar, csak nem tommm, hogy pontosan hogyan is volt már írva) Előre is kosss minden választ, legyen akármi is az!!!
1
T
Törté-Net
2009. március 31. 12:07
#611
Ejj, ez szomorú. A héten letöröljük őket. :)
Köszönjük a segítséet :)
1
Kínai
2009. március 29. 00:06
#610
Kedves Törté-Net!

Még egy hiba!!!
Nem plagizálás, mert ugyan az írta, csak kétszer küldte be.
A címe Én és a nők! Az író Celler.
2004/10/06 13.768 karakter.
2005/02/22 6.668 karakter.
A rövidebbiket törölni kellene, az első a teljes történet.
Üdv:
Kis Kínai, aki mindent ferde szemmel néz. :-)
1
Kínai
2009. március 28. 22:31
#609
Kedves Törté-Net!

Egy hibára akadtam!!!
Plagizálás, de szinte szóról-szóra, 322 karakter eltéréssel.
A címe Vágyak Hálójában 2006/02/11 13.596 karakter kivanllak az író.
A beküldés alapján ez az eredeti.

A cím ugyan az 2006/10/21 13.274 karakter angel0227 az író.
A kedves beküldő még arra sem vette a fáradtságot, hogy legalább a címet megváltoztassa.
Ezt a másodikat szerintem törölnöd kellene.
Üdv:
Kis Kínai, aki mindent ferde szemmel néz. :-)
1
Kínai
2009. március 28. 21:49
#608
Kedves Törté-Net!
A Nyár Hidegpatakon 6/1-es részt légyszíves törölni, mert megeggyezik a 2. résszel /maszturbáció/.
A 6/2 pedig csak simán hatodik rész.
Ha veszed a fáradtságot és bele olvasol meglátod te is.
Köszi előre is.
Üdv:
Kis Kínai, aki mindent ferde szemmel néz. :-)
1
T
Törté-Net
2009. március 25. 09:43
#607
Javítva :)
1