A zárda bűnei

A témához tartozó történet:
Törölt felhasználó
24 439 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Waderlaci
2024. március 5. 13:01
#8
Remélem neked is ugyan az jött ki végeredménynek 😄 Ezt a szöveges példát nekem is ki kellett számolnom, csak visszafelé. 
A további írások... jelenleg csak remélni tudom, hogy sikerül hamarosan befelyeznem valamelyiket. Munkatárs, anya-lánya, megcsalás... ezekkel foglalkoztam felváltva a napokban. Valamint egy vagy kettő szabadban, s/m mentes, romantikus(?) ötlettel. Viszont, ha én elakadok, akkor akár hosszabb időre is el tudok akadni. És néha elég csak annyi, hogy nem találok megfelelő szinonímát. Az meg, hogy átugorjak egy ilyen részt, az nem az én módszerem. Sajnos. Ez az első eset az elmúlt 2-3 hónapban, hogy mikor kijött az új írásom, még nincs beküldve vagy elfogadva új novellám. De a hét végéig még sok minden történhet!
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. március 5. 11:04-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. március 5. 11:52
#7
Ez a szaporodás úgy működik, hogy valaki (Kékég és Kexi Réka-Csaba történetei) elkezdi, és jönnek belőle az ötletek. Kékég apacás történetéténél szerepel, hogy segítettem neki pár hiteléti pontosítással. Akkor határoztam el, hogy én is írok egy apáca történetet. Aztán jött a matekpélda... és ez lett a vége.
Az 50... nagy különbség köztünk, hogy te soft/light s/m kategóriában gondolkozol, én viszont hard-ban. Többek közt miattad lettek ilyen "alacsony" ütésszámok (20-40-50). De pont ezért is jegyzi meg az idős szerzetes, hogy enyhe számban osztogatja a főnökasszony az ütéseket.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. március 5. 10:41-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. március 5. 11:26
#6
Fogadd el Éva jó tanácsait. Szurkolok neked, mert férfi vagy. Engem kezd érdekelni. Éva596 után Miriam is szépen finoman kezdi a fészkét építgetni, csak ő még nem ismeri az Őserdőben kialakult ERŐ viszonyokat.

Bimbóból ki erős Rózsa fog kifejlődni-
remélem fogsz maradni és velünk osztod meg szerzeményeidet.

Wanderlaci írására: 10.P

"Álmoska5"
1
Lolamacko
2024. március 5. 11:04
#5
Szeretem a történelmi korokba helyezett írásokat, persze akkor ha jók. Itt akkor vettél le a lábamról, mikor a számolást írtad. Bevallom, nekiálltak kiszámolni én is. Remélem továbbra is ilyen aktív leszel és jönnek az írások. Milyen cimkék következnek?  vagy már végig értél?
2
Éva596
2024. március 5. 10:41
#4
Mostanában nagyon megszaporodtak itt a hitélettel foglalkozó történetek. Sajnos a közéletben is, míg ezek fantáziák, azok nagyon is igazak, és eljárások indultak az ügyekben. És mennyi lehet, ami ki sem kerül a nyilvánosságra? WLaci hoztad a szokásosat, a minimális ötveneket. A stílusod, a megfogalmazásod sokat javult, ötleteid vannak, határozottan látom a fejlődést. De még mindig lehetne rajta csiszolni, írtam már neked, hogy a kevesebb néha több, de te nem tudsz lejjebb menni. De az utóbbi írásaid már olvasmányosabbak. Ne hagyd, hogy az állandó ötven ütés elvigyen rossz irányba! Írj tovább és egyre jobbakat!
2
Andreas6
2024. március 5. 09:29
#3
Sajnálom, de nekem nem jött be.
1
salsa
2024. március 5. 07:00
#2
Nagyon tetszett. Az ötlet, a stílus, a csavar... Gratulálok.
3
T
Törté-Net
2024. március 5. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1