Fociőrület - Ha győz a csapat, megdug a férjem

A témához tartozó történet:
Lolamacko
10 492 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kivancsifancsi
2024. május 8. 07:54
#8
Az ötlet kitűnő, de az utolsó mondat már a valóság talaján van.
2
Titti
2024. május 8. 02:00
#7
Igen, biztosan fantázia, mert azt sem tudom valóságban volt-e valaha is edzőtábor. Talán az is csak a fantázia szüleménye és egy szó sem igaz belőle. 😀

Ajj, lassan Bali párjának kezdem érezni magam, mert úgy érzem lemarad mindenhonnan ilyen-olyan címke.  😂 De legalább ebből a sztoriból nem maradt ki semmi se. Nálam elérte a mércét, de nem verte le a lécet. 10p
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 01:38-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 8. 01:54
#6
Azért volt annak az esetnek hátulütője is. 
Dotti pasija – isten tudja miért –, a tábor után szakított vele, de a lánynak akadt volna utána is vigasztalója, csakhogy ő legalább két hónapig rá se bírt nézni a faszra. Szegény csaj! Pedig annyira önfeláldozó volt. 😀

Azt nem tudom egy öltöző mennyire nyilvános hely, de a megcsalás címke nem juthatna eszembe erről? 😉 A masszázs nem tudom mennyire illene rá, bár az elején mintha masszírozásra gondoltak volna. 😇 Igaz, hogy csak a masszázsasztal szerepelt benne, de ha valakit arra fektetnek biztosan megfordul mindenki fejében egy masszázs. 😂
A csapatkapitány fölnyalábolt és bevitt a szomszéd helységbe, ahol egy masszázsasztal volt a terem közepén, amire letett..."
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 8. 01:41-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 8. 01:41
#5
Közeledik az olimpia, amikor majd sok férfi ül a képernyők előtt és várja az eredményeket. Mi lányok is be tudunk szállni a sportba, mint kimutathatatlan doppingok.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. május 8. 00:40-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 8. 01:38
#4
Ez nagyon tanulságos történet volt. Én meg azt hittem, hogy csak kitaláltam, közben meg akár meg is történhetett volna.
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 8. 01:33-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 8. 01:33
#3
Erről eszembe jutott egy edzőtábor, amikor barátnőim fogadtak és az egyik így vesztegette meg az ellenfél csapatát. Mikor szóba hoztam neki, hogy ez nem túl etikus egy fogadás esetén és talán inkább azt a csapatot kellett volna ekként buzdítania, akikre fogadott így válaszolt: – Hogyisne! Ha elfáradnak, hogyan nyerhettek volna? 
Később tudtam meg, hogy a csapat egyik tagja a pasija volt, ezért a csaj mindig rájuk fogadott. Egyetlen mérkőzést se veszítettek és a tábor végi buliban ő lett a csapata jutalma. 
A hazaúton minden fiú büszke volt magára, mert mindegyik tudni vélte, miért ül féloldalasan a lány. Minden férfi szerint eredményes edzőtábor volt. Én meg elneveztem Dotti tanulmányútjának 😀
1
Éva596
2024. május 8. 00:40
#2
Nőtől focimeccsről olvasni nem semmi. És mivel a meccseredmény kihat a szerelmi életére, úgy dönt doppingolja a fiúkat, olyan doppinggal, amit nem lehet kimutatni. És milyen eredményesen. Végre a sport is betört ide a szex világába.  Gratulálok az ötlethez, és annak a kivitelezéséhez! Lehet, hogy én is bevezetem, másik felem gyakran néz focimeccset.
4
T
Törté-Net
2024. május 8. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1