A 10-es apartmanház 1. rész

A témához tartozó történet:
italianoangelo
14 130 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

T
Törté-Net
2024. május 15. 21:15
#7
Kedves italianoangelo!

Andreas6 stílusa valóban karcos, hívható szőrösszívűnek is, viszont ezzel együtt sem lépi túl az alaptalan fröcsögés határát, a saját véleményének adott hangot, ehhez pedig pontozásban és hozzászólásban is lehetősége van, amíg ezt értelmes keretek között teszi. (És igen, a magunk részéről más stílust szeretnénk látni a hozzászólóktól - és örülnénk, ha ez részéről is finomodna, de ezzel együtt még tartjuk ezt egyértelműen tiltandónak.)

Az itt olvasható hozzászólása alapján (a két hozzászóló egymást sértegető beszólásának törlése után) legalábbis így látjuk, de kérjük, jelezd számunkra, hogyha esetleg máshol túllépte volna a határokat.
Sajnáljuk, ha ez számodra nem vállalható és emiatt a további tartalmaidat nem osztod meg az olvasóközönséggel, akik a szavazás állása szerint némiképp másként vélekednek a műveidről.

Üdvözlettel:
Törté-Net Szerkesztőség
3
Ez egy válasz italianoangelo 2024. május 14. 18:38-kor írt üzenetére.
italianoangelo
2024. május 14. 18:38
#6
Lehet ezt kezelni kéne… kedves Törté-net! Egy kis moderálás.
0
italianoangelo
2024. május 14. 18:33
#5
Köszönöm a visszajelzést. Egy utolsó próbálkozást megért, de Andreas6 folyamatosan lepontoz és leminősít. Most már P******t stílusban is. Kösz ez nem, kell nekem.
Igen van még 2rész belőle az Após napjából lett volna egy 4.rész…
Sziasztok jó volt!
1
s
selymes14
2024. május 14. 18:18
#4
Jobbat vártam. Fura a szóhasználat és a megfogalmazás. Gyenge lett.
2
veteran
2024. május 14. 13:54
#3
Ha folytatod remélem jobb lesz.
1
Andreas6
2024. május 14. 08:36
#2
Nagyon gyenge firkálmány. Nemcsak a fogalmazás, de magyarul sem tud. Egy példa csak: a szexet nem sexnek írják. Véletlenül 1 helyett 2 pontot adtam.
-2
T
Törté-Net
2024. május 14. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1