Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JOE
2008. április 26. 16:27
#202
Mondjuk a történetekből és a képregényből is lehetne sokkal több családi, nem mint ha az AY PAPI olyan sűrün jelenne meg.
1
Ati
2008. április 26. 08:02
#201
A számittó gépeiteken állitsátok be a pontos dátumot,mert egy nap késésben vagytok.A hétvégeken sokszor kimarad egy nap ugy hogy semmit nem tesztekfel?
1
polcfiu
2008. április 18. 20:44
#200
Teljesen új rovatot javaslok:a történetek felolvasva kerüljenek kínálatra. Mire gondolok? Pl egy leszbi történetet egy női hang olvassa fel. Íjgy is lehetne beküldeni. Az ilyen írásokat pl. több prémiumponttal jutalmazhatnátok. Vélemény?
1
Billy Bob
2008. február 26. 20:02
#199
Talán kicsit több ÚJ képregény,elég régen nem volt már új rész az Ay Papi-ból sem...igaza van Zsuzsikának ha már fizetünk,nem ártana ha összekapnátok magatokat!!!!!
1
zsuzsika
2008. február 26. 09:33
#198
Több családit,meg több képregény. Ha már fizetünk lássunk is valamit. Azért a gagyikat ki is lehetne szűrni.
1
JOE
2008. január 31. 02:26
#197
Az oldalra sokkal több családi történet, kellene, lásd: Villa a Bogár u.-ban sorozat, a képregényekből az Ay Papi, de jó lenne egy ay Mami sorozat is. JOE

1
Petren Gábor
2008. január 26. 06:47
#196
SZIAZTOK ÚJBÓL IROK.KÉRNÉLEK TITEKET VALAHOVÁ IRJÁTOK LE NEKÜNK, HOGY MELY KÉPREGÉNYEK VANNAK EGY KÖTETBŐL.KÖSZÖNÖM !!!!
1
T
Törté-Net
2008. január 24. 22:26
#195
Kedves Anna!

A manga stilusú filmekre ez a világnézet jellemző, van akinek bejön ez a stilus. Akinek nem, annak nem kötelező néznie.
Az ilyeneket kedvelőkkel kapcsolatban nem kéne nyilatkozni, rengetegen szeretek a horrofilmeket is, mégsem mennek végig éjszaka a városon, hogy egy pár embert lemészároljanak.
Ugyanez igaz a családi történetekre is, rengetegen olvassák, akiknek meg sem fordult soha a fejében, hogy a saját családukból bárkivel is ilyen kapcsolatot létesítsenek.
Elég érdekes (és sajnos eléggé elterjedt) vélemény, hogy ha valamiről olvasunk/valamit megnézünk, akkor mi is azt fogjuk csinálni. Nyilván mindenki magából indul ki, de bízunk benne, hogy az egészséges többség magától is rájön, hogy egy (az esetek többségében) KITALÁLT történetet vagy filmet néz.

A jogi helyzetre kitérve: A Törté-Net valamint az azon található tartalmak semmilyen törvényt nem sértenek. Nem tilos nemi erőszak, gyilkosság, vérfertőzés, képi vagy írásbeli ábrázolása.

További jó olvasgatást!
1
anna
2008. január 24. 21:57
#194
A Mangás filmeken megerőszakolják a lányokat...nektek ez a "szerelem fürdője" ?????
Gusztustalan az oldal!!!!
Nagyon fel vagyok háborodva h ilyenért pénzt kértek!
Aki egy megerőszakolós filmet el tud nézni, sőt élvezi, az beteg és nagy veszéllyel van a társadalomra, menjen orvoshoz!!!!!!!!!! MEG AZ APÁVAL KEFÉL A LÁNYA??? Nem vagytok normálisak? Fel lesztek jelentve!!
1
fecó
2007. október 8. 18:39
#193
Gyorsaban kéne felrakni a képregényeket!! Nagyon várjuk öket!!
1
lena
2007. október 7. 13:43
#192
csajok nem írnak híresség témájú történeteket? pedig jó lenne, ha lennének :(
1
Sun
2007. október 1. 19:40
#191
Ja és bocs a helytelen írásért!!!
1
Sun
2007. október 1. 19:39
#190
Hát akkor le írom, hogy én mit látnék szivesen ezen az oldalon! Tehát, én azokat a képregények látnám szivesen az oldalon amiknek az első részét elolvastam és azt írták az utolsó lapjukra, hogy folytatjuk (pl.: Ay Papi 5.rész) vagy ahol az írják, hogy a következő részben meg tudhatjátok mit válaszolt Fiona (ez természetesen a Fiona című képregény. Nem tudom, hogy meg nézi-e valaki ezt a hozzászólást vagy, hogy jön-e rá valsz, de annyi biztos, hogy ez a weboldal nagyon jó és öszintén meg vagyok vele elégedve!!! Hát szerintem ez hiányzik még ide, és bízom benne, hogy előbb vagy utóbb teljesülnek a kivánságaim. Ja és még egyszer kosss mindent!!!!
1
viktor
2007. szeptember 25. 19:08
#189
Nagaraya 2-t!!! (Nincs befejezve...)
1
otti
2007. szeptember 25. 09:55
#188
sok családi történet és még több pedofil irás.
1
vidraa
2007. szeptember 21. 19:28
#187
Attól, hogy az ember egy animál történetet elolvas nem kergeti álló farokkal a parkban sétáltatott kutyákat..
Elolvastam néhány homot is, mégse viszket a seggem fütyi után.. Az animálban az volt a legjobb, hogy volt sztorijuk (némelyiké egész jó.. amíg a humánszexnél némelyek azonnal a lecsóba csapnak, az animált sztoriba kell ágyazni és azt végig kell vinni... ettől sokkal olvasmányosabb...
Amig pl. a családinál elég egy fiókban talált műkuki, meglesett fürdés, rajtakapott maszti, egy túl forróra sikeredett apai-, anyai-,fiúi-, leányi-,testvéri ölelés aztán már is fejest lehet ugrani a tömény szexleírásba..
1
fecó
2007. szeptember 20. 15:05
#186
Töb családi szexet!!!!! Jó rajzokat!!!
1
Evil
2007. augusztus 28. 12:08
#185
Nem nem...
3D-s képeket biztos mindenki látott...
Nah olyan mint a sima 2D-s képregények melyek itt vannak rajzolva, csak hát ezek 3D-s képek...
Ennel jobban nem tom hogy lehet elmagyarázni :D
1
T
Törté-Net
2007. augusztus 28. 12:06
#184
Evil: 3d-s képregény alatt filmeket értesz? :)
1
Evil
2007. augusztus 28. 11:46
#183
Jah majdnem elfelejtettem, jöhetnének 3D-s képregények is :)
1