Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2006. december 3. 21:50
#142
istike: írd meg emailben a kapott felhasználói nevet és jelszót, és hogy mi pontosan a gond, utánanézünk.
1
istike
2006. december 3. 20:23
#141
Most fizettem elő és nem mükszik !
1
bob
2006. december 3. 00:33
#140
Ahum!
Köszönöm! Ez mükszik így, eddig nem így volt, de majdcsak megszokom ezt is!
További jómunkát!
1
T
Törté-Net
2006. december 3. 00:28
#139
bob: Operában (legalábbis a legújabb, 9-es verzióban) az Eszközök menü beállítások pontjánál a Mágus fül alatt be kell ikszelni, hogy emlékezzen a jelszavakra.
Ezután belépéskor meg fogja kérdezni, hogy elmentse-e, azt kell mondani, hogy igen.
Legközelebb, ha azon az oldalon jársz, akkor a Név mezőbe kattinva, és ott egy Ctrl + Enter-t ütve beírja a neved/jelszavad, amit megjegyzett, és be is léptet. :)
1
bob
2006. december 2. 23:57
#138
Nekem se jegyzi meg a F.nevet, meg a jelszót! Nem igazán vágom miért, eddig jó volt!
Amúgy én meg Operát használok! Van valami ötletetek?
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 23:52
#137
Szatocs: Megtörtént, nyitottunk, és természetesen szivesen veszük a segítséget. Szerintem szükség lesz rá :)
1
Szatocs
2006. december 2. 22:54
#136
Ha lehet nyitnátok egy Cartoonszex-esl foglalkotó Fórumot is, mert ha lehet, és van rá igény vállalnám a grafikai segédgezést, a szövegek elhelyezésében. a Betűkészlet megvan a régi Cartoonszex oldaláról anno.
1
T
Törté-Net
2006. december 2. 21:42
#135
Ma estétől 48 órára meg fogja jegyzi, de dolgozuk a végleges, profi megoldáson. :)
1
CSörgösCSoki
2006. december 1. 23:13
#134
NEM OLVASTAM vissza a topikot csak jelzem hogy nem jegyzi meg az oldal a belépési számot és a kodot sztem ez nagyon ciki... tul lusta vagyok mindig beirogatni... + ha nem muszély nem jegyzek meg két számot :D kijavitásához soksikert remélem meglesz... előre is köszi
1
and
2006. szeptember 12. 10:58
#133
Csak cinkellek:D

De mi van ha valaki nem folyamatos olvasó, csak néha be be tér egy hónapra?
1
T
Törté-Net
2006. szeptember 12. 00:50
#132
A tervek szerint úgy oldalnánk meg, hogy a tagságik beválthatók, összevonhatók lesznek. Tehát az előfizett tagsági napjait hozzáadódhatnak az írásért kapottéhoz, vagy akár az elöző havihoz, és akkor az hosszabbodik meg, a másik meg megszűnik.
1
and
2006. szeptember 11. 15:28
#131
Akkor csak azzal lesz gáz, ha egyszer írásért kapom, egyszer pedig előfizetek, vagy nem?
1
T
Törté-Net
2006. szeptember 11. 14:20
#130
and: lehetőség szerint úgy próbáljuk megvalósítani, hogy majd csak egy név/jelszó párosra legyen szükség.

De elötte még jön egy apróbb ráncfelvarrás, pár új funkció, némileg fejletteb kezelhetőség.
És természetesen marad a sok-sok történet, sőt még több. :)
1
and
2006. szeptember 11. 12:28
#129
Szerintem egyszerűen kellene egy belső tag oldal, saját kóddal, és felhasználónévvel, aztán mindenki akkor frissíteni, ha be tud lépni az oldalra.
1
T
Törté-Net
2006. augusztus 29. 12:36
#128
A sorozatokkal kapcsolatos probléma hamarosan megoldódik, nekünk is eszünkbejutott a dolog. :)
Ezek után már nem kell majd az író nevére kattintani a történetnél, hogy a sorozat többi részét is megnézhesd. :)

A második felvetésed is elgondolkoztató, viszont a kivitelezése nehezebb. Mindenesetre felvesszük a listánkra, ígérjük, sort kerítünk rá. :)
1
and
2006. augusztus 28. 10:36
#127
szerintem csinálhatnál mostmár sorozatok kategóriát is, így nem kellene összeböngészni a sorozatok elemeit.
Azonkívül ha már belépési kód van, akkor megcsinálhatnád, hogy mindenki eltehesse a kedvenceit, és valahogy szortírozhasson, mert most már annyi történet van, hogy az isten sem tudja hogy olvastam e, ha valahogy megjelölhetném magamnak az nagyon jó lenne.
1
T
Törté-Net
2006. július 5. 00:02
#126
Tisztelt Joe!

A toplista nem azalapján áll össze, hogy hányan olvassák a történetet illetve, hogy hányan szavaznak rá.
Azaz 4 ember által összehozott 10-es átlag előrébb van, mint 300 ember 9,9-es átlaga.
(Direkt egy sarkalatos példát mondtam.)
De ettől még a másikat olvasták többen, arra szavaztak többen, azt keresték inkább.
(Ne érts félre, nincs semmilyen kivételezés a kategóriák között, egyszerűen a beérkező történetekből tudunk válogatni.)

Az utolsó kérdésedre nem tudok válaszolni, szerintem mindenki örülne több családi, gruppen, akármilyen történetnek, feltéve ha heteróból se lenne kevesebb. :)

Üdv: Törté-Net
1
JOE
2006. július 4. 23:12
#125
T. Szerkesztő!
Már ne is haragudj, az animát kivéve nincs igazad. Légyszives kattints a top listára, nemkell hozzá statisztikusnak lenni, hogy lásd a sorrendet; Családi, Grupi, és a Heteró, de csak a super. Akkor nem értem, hogy a beküldők miért 60-70%ban Heterót küldenek?
Üdv: JOE
1
T
Törté-Net
2006. július 4. 20:57
#124
Kedves Joe!

Az igényeket nagyon jól látjuk és tudjuk. Hetero, családi, gruppen elsősorban ezeket nézik meg legtöbben.

Az általad említett animal kategória a kevésbé nézettek közé tartozik, de nincs is ezzel semmi baj, mindenkinek más és más tetszik, sokfélék az igények, és nekünk továbbra sem áll szándékunkban kizárni bármilyen történetet (és a stilus kedvelőit) a Törté-Netről. :)

De attól, hogy az igények ilyenek, attól még a kínálat nem feltétlenül fogja teljesen lefedni. Úgy csináljuk a történeteket, hogy minden frisítéskor legyen 2-3 heteró, 1 gruppen vagy családi, illetve 1 extrémebb történet. (Persze ez a kínálattól változhat, hisz több kategória van.)
Ez nagyjából a hozzánk beküldött történetek arányát is jelenti, nagyjából 60-70%-uk heteró történet.

Köszönet a segítő szándékot, amennyire rajtunk múlik, igyekszünk. :)

Törté-Net
1
JOE
2006. július 4. 00:07
#123
Az kéne erre az oldalra, hogy olyan gazdája legyen aki nem csak a pénzt látja benne. Az igényeket kellene végre figyelembe venni; családi (pedofilia nélkül), animal, neha egy kis grupi, csak nagyon szuper heteró és a homót, meg a leszbit még kéne hagyni más oldalaknak. Hát ez kéne az oldalnak, hogy éljen és, hogy fellendüljön!
1