Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

hasaska
2007. május 11. 12:00
#162
Visszatérek az animal történetek eltünéséhez. Mint "szerző" úgy érzem bővebben kellene tudni mi történt a "gyermekeinkkel" és/vagy miért. Bár megkaptuk a honoráriumot(30 nap) ettől még megérdemeljük a tájékoztatást.
1
Tommey
2007. május 11. 11:53
#161
Sziasztok! Éppen most szavaztam a jelenlegi szavazás egy pontjára, majd elémkerültek az eddigi szavazások és eredményeik és kicsit szomorú lettem, ahogy a dátumokat elnéztem.. Miért csak ilyen ritkán van újabb szavazás? Kipróbálhatnátok hetente vagy legalább havonta egy új szavazás felvitelét, szerintem az nagyon jó lenne :) Akár komplexebb kérdésekkel is, amire nem csak 3 válaszlehetőség van.

Illetve még azt is kipróbálnám, hogy hogy mutatnak a szövegek sorkizártan ("justify"), szerintem szebb lenne :)

Esetleg a történetek első betűje lehetne iniciálé, mivel ezen oldalon a szöveg a lényeges tartalom, így azt kellene díszíteni. Mivel az emberek úgyis 5-10-30percen keresztül néznek egy oldalt, most az hogy 2 vagy 5 másodperc alatt töltődik be teljesen lényegtelen, úgyhogy ne féljetek díszíteni :) Szóval akár ilyen designváltási lehetőség is lehetne a regisztrált tagoknak.

Jó gondolkodást, remélem valamelyik ötlet meg fog valósulni :)
1
T
Törté-Net
2007. április 29. 21:58
#160
istvan: pontosan mi is a probléma? Elviekben, ha be vagy lépve, akkor a képregényeknél a kisképekrekattintva be kell jöjjenek a maximális felbontású képek.
1
istvan
2007. április 29. 12:18
#159
például a képeket nem lehet felnagyitani, csak egyenként lementeni
1
fij
2007. április 25. 02:54
#158
A képregényeknél két féle szavazási lehetőség kéne, melyek összesítése adná az eredményt.
Az egyikben történetre, a másik a rajzokra lehetne szavazni.
1
T
Törté-Net
2007. április 21. 00:44
#157
ken: Nem, nem ilyen okok miatt.
1
ken
2007. április 21. 00:31
#156
És ha szabad érdeklődnöm miért vettétek le, az Animál történeteket? Remélem nem azért mert pár embernek nem tetszik a témája.
1
T
Törté-Net
2007. április 20. 16:25
#155
tambo, nemfer11: Sajnos az animal kategóriát kénytelenek voltunk eltávolítani, a további sorsuk még nem eldöntött.
1
tambo
2007. április 20. 09:35
#154
Hová lettek az animal történetek?
1
nemfer11
2007. április 17. 16:36
#153
Hová lettek az animal történetek? Várok a válaszra, mert addig nem regisztrálok!
1
Matyi
2007. január 5. 14:41
#152
Sziasztok!
Dec.24.-e óta nincs "családi"történet!Már nem is lesz?
Szerintem több "családi"történet kell még az oldalra!(Nemcsak a magam nevében beszélek,gondolom mások is így vannak vele.)Amíg nem lesz addig nem fizetek be tagsági díjat az oldalra sajnos.:-(Új év->új arculat->megszünő "családi"történetek.!?Üdv:M
1
JOE
2007. január 5. 11:26
#151
Hello és BÚÉK Mindenkinek!

Én tudom, hogy mindenki a pénzből él, de talán mégis csak többet kéne költenie az oldalnak a "jó" történet írók ösztönzésére!

Így lehet az, hogy mármegint hetek óta nincs rendesen ellátva az oldal toplistás (családi, animál) történetekkel.

Amin totál kiakadtam, hogy még az ünnepekre sem tartalékoltatok néhány "JÓ" STORIT.

Még valami!
Nem tudom, hogy ki, hogy van a dologgal, de én eggyáltalán nem vagyok elájulva az oldal Új arculatától és a belépési rendszertől. Nem mondom, hogy nincsenek jó-jóbb, előnyösebb formái is az új arculatnak, de még van mit tenni.

Üdv: JOE
1
T
Törté-Net
2006. december 31. 12:10
#150
androsits istván: Elnézést, de miért is kérnénk el?
1
androsits istván
2006. december 31. 06:33
#149
Nem találok más helyet ezért itt írok!Disznóság, hogy harminc napon belül háromszor is elkéritek a tagsági díjjat
1
JOE
2006. december 30. 17:58
#148
Kellemes Ünnep + mindenkinek minden jót + BÚÉK, de azért legalább az Ünnepekre lehetett volna kicsit több Családi. Mert ez a mennyiség nem ártott meg senkinek.
1
T
Törté-Net
2006. december 14. 18:37
#147
Luxor: A menü Keresés menüpontjában tudsz keresni a történetekben. (címben és tartalomban is)

Valamint a menü Történetek -> Dátum szerint pontjában kiválasztva a megfelelő dátumot láthatod az abban az időben feltöltött történeteket feltöltési sorrendben.
1
Luxor
2006. december 14. 14:22
#146
Szia, jó lenne ha a fórumban lehetne egyes történetekre rákeresni, így meg lehetne spórolni azt a sok felesleges időt, ami az oldalak végignézésével elmegy, ha keresek valamit. Ugyanakkor azt a funkciót is jó lenne visszahozni, ami az oldal előző verziójában benne volt, hogy a fórumban be lehetett azt állítani, hogy a történeteket feltöltési sorrendben mutassa meg...
1
rivnyz
2006. december 12. 12:45
#145
tuti
1
T
Törté-Net
2006. december 7. 11:02
#144
paul4567: Ha az Explorer nyomtatási nézetét megnézed, akkor láthatod, hogy hogyan lesz kinyomtatva.
Megvan a nyomtatási nézet, de csak a nyomtatás veszi úgy figyelembe, a monitoron magát az oldalt látod.
(Firefox alatt még nem tökéletes a nyomtatás.)

A történeteket itt is lehet később is olvasgatni, nem kerülnek le. :)
1
paul 4567
2006. december 6. 22:06
#143
Vissza kéne állítani a korábbi nyomtatási funkciót, mert a nyomtatott történeteket lehet később is olvasgatni. Így lehet a legjobban archiválni.
1