A múzsa

A témához tartozó történet:
Sniffany
27 580 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Sniffany
2024. május 16. 17:59
#11
:D <3

Cukrok vagytok ^^
2
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 13. 09:10-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
2024. május 13. 14:09
#10
Azt hallottam, hogy a kutyák hasonlítanak a gazdájukra. Az én kutyám ennél okosabb, nem kergeti a farkát. Nem fogok veled vetélkedni, hogy ki vállal felelősséget és ki nem. Mi mind a ketten olvastunk egy novellát, ami tetszett, de másképpen látjuk, mert más élethelyzetben vagyunk, mást éltünk meg eddig. Lehet, hogy te vagy a bölcsebb és öregebb és én megtanultam, hogy az időseket tisztelni kell.
1
doriangrey
2024. május 13. 13:42
#9
Látszik, hogy nem láttad még, hogy a kutya hogyan kergeti a farkát: körbe-körbe. EZT játssza mindenki, aki a megjárta a mélyt és el van magától ájulva, hogy milyen szélsőségeken ment keresztül. De pont itt a vakságuk is: ezen kívül nem létezik többé a világ, mert a hamis öntömjén és az ösztönös vágy újból beránt, hogy az ember önmaga körül forogjon. Ebből nincs kiút. Terméketlen, mert bár gyönyörű poklot lehet belőle rajzolni - ide is -, de nem arról szól, hogy másnak mit adunk ezzel, hogy mást hogyan tartunk életben és esetleg hogyan vállalunk felelőséget másért...
1
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. május 13. 10:19-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
2024. május 13. 10:19
#8
Látszik, hogy te még nem voltál ott a mélyben, úgy igazán a gödör mélyén, ha ezt nem érted. Mikor a lábad érinti a gödör alját és már az lenne a legjobb, hogy ott megpihenj, a visszafordíthatatlanban, a végben, de aztán mégis valami erő fölvisz a felszínre, és miután a tüdőd megtelik az éltető oxigénnel, már eszedbe se jut a halál, mert élsz és ha már így történt, akkor miért ne.
1
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 13. 09:10-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 13. 09:10
#7
Nahát, a pszichedelikus rémmesék korona nélküli királynője visszatért. Love. 

De azért ezzel: "Olyankor elmész a végsőkig, eléred a legalját – tehát felemelkedsz. " bírnék vitatkozni, mert divatos, nettó önátbaszás. Az önigazolás nem indulhat önmagunkból, mert hiteltelenné korcsosul.
2
I
Indiana Jones
2024. május 13. 02:41
#6
Többször is neki futottam, aztán félre tettem, de éreztem, hogy lesz majd olyan hangulat, amikor beüt a történet, és most hajnali fél három körül itt vagyok és értem, érzem.
2
didide
2024. május 12. 07:38
#3
Nekem nagyon művészi volt.
3
Titti
2024. május 12. 03:05
#2
Már olvastam ezt a blogon. Ott nem lehet pontozni, de itt adtam egy 10-est. Még mindig egyik kedvenc íróm vagy.
2
T
Törté-Net
2024. május 12. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1