Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Lolamacko
2024. augusztus 21. 22:37
#742
Egyetértek. Elég a testvér.
2
Ez egy válasz Törté-Net 2024. augusztus 21. 21:46-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2024. augusztus 21. 21:46
#741
Kedves Lolamacko!

Eddig még nem gondolkoztunk azon, hogy a testvérek címkét tovább bontsuk húg-nővér-öccs-báty címkékre, nem láttuk eddig az igényt az ennyire pontos címkézésre. (És főleg elnézve a néha előforduló címkézési hiányokat, nem is biztos, hogy jó ötlet lenne még bonyolítani a feltöltést. 🙂 )
De szívesen látjuk - szokás szerint - a tőlünk eltérő véleményeket is.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. augusztus 20. 00:22-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. augusztus 20. 00:22
#740
Kedves Szerkesztők! Az szuper, hogy most van ápoló/ápolónő cimke, de a nővér/testvér már nincs és pl. Nővéremmel a világvégén című történetnél az ápoló/ápolónő cimke helyett a nővér cimke mint testvér lenne a megfelelő.
1
Robespierre
2024. augusztus 10. 12:46
#736
A sci-fi címke nem lehetne sci-fi és fantasy?
1
Ez egy válasz Törté-Net 2024. június 23. 21:39-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. augusztus 7. 16:57
#735
Bocsánat de az még kimaradt, hogy Tiltakozó77 is férfi. Hatból egy találat! Gratulálok, szép siker! A baj csak az, hogy amit eltaláltál (Kékég=Magam) azt maga Kékég árulta el itt. Azért nagyon rossz célzás kell, hogy az összes többinél mellé lőttél.
4
Ez egy válasz vinkli 2024. augusztus 6. 11:19-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. augusztus 7. 16:50
#734
Először is, ilyen stílusban nem illik nővel beszélni. De úgy látszik nem volt aki megtanítson erre. Ráadásul hülyeségeket beszélsz!
Lolamacko, cvirág és Arya (neki még a nevét se tudtad pontosan leírni), mind-mind külön személy, semmi közük egymáshoz. Kékég maga árulta itt el, hogy Magam néven is ír, Ashley pedig férfi. Ennyit a nagytudású ömlengésedről.
Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna, így csak simán leégtél. De azt nagyon!
4
Ez egy válasz vinkli 2024. augusztus 6. 11:19-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. augusztus 7. 16:48
#733
Korrekt
2
Ez egy válasz Kékég 2024. augusztus 7. 10:18-kor írt üzenetére.
salsa
2024. augusztus 7. 10:47
#732
Körülbelül erről van szó. Az olvasókkal szemben állni a kötekedők meg elférnek a hátad mögött. Van ott elég hely.
3
Ez egy válasz Kékég 2024. augusztus 7. 10:18-kor írt üzenetére.
Kékég
2024. augusztus 7. 10:18
#731
Kedves  vinkli, sinkli, senki! Megszólítottál a hozzászólásodban. Igen az köztudott, miután magam fedtem fel, hogy Magam is én vagyok. Oka egyszerű. Mikor ezt eldöntöttem akkor a hozzád hasonló rossz májú, kötekedő, unatkozó, trolkodó és sorolhatnám a negatív jelzőket rám szállva piszkáltak. Akkor az önérzetem még ezen az oldalon élt. Mára kiirtottátok. Akkor két út volt vagy lépek innen hátatfordítva az olyan embereknek is akik örömmel olvasnak, vagy írok más néven. Az utóbbi jó ötlet volt.
Mára mint már magam ismételve lepereg rólam az irigy emberek (jaj majdnem azt írtam ugatása) beszólása és inkább annak a több ezer embernek írok akik örömmel olvassák. Nézelődtem. Te lopott írással, nem, te más ember álltal megírt történet lefordításával akartál és szerepeltél is. Az egy éve megjelent írásodat talán 1200 körülien olvasták. Az én pár napja megírt történetemet 3000 felett. Összegezve. Te és a hozzád hasonlókhoz kérésem, hogy eggyel pontozzatok jó sokan, hiszen ezzel nem befolyásoljátok az olvasotságot. Majdnem lesülyedtem a szintetekre, hogy beírjam: a nevem akkor vedd a szádra, ha valaki szarik a szádba. Nem teszem, hiszen ezel nem lennék több nálad. Én attól függetlenül is szeretlek, az olyan embert aki megtisztel azzal, hogy olvasol. Ha nem tennéd nem kötekednél.
4
Ez egy válasz vinkli 2024. augusztus 6. 11:19-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. augusztus 7. 00:21
#730
Ezt most utoljára írom le LOLAMACKO vagyok és bár nagyon szimpatikus cvirág és sokszor egyet is értek vele, de nem ő vagyok. Arya sem vagyok csak egyetlen és megismételhetetlen LOLAMACKO. Ha bárkinek bármi gondja van velem, azt intézzük emailban. Minden kérdésre szívesen válaszolok és velem bármit meg lehet beszélni, de csak velem. Csak az írjon aki LOLAMACKO-ra kíváncsi, és nem itt a fórumokon szeretnék vitákba bocsátkozni. ÉRTHETŐ VOLTAM?
4
Ez egy válasz vinkli 2024. augusztus 6. 11:19-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2024. augusztus 6. 23:19
#729
Kedves látogatóink, íróink!

Nem szeretnénk belefolyni az épületes ( 😉 ) beszélgetésbe, de szeretnénk leszögezni pár dolgot:
1. Alapvetően a részünkről nincs probléma, ha valaki több néven alkot vagy kommentel az oldalon.
2. Amennyiben viszont valaki keresztbe felszavazza a történeteit (másokat pedig kollektívan le), vagy ha önmagát a több fiókkal több személynek kiadva egymással (mindegy, hogy ellen vagy mellett) beszélget, azt viszont semmiképp nem támogatjuk, sőt mi több, az ilyen hozzászólások törlésre fognak a jövőben is kerülni. (Ebből nagyjából levonható a felvázolt nick-láncok megalapozottságának kérdése is, mivel a mai napig nem volt jellemző, hogy ehhez az eszközhöz kelljen nyúlni és most sem az említett nevek kapcsán.)

Úgy érezzük, hogy ez a hozzáállás az írói anonimitást pont eléggé támogatja, míg a virtuális mobbingot kellőképp képes visszafogni, így kérjük, hogy mindenki a szükséges tisztességgel és korrektséggel kezelje a többi látogatót, hogy ne kelljen szigorúbb eszközökhöz nyúlni. 🙂

Köszönettel:
Törté-Net Szerkesztőség
2
doriangrey
2024. augusztus 6. 14:25
#728
Macikám, imádom, hogy Lolának néznek. Légy őszinte és vetkőzz neki, te vagy Lola? 😘
1
Ez egy válasz cvirag 2024. augusztus 6. 08:04-kor írt üzenetére.
vinkli
2024. augusztus 6. 11:19
#727
Csillapodj már Lolamackó!
Békélj meg vele, hogy nem vagy kitüntetett lény. Vannak itt mások is rajtad kívül és nem mindenki csak veled akar beszélni az épületes témáidról.

A teljesen fizetőssé tétel viszont nem buta ötlet. Nem 1 forinttal, mert az nyilvánvaló ökörség, hanem rendesen. Talán megszüntetné ezeket a lolamackó=cvirág=ariya, meg kékég=magam=tiltakozó77=ashley és hasonló láncokat.
-2
Ez egy válasz cvirag 2024. augusztus 6. 08:04-kor írt üzenetére.
cvirag
2024. augusztus 6. 08:04
#726
Javaslom, hogy a Waderlaci-tértivevény és nicktársaik elleni fellépés érdekében vezessetek be egy olyan kötelező regisztrációt, ahol minden új felhasználó számára kötelező egy jelképes első befizetés 1 forint értékben. Ezzel a kiskorú felhasználókat is lehetne szűrni.
0
Selymi
2024. július 12. 15:59
#725
A címkék értelmezésével kapcsolatban érdeklődnék csak: vajon leszbinek tekinthető egy olyan nő, aki nyelves puszit provokál ki egy nőstény macitól? 
Pin page (pinterest.com)
Tuti az agyamra ment a hőség, mert csupa ilyesmit találok most. 😂
2
T
Törté-Net
2024. június 23. 21:39
#724
Kedves Íróink!

Köszönjük, az ötleteket, felkerült a sci-fi és spanking/fenekelés címkék is, valamint az életkorokat lefedendő a középkorú és idős címkék is.

Amennyiben véleményetek, ötletetek lenne, továbbra se tartsátok magatokban. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
4
doriangrey
2024. június 23. 12:03
#723
Megadtam az adekvát választ eggyel lejjebb. Címke helyett. 😘
1
Ez egy válasz Selymi 2024. június 23. 01:21-kor írt üzenetére.