Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kari
2004. augusztus 9. 13:05
#82
Igen and-nek igaza van!
Nem olvasok ugyan sokat magyarul (legalább is az ingynesek elég gyengécskék), de a BDSM Library-ban sintén lehet minősiteni. Na már most, ha nem teszik egy novella, nem igen szavazok rá "rosszat" végeredményben "izlések és pofonok" szóval aki rászvaz az valószinüleg jó jegyet ad! Ezt tényleg viszonyitani kellene az olvasók számával, ami persze szintén problémás azért, mert a "Library" esetében cak egyszer lehet egy történetre szavazni, jollehet van 50 részes is. Fals eredmény jöhet igy is ki.
Hát gondolkodjanak az "okosok" a megoldáson én valószinüleg nem tartozom azok közé, mert dunctom sincs a megoldásról...
kari
1
and
2004. július 25. 10:49
#81
Kösz, nem akarok kukacoskodni, de a méret kiírása mondjuk lehetne a cím mellett, mert akkor nem kell fölöslegesen ráklikkelni a néhánysoros szösszenetekre.
Még azt akartam kérni hogy lehessen a látogatottság alapján szűrni, de látom hogy a számláló csak az utóbbi egy-két nap óta működik, így a régebbi történetekre ez jelenleg fals, nem baj a szándék a fontos, majd idővel kiegyenlítődik.
1
T
Törté-Net
2004. július 20. 20:56
#80
and: Mindkét kérésedet megvalósítottam, remélem megfelel.
És nyugodtan írjátok, ha valami még hiányzik az oldalról. :)
1
T
Törté-Net
2004. július 19. 16:51
#79
and: Meg fog történni mindkét ötleted megvalósítása, még a héten. :)
1
Kika
2004. július 18. 09:26
#78
Mar megint kimaradt par frissites 27.-e ota volt 6 frissites es lennie kellett volna 10nek. jossz 16 tortenettel...
1
and
2004. július 2. 17:07
#77
Az lenne a törté-net szerk. felé a javaslatom, hogy ne csak a szavazók számát és a pontszámokat írd ki a történetek mellé, hanem a letöltések számát is. Ez engem sokkal jobban érdekelne, mert habár én is rendszeres olvasó vagyok jó ideje, de szavazni egyszer sem szavaztam és szerintem az olvasók nagyrésze nem teszi.
Valamint a történet hosszáról is adhatnál némi információt, elkerülendő az összecsapott szösszeneteket.
1
T
Törté-Net
2004. június 13. 01:25
#76
Sir Gallahad-et és a többi vele foglalkozó hozzászólást átraktam a Humor részlegbe, ott folytassátok. :)
1
T
Törté-Net
2004. június 10. 00:13
#75
Sir Gallahad: Igazán érdekelne, hogy mitől lesz egy történet MSZP-s avagy Fidesz-es.

Tibor: Remélem nem hiszed, hogy letagdnám az e-mailt. Hisz ha nem akarnék rá válaszolni, akkor innen is 2 klikkel törölhettem volna, de ehelyett válaszoltam. :)
A folytatásokat, ahogy érkeznek, folyamatosan teszem fel, ahogy éppen jönnek. Nem válogatok, ahogy jönnek a különböző történetek, úgy rakom fel őket. Mostanság ügyelek a lehetőségeim szerint, hogy kissé változatosabb történetek kerüljenek fel a frissítésekkel.
És a "A Titkárnőből rabszolga" sorozat következő darabja június 7-én került fel, azaz azóta 2nap és egyetlen frissítés került fel. Az azt hiszem nem nevezhető galád dolognak, hogy nem abban a szent pillanatban kerül fel.

És ebben a hónapban a standard frissítésekre se lehetett panaszod, menetrendszerűen érkeztek.
1
Tibor
2004. június 9. 22:38
#74
Kedves Torte-net!
Ezúton jelzem, hogy a frissítésekkel kapcsolatos emailt a fórumra feltett szövegezéssel és azzal egyidőben elküldtem Nektek - gondolom kaptam volna visszajelzést a rendszertől ha nem kézbesíthető. VÉgülis ez mindegy mivel a fórumra is feltettem ami talán még hatékonyabb csatorna.
TÖbbször előfordult azonban hogy az írók az oldalon jelezték hogy beküldték a folytatásokat, mégsem olvashatjuk a munkát (pl. Titkárnőből rabszolga folytatások - lásd a levelezést a történetek alján).
A történetek "csöpögtetése" üzletileg teljesen érthető, racionális lépés, nincsen ezzel semmi baj. A frissítések gyakoriságára azonban az oldalon garanciát kellene vállalni még akkor is, ha a történetek változatos kategóriáit nem tudjátok garantálni mivel alkalmazkodni kell a kapott történetekhez. A standard frissítéssel a belépő biztos lehetne benne hogy nem egy fagyott oldalra lép, ahol esetleg új történet hetekig nem jelenik meg.
1
T
Törté-Net
2004. május 29. 12:41
#73
Sir Gallahad: Ez a probléma kb. 1 hétig állt fennt, a mostani késéseknek más okai vannak, de köszi a felajánlott segítséget.

Tibor: Kezdjük ott, hogy az e-mailed nem érkezett meg. :) És hogy lásd, hogy nem akarom letagadni, itt válaszolok a kérdésedre.
Sajnos az, hogy milyen kategóriájú történetek érkeznek nem rajtam múlik, hanem az írókon. Most érkezett elég sok fajta történet, így a mai frissítés azt hiszem elég változatosra sikeredett.
A frissítések gyakorisága tényleg elég rendszertelen, ezért most is egy dupla adag történetet raktam fel, hogy beérjem önmagam.
1
Sir Gallahad
2004. május 29. 02:11
#72
Olvasom a fórumot - remélve, hogy megtudom, miért is késnek a frissítések -, de nem megnyugtató választ találok,sokkal inkább a hajam áll égnek a magyarázkodástól!
Kedves Törte-net!
Ennyire hülyének nézed az embereket?
Ha egy szolgáltatón a szokott útvonalon nem éred el a tárhelyet, akor azt illik jelezni feléjük, nem?
Másik: Mi köze egy routernek a tárhely eléréséhez?
Átírod a DNS-t és kész, megy az oldal.
Amennyiben nem akar menni, nagyon szívesen segítek megjavítani a kapcsolatot, és még emeltdíjas SMS-t sem kell részemre küldened! :-)
Tudom, nem kötelező ide járni, azzal is tisztában vagyok, hogy nem egy égbeszökő összeg a beugró, de azért elvárhatjuk, hogy korrektek legyünk egymással, vagy tévedek?
Szóbol ért az ember, tehát ha azt írod, hogy nincs időm mert kocsmázok, qrvázok, az orromat piszkálom, stb..., abból ért mindenki, de nem a ködösítés a megfelelő stratégia!
Mindegy, inkább megyek aludni, legalább megnyugszok.
Kellemes hétvégét mindenkinek! :-)
1
Tibor
2004. május 27. 18:09
#71
A lenti levelet ma emailben is elküldtem a szerkesztőknek. Mivel azonban szerintem nem csak engem zavar a lent részletezett probléma, szeretném a véleményeteket kérni. Szóval a levél:

Sziasztok!

Nem kevés ideje vagyok rendszeres előfizetője a torte-net oldalnak. Nem tartom azonban korrekt hozzáállásnak, hogy az oldal frissítése esetleges, rendszertelen.

Ma, 05.27-én az utolsó frissítés 05.24-i, az azt megelőző 05.20-i. Ebből az következik hogy aki 50.20-án váltott belépőt a következő 30 napra, 7 napot alatt két frissítést olvashatott, ami 8 történetet jelent ugyan, ám a meghirdetett 12 kategóriából csak 3 kategóriában jelent új történetet.

Kérlek Benneteket hogy a főoldalon tüntessétek fela frissítések gyakoriságát és azt, az egyes kategóriákban max. hány naponta jeleni meg új történet. Ellenkező esetben éppen a rendszeres látogatókkal szúrtok ki akiknek a régi történetek már lerágott csont.

A fenti üzenetet a fórumban is megpróbálom publikálni, mert azt hiszem, a fenti visszásság közérdek.

Üdv.
TIbor
1
T
Törté-Net
2004. május 5. 00:19
#70
Már csinálja... Most éppen le lettem MSZP-sezve. Nem fogja fel, hogy ez az oldal nem ad teret a politikának, így mindkét oldalról származó hasonló beírások ki lesznek törölve.
1
Anita
2004. május 4. 23:27
#69
Köszi, ideje volt! Bár sajnos hamarosan ismét az egekben lesz a történet, majd ő gondoskodik róla. :-(((
1
T
Törté-Net
2004. május 4. 09:43
#68
Anita, ráncbaszedés megtörtént. Mind a politizálós üzenetek eltűntek, mind a pontszáma meg lett rendszabályozva.
1
Anita
2004. április 29. 15:02
#67
Ja, mind a 3 erényövre vonatkozik.
1
Anita
2004. április 29. 15:02
#66
Senki nem veszi észre, mit művel az Erényöv c. történet írója? Felmagasztalja saját szörnyszülöttjét az egekbe (ponttal és szavakkal egyaránt), és még politizálni sem rest! Kicsit szedjétek már ráncba! Lehúzza fentről a jó történeteket, az övét meg felpontozza, és saját magát dicsérgeti álnéven.
1
Kika
2004. április 14. 19:15
#65
hol van a tobbi es a javitasok? grrrrrrrr
1
Kika
2004. április 11. 19:54
#64
A mai frissitessel mi a helyzet? Meg nem neztem, de a 2 javitas is gondolom hasonlo cipoben jar :(
1
T
Törté-Net
2004. április 10. 13:22
#63
Bob, szerintem jó történet, de tényleg érdekes a sok szavazat, úgy "kicsit" vissza lett véve belőle...
1