Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

István
2010. február 23. 08:45
#322
több családi storyt ami ingyenes.....
1
T
Törté-Net
2010. január 21. 15:06
#321
Kedves Péter!

Örülünk, hogy lenne rá igény, igyekszünk kielégíteni. :) De a sablonos kérdések elkerülése érdekében várhatóan valószínűleg lesz lehetőség kérdések beküldésére is, hogy igazán azt kérdezzük tőlük, amiről Ti szeretnétek hallani :)

Üdv: Törté-Net Szerkesztőség
1
Péter
2010. január 21. 14:26
#320
Tisztelt szerkesztőség!
Régebben voltak riportok a történetek szerzőivel. Úgy érzem sokakat érdekelne ezeknek a folytatása, olyan szerzőkkel, akik esetleg mesélnek az ihletésükről, szaftosabb megtörtént élményeikről. Pl a szerzőlista első 10-15 tagja (ogree, leticia, vera, igus, remete stb.) Szerintem ők is biztosan benne lennének.
Üdv
1
Hétpettyes bogár
2010. január 1. 19:16
#319
Facedown!Kérdésedre íme a címe: Raine és Sheri 7. rész - Raine rákérdez a családi titokra (családi történet)
1
facedown
2010. január 1. 12:02
#318
Hétpettyes:
:DD
Nem tudom elhinni, hogy ez így megjelenhetett itt, bár
a maga módján ez a sztori is szórakoztató. ;))
Mi a címe?

1
énvagyok
2009. december 30. 23:12
#317
Nahát te Hétpettyes bogár!
Te nem tudtad azt, hogy a pénzedért neked is jár valami?
Hát itt van eme remekmű és kuss-ba legyél!
Mert, ez jár neked!
De tényleg, ez jár a pénzünkért???
1
Hétpettyes bogár
2009. december 29. 11:37
#316
A szerkesztők részéről némi odafigyelés - mert, hogy ez egy fizetős szolgáltatás! A szinte minden héten előforduló "duplum" mellett mellékelem ezt a csodát:
"Mother mozgott az oldalamról és annyira elhelyezte magát az a feje volt facedown Sheriben van öl. Hallhatnám őt, ahogy szürcsölt és a nyalás és én érezhetnénk, hogy Sheri izom, amik összeszorulnak a szondázó ujjam körül, ahogy a nővérem terjesztette a lábait szélesebb bérbeadás a saját kézesése a lábaim között.
Könnyen simogatott engem, ahogy toltam egy másodpercet azután egy a magjába való gyűrűs ujj. Nyögött és mozgott ő csípők csatár, aki szótlanul a behatolást kéri. Keményen megbasztam Sherit és böjtölök, ahogy Mother tovább szívta a clitjét és nyalta őt. Továbbadta a csípőit és egy hirtelen sikítást, amit elvékonyítottak egy hosszú hangos nyögésbe, ahogy boltozta a hátát.

Sheri mozgásai majdnem dobták Mothert tőle el ahogy emelte a továbbadó csípőit, több centizik az ágyból el, érezhetném, hogy az izmai, amik a nedvességeként nyomják és fogják az ujjaimat, vastagodtak és növekedtek.
Sheri egy másik fél sikítást hallatott, ami ellazulttá tette az útját egy a teste előtti mély nyögésre. Tőle távol mozgattam a kezemet és szívtam az ujjaim száradnak, ahogy anyát néztem reposition a nővérem és maga.

Rajta hátrálj most mellettem Sheri megint terjesztette a lábait és benézett a szemeimbe, amíg a Motherünk lement rajta. Sheri ajkait kissé szétválasztották és a barna bőre ragyogott az izzadság egy fényével nyögött és most csendben nyafogott, ahogy a kezemért nyúlt. Terjesztettem az ujjaimat, amik bérbe adják a kapcsolatát, az övé bánya között ahogy lágyan megcsókoltam őt és odahajoltam hozzá. A szabad kezem odacsúszott a bal oldali melléhez és lassú kemény körökben göngyölítettem össze a merev mellbimbót.

Ferde hát lebegtem a nővérem fölött, aki néz, ahogy szembeszáll, a kezeim közül az egyik még mindig szorított az övé és a másik húzott és húzott a mellbimbóinál, ahogy rá néztem. Mivel első alkalommal nálam volt annak a teljes öröme, hogy nézzék a nővérem arcát, ahogy tetőpontra hágott,

A légzése gyorsult és nehéznek és forrónak látszott, ahogy ez teljes félig nyitott ajkakon keresztül menekült el a tüdői elől, a bőrét leöblítették és a méze szemeket színezett volt széles nyitott és szikrázó amikor a csípői alatta mozogtak, az anyánk olyan ajak, amiket a szemei mélyítettek, és úgy tűnt, hogy mint folyékony arany szikrázik.
Ő teljesen lélegzetelállító volt, ahogy a szemei bezárultak, mivel egy pillanat és ő remegtek és remegtek.

Amikor kinyitotta a szemeit rám mosolygott és emelte a szabad kezét hogy kefélje az izzadság gyöngyeit a hajszálvonalából, ahogy bepréselte az ujjaimat az övé.
Az anya nyalt egy útvonalat Sheri harangja hosszában és a mellei között, ahogy magasabbra jutott a testén. Sherinek leejtik a kezét a fejéből és összecsavarta azt Mother sötét hajában, ami közelebb húzza őt.

Jól Motherrel csendben feküdt ott Sheri tetőjén és rajtam mellettük, előrész ők ahogy tartottam a nővérem kezét és finoman simogatom az anyám sima izzadt hátát. A szoba teljesen bűntől és szextől bűzlött, ahogy bezártam a szemeimet.
Azt gondoltam, hogy az órák átmentek de én az óra az éjjeliszekrényen elmondta azt nekem csak csak húsz percig volt. Az anya elmozdult Sheri oldalára és most minden, amit közülünk három lefektetett, annyira sok nélkül áll oldalra oldal által az ágyban az extra szoba hüvelykjeként.

Anya és Sheri lecsendesített hangokban beszélgettek Thanksgivingról és mikor kinyitottam a szemeimet, amiket hirtelen megnyugtattak. Figyelmen kívül hagyó a hirtelen csöndjük mosolyogtam és bérbeadást nyújtottam megy Sheri keze az eljárásban. Az anya mosolygott és fújt engem egy csók a nővérem testén keresztül. Odahajoltam és neki adtam az igazi dolgot mielőtt hátradőltem és pihentettem a fejemet a görbe karomon. Tehát Auntie mikor lesz itt?

Refferinget kérdeztem az Aunt Sandrámnak, az idő legnagyobb részében éppen Auntie - nak neveztük őt.
Két nap. Mondta egy önelégült mosollyal az anyám. Miért? Nyilvánvalóan mosolyogtam megállapította kint, hogy Sheri azt mondta körös - körül nekem, hogy Auntie és a kicsi önelégült mosolya azt mondták, hogy azt gondolta, hogy neki volt én minden gondolt kint.
Mert el fogom csábítani őt. Mondtam a sajátom egy önelégült mosolyával.

Az anyám és Sheri is rám nézett, Auntie nem volt az a fajta nő, akihez mentél, ő volt az a típus, ami igényeket csinált és odajött hozzád. Az anya boltozott egy szemöldököt. Jól lány - gyerek ha bárki tudja tenni azt, ez te vagy.
Nevettem. Oh ez ahogy jó ahogy elvégzett."
1
zoli80
2009. december 13. 01:18
#315
Farm Lessons sorozat érdekelne. Jó lenne ha fent lenne az összes rész.
1
zoli80
2009. december 13. 01:18
#314
Farm Lessons sorozat érdekelne. Jó lenne ha fent lenne az összes rész.
1
Wanda
2009. november 19. 09:03
#313
OK. Például mi lenne, ha a közölni szánt fordításokat, képregényeket megküldenénk egymásnak (mielőtt a Törté-net-re kerül), hogy az olvtársak kigyomlálhassák belőle az oda nem illő fordulatokat, sajtóhibákat?
Ehhez jó lenne egy lista a kis közösséghez tartozók címeivel.
Goffenáét már tudom.
Az enyém az oldalamon:
https://www.torte-net.hu/iro/113-Kilian-Wanda
1
T
Törté-Net
2009. november 12. 09:34
#312
Amennyiben bármilyen ötletetek van az írói/fordítói összefogásra (akár történetek, akár képregények terén) szivesen várom és min dent megteszünk, hogy ezt elősegítsük. :)
1
Goffena
2009. november 12. 00:20
#311
Az írói közösség hiányát én is sajnálom. Ellenben megteszek mindent, hogy a hozzám kerülő képregényeket igényesen lefordítsam. Ha tudok, minél többet, az olvasók örömére.
Ha ezzel más fordító is így van, és szívesen kommunikálna a "kollégákkal" tanácsok vagy élmények ügyében, én teljes mértékben nyitott vagyok arra, hogy egy ilyen közösség részévé váljak.
Hajlamosak vagyunk túl sokat panaszkodni, talán nekünk fordítóknak tennünk kellene az olvasói élmény javításáért.
sdorssz@gmail.com ezen a címen elértek.
1
Szatocs
2009. november 11. 23:46
#310
jah de jó is lenne több képregény...
Visszasírom a régi időket amikor még a Cartoonsex oldal létezett és SandWorm figyelme övezett minden fordítást, tényleg egy élmény volt a netes társadalomban.
Ma már ilyen összefogás nem nagyon van...
vagy ha van akkor nem tudom merre...
1
Anom
2009. október 11. 19:15
#309
Shemale történetek
1
popocici
2009. október 6. 19:25
#308
Azoknak,akik az "animál"story-kat hiányolják!Nekem ugyan nem hiányzanak,de a "bizarr" kategória tele van velük!
1
sztbali
2009. október 5. 08:56
#307
Jó lenne még több családi történet!
1
xxx
2009. október 4. 22:44
#306
Animal sztori lesz ???
1
Ati
2009. szeptember 23. 07:50
#305
Valami gond lehet a frisittésetekkel??????
1
Pontifex
2009. szeptember 21. 10:11
#304
Mondjuk a mai frissítés!
1
Ray
2009. szeptember 1. 16:16
#303
Én szeretnék több családon belüli képregényt : anya-fia szex
1