Mi kéne még az oldalra?

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2003. július 3. 00:31
#22
Hero Fucker: Megérni megérte, a szeverre elég, bár többre számítottam. De arra elég, hogy augusztustól havonta legyen egy kisebb (1-1 üveg ital) nyereményjáték legjobb írók, új felfedezettek között.
1
Hero Fucker
2003. július 2. 16:22
#21
Szasz Törté-net!

Június 16-a óta az első hozzászólás.... :-) Pedig annak elötte naponta min. 10-12 hozzászólás is volt ezeken a fórumokon.

Mi a helyzet? Bejött a számításod? Megérte fizetőssé tenni az oldalt?
1
T
Törté-Net
2003. június 3. 17:05
#20
A vitatkozásnak annyi értelme lett volna, hogy megvilágítsam a hátterét a történéseknek... Így utólag visszanézve sok embernek bármit mondhatok, úgysem érti meg. A többség megértette a dolgot.

Érdekel az a más megoldás, amit emlegettél...
1
Hoz_Hun
2003. június 3. 15:32
#19
Nos húzós a téma! Kinek van igaza? Az hiszem kicsit mindenkinek. Ismerek más webfenntartót akinek ugyenezek a gondjai vannak (csak nála a gb mérete ennek az adattömegnek a sokszorosa, de bérlet szempontjábol gondolom mindegy mekkora vinyó van a gépben, de öszintén nem tudom). Szvsz megértem az oldal szerkesztőjének álláspontját. Ami a másik oldalt illeti: valóban zavaró, hogy egyre több oldal tér át a valóságsókból oly jól ismert és jövedelmező sms rendszerre. Ez soskakat zavar (engem is). Azok akik rendszeresen látogatták az oldal, sértve érzik magukat, hogy lám hűségük ellenére eztán nem így lesz. Azaz igazság, hogy az oldalt meglátogatni nem kötelező, a szerkesztő számára minden ember csak egy adat a számkupacban, tehát magasról tesz arra, hogy xy itt fórumon bejelenti, hogy számára ez az utolsó. Nem kéne az olvasók részéről álmokat kergetni, hogy valaha is viszatér a kerékvágás a régi mederbe. Nos. Megéri-e a szerkesztőnek fizetőssé teni az oldalt? Igen, biztos vagyok benne, hogy igen. Az tény hogy az oldal látogatottsága esik és még fog is. Ez is biztos. Aztán majd beáll egy szintre. Ennek ellenére, mindig lesznek olyanok akik sms küldenek. Etikus-e? Az más kérdés. Nyilván lett volna más megoldás is, de itt, azt hiszem, nem az volt a cél.
Magam részéről, nekem is van benn történetem (a mostmár zárolt részben), amit ugyan nem ide küldtem be, de az én nevemen jelent meg, így nem érdekel a dolog. Én azért írtam, hogy elolvassák, nem ebböl élek az írás számomra is szorakozás volt. Szóval nem nagyon érdekel, hogy itt lezárolják vagy sem(máshol így is elérhető...még).

Nos én nem ennek a lapnak voltam a törzslátogatója, nem tudom mióta fizetős én most vettem észre. Magam részéről sajnálom a dolgot.
Egy valamire vagyok kiváncsi: maga a szerkesztő (Törté-Net), miért áll le vitatkozni lépten nyomon, hisz számolnia kellet ezzel a hangvétellel. Egyszer elmondja, vagy a főoldalra kiírja és kész. Most őszintén ki mit tud tenni? Semmit.

Üdözlettel Hoz_Hun
1
Cloonee
2003. május 24. 08:06
#18
Torte-net: ha már elvégeztél egy egyetemet, tudhatnád, mi a jóslás meg a statisztika között a külömbség. Az 1084-et pedig úgy kapod, hogy az írók történetek száma szerint rendezve oldalon összeadod a számokat.
1
T
Törté-Net
2003. május 23. 13:13
#17
Tomee: Én másfél évig szerkesztettem ezt. Nem tudom melyik az oldalad, szerintem biztos nincs több gond vele mint ezzel.
Csupán annyit akarok, hogy a munkám és a pénzem valahol visszatérüljön...
A reklámok nem megoldás, kénytelen voltam ezt tenni.
Mint ahogy az ELP (http://www.elp.hu) is rákényszerült 1 hete. Meg mint a pina.hu is rákényszerült... Pedig ezek is "magánvállalkozások" voltak, nem is kicsik...
Ahogy az ELP gazdája fogalmazta meg: "Mindazonáltal kérek mindenkit, akinek ez rosszallását váltja ki, hogy egy kis empátiával gonoljon bele abba, hogy elvárhatja e tőlem, hogy szabadidőmben, illetve a munkaidőm egy részében, saját pénzemen szolgáltassak neki magas színvonalon? Ugye? Sajnos. Eddig ment innen nem."
1
T
Törté-Net
2003. május 22. 22:50
#16
Cloone: Kisebb hibák: 1084 történet helyett 1652 történet szerepel az oldalon. Nem mind1...

És nem tudom, hogy honnan veszed, hogy minden termelékenyebb író az ingyenesbe akarja rakni. A Top 20-nak a fele az ingyenesbe rakatta a történetét, de 8-an jelentkeztek az ingyen elérésért is... Ketten nem reagáltak. Szóval ne számolj, főleg ne menj el jósnak...

És amúgy beleegyeztek az írók. Még csak nem is mondhatod, hogy nem szóltam, mert szóltam nekik, leírtam oda nekik, hogy felraknám.
Feltételhez kötötték, a feltétel teljesült, ők belegyeztek, a történet fenntmaradt. Ebben mi a nem tisztességes? Ragaszkodtak valamihz, ami ha teljesül, akkor maradhatnak. Teljesült, nemde?
1
Cloonee
2003. május 22. 11:52
#15
Végül statisztika, készült az írók:törtémetek száma szerint rendezve alapján, kisebb hibák lehetségesek.

történetek száma: 1084, ebböl 183 ingyenes

ha minden író, aki legalább 5 történettel szerepel, kapott volna mailt amelyben beleegyezést kérnek a fizetéses rendszerbe, és nem egyezik bele, akkor lenne: 599 fizetös és 573 ingyenes történet.

Olyan írók száma, akik 1 történettel rendelkeznek: 273

Magyarul, muszáj utólag beleegyezést kérni, mert ha elöre kért volna a termékenyebb íróktól, kb. a fele történetnek löttek, és a maradék fele egymüves írótól van, ami ugye többnyire szinvonalilag kétes.

Ennyi voltam
1
lollé
2003. május 15. 18:09
#14
/bFizetni? Ne már...
1
Raven
2003. május 15. 15:49
#13
Kár az egészért...jó oldal volt...
1
What_a_fuck
2003. május 13. 14:57
#12
hat salynalom nagyon, hogy fizetni kell. De megertelek nem is hibáztatlak.
fizetni nem tok, de azert meg nezni fogom mit lehet.
1
Dodd
2003. május 12. 23:58
#11
Valahol érthető, amit Torte-Net tett azzal, hogy fizetőssé vált az oldal, hiszen, ha higgadt fejjel belegondolunk, el kell ismernünk, tényleg vannak költségei az oldalnak, nem is kevés. (Magam is hasonló gondokkal küzdök egy másik oldal kapcsán.)
Azonban a többségnek is igaza van abban, hogy mások munkájából akár egy fillért is keresni finoman szólva is etikátlan dolog. Ha valaki kicsit utánanéz, akkor tudja, hogy valóban csak minimális összeg jut el Torte-Nethez az egyes sms-ek után, de itt -ahogy mások is írták - elvekről van szó. Ha azt írtad volna, hogy az oldal költségeinek fedezésére kell a lé, és erről kiraksz egy tervet is (kiadások: x ft, 100 sms után a bevételek x ft, stb.), akkor lehet, hogy pozitívabb viszhangja lett volna a lépésnek. Ezt már sajnos elszúrtad...
Lehet, hogy megköveznek érte, de én úgy dondolom, hogy ezen az oldalon értékek vannak, és ezeket meg kell őrizni. És ezért még fizetni is hajlandó vagyok. (Az 500 forint pedig tényleg nem sok, ennyit még gumira is költ az ember hetente...!)
Azt gondolom, hogy ha valaki komoly ajánlattal áll elő, mely szerint ingyenes tárhelyet és sávszélességet, adatbázis-futtatási lehetőséget, és minden egyebet, ami kell, ingyen rendelkezésre bocsájtja, akkor Torte-Net azt szívesen fogja fogadni, és nem lesz semmi jónak az elrontója. Azonban a mostani free tárhelyeken erre nincs lehetőség. (Azt pedig ne várja senki, hogy egy komoly webhostinggal foglalkozó cég hirdetésért cserébe egy erotikus tartalmú oldalnak ingyen ad tárhelyet... erre sajnos még nem érett meg a magyar piac és közvélemény.)
Dodd
1
Nobeel
2003. április 21. 00:48
#10
A történetek címéhez nem lehetne hozzátenni, azon kívül, hogy group, animal..., hogy hány szerplős és milyen neműek, meg valami néhány szavas leírást, hogy ne kelljen végigolvasni ami amúgy sem érdekel. Pl Szép történet (Sok férfi/egy Nő, megerőszakolás, kötözés, kurva, spermanyelés)
1
T
Törté-Net
2003. április 16. 21:37
#9
Nem véletlenül nem lehet egyszerre letölteni őket, tessék megnézni az oldalon. :)
A lányok problémáján meg én nem tudok segíteni. :)
1
mozsi
2003. április 16. 09:10
#8
hogyan lehetne megtudni, hogy vannak-e lanyok akik ilyensmiket olvasnak? es ha vannak, hogyan lehetne egy igazi emilcimet kapni toluk ? ez itt a nagy kerdes :) a site tetszik ... husegesen olvasom es gyujtom a torteneteket ... az a kar hogy nem tom letolteni az egeszet egyszerre ...
1
Szatocs
2003. január 19. 22:13
#7
Végre egy igazán jó hír!!! :)
A régi anyaga nekem is megvan az oldalnak, legalábbis a legtöbbje :)
De kösz az infót, ettől tök happy lettem :)
1
T
Törté-Net
2003. január 9. 18:54
#6
Szatocs: Nem véletlen raktam fel a közvéleménykutatást. Febuárban indul a cartoonsex szekció.
Méghozzá a régi Cartoonsex folytatása, mivel minden anyagát megszereztem a régi gazdájától, Fricitől. :)

Úgyhogy ha nem is a Törté-Net keretében, de a közremüködésemnek hála nemsokára indul. :)
1
Szatocs
2003. január 9. 13:18
#5
Nem tudom, hogy miért vannak akkor a közvélemény kutató kérdések, mert az erotikusképregényekre elég nagy igény lenne, legalábbis a felmérés ezt mutatja.
Régebben SandWorm-ék művelték elég magas szinten a képregények fordítását a Cartoonsex oldalon, de hát mint minden jó dolog sajnos ennek is vége lett... :(
Remélem itt azért tovább is léptek a közvéleménykutatáson...
Üdv
1
Édzs
2002. december 12. 22:15
#4
Én már egyszer kérdeztem (még a nagy változás előtt) hogy lehet-e külön venni a fordításokat és az eredeti írásokat úgy hogy azok rangsorba legyenek vagy esetlek a történetek típus szerinti rendezésében lennének rangsorba...tudom hogy nehéz feladat...de hátha... :)
Puszy
1
T
Törté-Net
2002. október 10. 00:38
#3
Pl. milyen rendezésre gondoltál?
1