Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

ottilió
2009. január 26. 06:40
#262
Több családi történet,főleg ahol az egéssz család nagyon fiatal lányokat kényeztet
1
Morvi
2009. január 26. 00:25
#261
SZiasztok!

SZerintem a spanking storyból
kevés van. Azt hiányolom ami csak
büntetésről szól. Ókori történelmi és
amikor a szülő bünteti meg a
gyerekét

1
melissa
2009. január 25. 02:14
#260
Kedves Történet!
"Az animal történetek felkerülésének jogi akadályai vannak, ez nem is fog változni, úgyhogy nem tehetünk semmit." Megtudhatnánk hogy mi ez a jogi akadály? ha elmondanátok és megértenénk akkor lehet hogy nem piszkálnánk miatta titeket. Eddig miért lrehetett fent? Kit vagy mit zavart. Engem a buziktól ver ki a víz de mégsem mondom vegyétek le mert engem zavar. max nem olvasom el.
1
csulok
2008. december 28. 00:41
#259
pl.nem kéne 3 napig nem frissiteni
1
aron
2008. december 27. 20:15
#258
Törté-Net miért nincs ezen az oldalon animal történet???
1
Remete D. László
2008. december 9. 12:32
#257
Kedves oranus!
Ezt szerintem Te is fel tudnád rakni, ugyanis a történetekhez lehet képeket mellékelni.
1
oranus
2008. december 9. 12:30
#256
Fel tudtok rakni képpel illusztrált történetet? Ez egyfajta átmenet lehetne a történet és a képregény között.
1
Ati
2008. november 20. 15:11
#255
Csatlakozok ztu.hoz de a filmes frisittésről márne is beszéljünk!!!!!!
1
Steve
2008. november 18. 17:57
#254
Kedves Törté-net!
Arra értem hogy nem korrekt és nem igazságos a Törté-net,
hogy speciel hogyan lehet belső beavatkozás nélkül a topp tíz-ből a kétezervalahányszázadik alá esni, és közben csak egy valaki szavazott 70-ről 71-re?
Nem gondolod hogy magyarázatra szorul?
1
ztu
2008. november 18. 13:43
#253
Na ennyit arról hogy heti rendszerességel frissítik az oldalt.november 5. e óta nem lett felrakva képregény...
1
T
Törté-Net
2008. november 18. 12:35
#252
Kedves Remete!

Ha .doc formátumban küldöd be a történeteidet, és ott dőltté/vastaggá/középre rendezetté teszed a történetedet, akkor ide is úgy kerül fel. :)

Kedves szexi, tyúkanyó, énvagyok, gyuri0926!

Az animal történetek felkerülésének jogi akadályai vannak, ez nem is fog változni, úgyhogy nem tehetünk semmit.

Kedves Joe!

Ahogy érkeznek a történetek, fordítások, úgy kerülnek ki, sajnos a levegőből nem potyognak történetek.

Kedves Steve!

Mire érted, hogy nem korrekt, nem igazságos a Törté-Net?

Kedves jatekos!

Nem a képregények a legnépszerűbbek az oldalon, nem tudom ezt honnan vetted. Viszont erre is vonatkozik a dolgo, hogy annyi képregény kerül fel, amennyit beküldenek, illetve amennyi fordítása elkészül.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, továbbra is várjuk őket! :)

Ui: Elkészült a továbbfejlesztett figyelőrendszer a mániákus egypontozgatók ellen, automatikus visszaállítással és tiltással, valamit 3 percnél gyakrabban nem lehet szavazni, mivel annyi idő alsó hangon is kell egy történet elolvasásához, így aki anál gyakrabban akar szavazni, az gyanús. :)
Így mindannyian elégedettebb lehetünk, még inkább kiszűrjük a nem valós értékeléseket. :)
Vélemények, ötletek? :)
1
Steve
2008. november 18. 00:00
#251
Mi kellene?
Korrektség, hogy igazságos legyen a Törté-net oldala.
Már fontolgatom az elköltözést (átcuccolást) a konkurenciához.
1
JOE
2008. november 17. 02:39
#250
Azt látom, hogy sok itt az állatbarát, én is szeretem az állatokat, de a családit még inkább, és hát azzal sem vagyunk elkényeztetve. Igaz?
1
Sun
2008. november 15. 21:25
#249
látom itt nem szokás a válasz adás!
1
Sun
2008. november 7. 22:36
#248
Szervusztok. Nekem lenne egy kérdésem, még pedig az, hogy van egy képregény (Janice szenvedései) ami nekem nagyon tetszik és kiváncsi lennék a folytatásra! Szóval mikor lesz itt elérhető a képregény, és ha egyátalán van második része akkor azt honnan tudnám meg szerezni??? Várom a válaszokat és előre is kosss mindent!!!
1
jatekos
2008. november 5. 13:13
#247
A képregény a legnépszerűbb. Miért nem raktok fel többet? Én is lehúzásnak érzem így a dolgot és nem fogok többet előfizetni, ha nem változik!!!
1
87xman
2008. november 2. 21:46
#246
Én nem kérem az Animal újra behozatalát inkább azt kérem sőt inkább tanácsolom, hogy valamilyen humoros részt csináljatok.Valamilyen poénos történetet vagy ilyen poénos beszólásokkal teli sztori kellene még.Sokkal színesebbé tenné az oldalt.
87xman
utóirat: Gratulálok az oldalhoz!
1
énvagyok
2008. november 2. 15:20
#245
Akkor is követeljük az animál kategória visszaadását!!!!!
1
szexi
2008. november 2. 08:02
#244
Látom én is,hogy nagy a felháborodás az animal le kerülése végett. Másra nem tudok gondolni,mint arra,hogy valaki ki találta hirtelen,hogy közízlést sért? (Eddig nem sértett? Lett belőle valami kára valakinek?)
Azért nem értem,ha ez az oka az eltűnésnek,mert ez itt az INTERNET !! ami szerintem azt jelenti,hogy itt MINDEN !! megtalálható,ami így van jól,hiszen ezért olyan frankó az egész,ha meg valakinek nem tetszik,nem olvassa el. Tisztelt szerkesztők! Tehát ha ekkora az érdeklődés,talán el kellene gondolkodni rajta,hogy vissza tegyétek!
1
Remete D. László
2008. október 30. 11:16
#243
Nagyon szeretném, ha elárulnátok, miképp lehet a hozzászólásokhoz is használható dőltbetűket, meg az ott sem ismertetett középre rendezést a felküldött írásokba becsempészni.
1