Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

doriangrey
2021. október 1. 07:27
#482
Nekem tetszik némelyik ötlet, de a like-ot kihagynám. Nem baj, ha látja egy író, hogy többen beírtak - pontozás is jár érte a VIP-ben - és szerintem jobban esik még egy "nem tetszett"-is, mintha csak a jellegtelen facebook like lenne odabiggyesztve. 
1
Ez egy válasz SikeresOtto 2021. október 1. 06:37-kor írt üzenetére.
doriangrey
2021. október 1. 07:24
#481
A bajom a pontozással az, hogy meglehetősan szubjektív. Van sztori, ami szörnyű, de a szexleírás olyan jellegű, amire fel lett pontozva, miközben az írás maga messze nem nívós. Tehát a pontozás a tömeg nettó vágya alapján lett megadva. Ha egy itteni jó író, mint mondjuk Kilián Wanda a régiek közül, bead egy sztorit, ott lenne értelme a pontozáshoz mérni bármit, vagy feotrinnál, vagy hirtelen nem is tudok mást fejből. (bocsássatok meg érte "kollégák") De amúgy meg sajnos nem vagyunk annyira jók, hogy ezt alapnak lehessen tekinteni. 
Hiszen ha ti is minőségre szűrtök, akkor nincs mindennap történet - ezt el kell foganunk sajnos. Ugyanakkor az olvasók valószínűleg nagyobb része nem is akar/tud különbséget tenni stilisztikailag, vagy nem érdekli a nyelvtan, mégis élvezi az oldalt. 
Vagy nézzünk egy "kezdő írót" - fiatal, hajtják a hormonok, esetleg igazat is ír friss élménye alapján és maga a története izgató, mert érezzük rajta, hogy ez valóság, csak hát, nincs rutinja és a nívó szar. Akkor neki lehet megvan a 8pont átlaga, de kapásból tudok vagy öt nicket, aki lehúzza - velem együtt -, mert irritál, hogy nem tud fogalmazni közepesen sem. Kinek van itt igaza? Senkinek. Ebből meg csak a kínlódás lesz, meg a feszültség, hogy ki termel jobban a tömeg ízlése szerint. Ezt meg képtelenség teljesíteni. Elveszi az ízét annak, hogy szeressünk írni amatőrként. 
Szóval én kihagynám a pontozást. 

 
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. szeptember 29. 22:36-kor írt üzenetére.
SikeresOtto
2021. október 1. 06:37
#480
Mi lenne, ha a kommenteket lehetne like-olni, vagy dislike-olni. Gyakran nem lenne szükség újabb kommentre.
A történeteket pedig lehetne a csillagozási rendszer helyett szintén a 'like' rendszerben piktokrammokkal jutalmazni.
() tetszik () imádom () ölelném () vicces () hűha () siralmas () dühítő
És ez alapján lehetne rangsorolni a történeteket, () legsiralmasabb, () legkevésbé siralmasabb () legdűhítőbb, () legkevésbé döhítőbb, stb. és megtekinteni a topp 10-et, vagy 100-at.
Arra is gondoltam még, hogy mi volna ha a szerző javítani tudna a történetén, szerkeszteni. 
Esetleg kiválkasztott felhasználók egy csoportja, beleszerkeszthetne, ezzel is az oldal szinvonalát emelnék. Természetesen megoldható - (szerintem) -, akár a wikipediánál az előző változatok helyreállítása, amennyiben a superuser nem találja elfogadhatónak a változtatásokat. 
Mi volna, ha a szerző ki tudna jelölni valakit (szerkesztőt) aki beleszerkeszthetne a szövegébe?
Mi volna ha az olvasó a a kategóriákban jelölhetne, azaz ha elolvassa a szöveget, utána bejelüli, milyen "tag"-hez tartozik az írás.
Ilyen "tag" lehetne a "javításra szorul", vagy az "olvashatatlan", de lehetne "kiváló" tag is.
Ezek a tag-ek a szerkesztőktől, vagy a "like" rendszerből következnének.

Lehetne egy kategória, a kreatív írásról. Hogyan lehet jó novellát írni. Itt a témával kapcsolatos írások jelennének meg, 

Hiszem, hogy a javaslataim emelnék az oldal szinvonalát.
 
1
JakeAmazing
2021. szeptember 29. 23:33
#479
Az, hogy nevetséges. Mégis mennyire komolyan vehetőek az itteni értékelések a  bosszúból lepontozásokkal, az igénytelen történetek felontozásával és az igényes-érdekes-kísérletező sztorik lepontozásával? Meg eleve a szavazás egy teljesen szubjektív dolog.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. szeptember 29. 22:36-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. szeptember 29. 22:36
#478
Kedves doriangrey!

Remek ötlet, kicsit csavarnánk rajta, a karakterszám helyett az értékelés lenne a jutalmazás alapja, mondjuk 8-as átlagot tekintenénk remeknek. Emellé körülbelül15-25 prémium napot tartanánk reálisnak.
Mi a véleményetek, kedves íróink?

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz doriangrey 2021. szeptember 22. 15:50-kor írt üzenetére.
doriangrey
2021. szeptember 22. 15:50
#477
Ahogy nézem a történeteket, egy csomó csak a minimál karakterszámot karcolja - és még szar is. 
Javaslom, hogy legyen olyan opció, hogy mondjuk 20ezer+ karakter esetén két hónap, vagy több a dotáció. 
1
T
Törté-Net
2021. szeptember 15. 23:07
#475
Kedves Isti7412!

Elnézést a hibáért, egy technikai hiba miatt nem került ki a főoldalra a frissítés, így csak kettő óra került ki teljes értékűen.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz Isti7412 2021. szeptember 15. 13:12-kor írt üzenetére.
I
Isti7412
2021. szeptember 15. 13:12
#474
Ma nem lesz uj tortenet?
1
v1p3r00
2021. augusztus 17. 13:52
#473
Biszex kategóriát/címkét nagyon szívesen látnék, mert sok történet van, amiben biszex elemek előfordulnak, de az egyetlen amit ezekkel lehet kezdeni, hogy előszóban beleírják, illetve homoerotikusként jelölik meg. Így aki nem szeretne ilyennel találkozni, az is gyakrabban kattint rá, aki meg kifejezetten ilyenre keresne rá, annak nincs lehetősége.
1
közös ülés
2021. május 17. 14:27
#472
Előre is bocsánat hogy még egyszer erről a témáról írnék, de a Hibák az oldalon topikban yozsika69 legutóbbi, ma 10:33-kor írt észrevétele, pontosabban az a két képregény amellyel kapcs. jelez nektek, kitűnően reprezentálja azt amiért előhozakodtam néhány hete ezzel az újítási kéréssel. Ugyanis mivel a két képregény így szinte ugyan az, ezért alattuk nem egy komment szerintem tényleg nagyon jól konstatálja azt amiért kértem a hozzá szólások kikapcsolásának lehetőségét. Ugyanis ezekből egyértelműen lerí, hogy ezek a jelenleg leggyakrabban kommentelgető, és azért ált. az én történeteim alá is mindig valami nagyon értelmeset odaböffentő fikanickek mennyire komolytalanok ill. így a maguk a véleményeik is mennyire érdemtelenek, feleslegesek, hiszen még saját magukhoz sem következetesek. Lásd:

feherfabia:
Dickgirls 9. rész - Szex a vonaton: itt még "Nekem 6P èr!"
Vonaton: itt meg már azt mondja hogy "Ki talál ki ilyeneket??" 😀

veteran:
Dickgirls 9. rész - Szex a vonaton: itt még szerinte a "Jobbak közé sorolható."
Vonaton: itt meg már azt mondja hogy "Elefánt ormány, borzasztó. Vonaton meztelenül, no nem. 1 pont" Hinnye, ez aztán tényleg egy igazi pálfordulás 😀

cscsu50:
Dickgirls 9. rész - Szex a vonaton: itt még szerinte "Közepesnél kicsit gyengébb."
Vonaton: itt meg már azt mondja hogy "Ormányos shemale. Minősíthetetlen." Nahát 😀

Miközben tehát még egyszer, a két képregény kvázi ugyanaz. Csak közben eltelt 2 év és most már a full fikázás a divat, most ezt követeli meg a csordaszellem azért a pár plusz pontért ami a kommentelésért (sajnos) jár.

Szóval látjátok ill. értitek kedves Törté-net, na ezért is kértem a hszek kikapcsolásának lehetőségét. Mert ilyen akkor nyilvánvalóan 0 önálló ízléssel és így véleményekkel rendelkező, tipikus napraforgó jellemű emberektől tényleg minek akarjak véleményt??? Hogy vehetném azokat komolyan? Egyáltalán mit szűrhetnék le akkor belőlük? De akkor meg minek is idegeljem magam rajtuk?

Szóval értitek.
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. május 16. 11:06-kor írt üzenetére.
T
Törté-Net
2021. május 16. 19:12
#471
Kedves Fijflasi!

Április végig nálunk is elérhető volt ez a lehetőség, de szintén a Telekom pár napos felkészülési idő után lezárta pár 06-90-es számtartományát, többek között azért is, amelyikbe a mi szmunk is tartozott. Folyamatban van az új emelt díjas telefonszám igénylése, ahogy ez megtörtént, rögtön újra elérhető lesz a lehetőség. 🙂

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerekesztőség
1
Ez egy válasz Fijflasi 2021. május 16. 12:30-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. május 16. 17:04
#470
Ez gyorsabb volt mint gondoltam, szuper! 😀

Mondjuk hótziher hogy így meg majd külön is, már csak azért is fogok 1 pontos osztályzatokat kapni mert eleve feldühíti hogy nem tud semmi epét odahányni a történet alá 😀 Dehát valamit valamiért 😀
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. május 16. 11:06-kor írt üzenetére.
közös ülés
2021. május 16. 17:01
#469
Köszi hogy most ezt írod, de amúgy meg látod, pont erről beszéltem. Tehát hogy te is csak most és itt mondod, bezzeg a fikázók...
1
Ez egy válasz JakeAmazing 2021. május 4. 01:19-kor írt üzenetére.
F
Fijflasi
2021. május 16. 12:30
#468
Más helyeken a telekom sms-t így oldották meg:
Emelt díjas hívásA fizetés menete:
[list]
[*]Miután kiválasztottad, mennyit szeretnél vásárolni, megjelenik egy emelt díjas telefonszám, mellette a hívás díjával, azt a telefonszámot kell felhívnod.
[*]A telefonhívása során hallani fogsz egy PIN kódot, ezt kell a lenti "PIN kód" mezőbe beírni.
[*]A PIN kód elküldése gombra kattintva leellenőrizzük a kódot, és amennyiben helyes, rögtön megkapod az ősköveket.
[/list]
 [center] [/center]Előnyök: gyors és egyszerű, a szolgáltatást rövid időn belül megkapod.Hátrány: magasabb költség.Ez a fizetési mód minden magyarországi mobil és vezetékes szolgáltató hálózatából elérhető.
Vezetékes és mobil telefonkészülékről vehető igénybe abban az esetben, ha az emelt díjas (06-91 / 06-90-nel kezdődő) telefonszámok nincsenek letiltva.

A szám kapcsolásakor számládat automatikusan megterheljük a jelzett összeggel.
Kérjük, hogy pontosan kövesd a fizetés lépéseit, mert a hibás kezelésből eredő károkért (pl. szükségtelen telefonhívásért) felelősséget nem vállalunk.
1
T
Törté-Net
2021. május 16. 11:06
#467
Kedves közös ülés, kedves Íróink!

Elkészült a kérés: a történetek (és képregények) feltöltésékor az író letilthatja a kommentelést az adott anyaghoz. Reméljük ez segíteni fog azon ritka esetekben, amikor a mentális szűrés nem elegendő. 🙂

Illetve elkészült az a kérés is, hogy az eddigi teljesen véletlenszerű történet-ajánló helyett azokat a tartalmakat mutassuk, amiket éppen mások is olvasnak. (Ez két percenként frissül, és a legfrisebb - az utolsó 5 napban felkerült - történeteket kihagyja, hogy ne legyen túl repetatív.)

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.
JakeAmazing
2021. május 14. 00:59
#466
Igen a pontok is közrejátszanak. Az anál szex régen volt elég a felpontozáshoz, ma már családi szex kell hozzá 🙂
1
Ez egy válasz cvirag 2021. május 13. 21:07-kor írt üzenetére.
S
Szomorú tarisznyarák
2021. május 13. 21:48
#465
A keresőben legyen olyan opció, hogy ingyenes tartalom. Vannak csórók is 🙂
1
cvirag
2021. május 13. 21:07
#464
Értem, köszönöm. 
1
Ez egy válasz Törté-Net 2021. május 2. 23:23-kor írt üzenetére.
cvirag
2021. május 13. 21:07
#463
Tökre igazad van, de nézd meg, hogy alapvetően pontot ér minden hozzászólás és a pár szavas kritikák jobbára ezért kerülnek bele. Szerintem.
Ne vedd a szívedre, hogy beszólnak, inkább gondolj úgy erre a dologra, hogy a legtöbb lány is kap hideget, meleget az utcán, vagy szórakozóhelyen, csak mert tetszik, vagy nem tetszik. Ez sajnos az élet velejárója. 🙂 Mint itt is a beszólogatás. A minőségről pedig vegyük tudomásul, hogy a legtöbb embernek elég, ha egy történetben popsiszex van és máris felpontozza, függetlenül annak minőségétől - ettől például én sikítófrászt kapok. De ez van, ösztönlények vagyunk mindannyian. 
1
Ez egy válasz közös ülés 2021. május 3. 20:26-kor írt üzenetére.