Utálom a szexet

A témához tartozó történet:
Titti
110 270 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

didide
2024. augusztus 7. 12:29
#11
Nagyon tetszett. Ez igen. Remélem még írsz hasonló történeteket.
2
Titti
2024. május 20. 17:22
#10
Ha szereted a kémtörténeteket némi erotikával fűszerezve, találhatok olyat, mert nemrég is írtam valami hasonlót. Ritát is belevittem abba, de ott ő a mellékszereplő. Fogalmam sincs mennyire van az készen, de majd megnézhetem, ha tényleg érdekel. Érdekes, hogy az a sztori sem a kémek miatt jutott eszembe, hanem a szendvics miatt 😇😂 Volt egy rövid videó és... 
Na, majd utánanézek.
2
Ez egy válasz fiesta14 2024. május 20. 14:10-kor írt üzenetére.
f
fiesta14
2024. május 20. 14:10
#9
Egy folytatást még szivesen olvasnék.
1
Titti
2024. május 18. 17:51
#8
OMG! Na, eddig még Molnár Évához senki sem hasonlított. 😊
Persze megtisztelő, mert majdnem minden könyvét olvastam, csakúgy mint a másik kedvencemnek Lőrincz L. Lászlónak. Némelyik papír alapon is megvan, örökségképpen is aputól, mert ő is kedvelte. 
Mondjuk nem rájuk gondoltam, amikor ezt írtam.  Az viszont tuti, hogy egyikük se ismerné ezt el sajátjának, már csak a benne szereplő hibák miatt sem. Pár éve írtam és azóta se javítottam, pedig tudom, hogy lenne mit. A befejezésen is nagyjából egy évig gondolkodtam – bár nyilván nem egyfolytában 😀 – és még mindig nem vagyok biztos abban, hogy így kellett volna, de nem jutott jobb az eszembe. Ha ezt a véleményt előbb olvasom, talán megkértem volna valamelyiküket, hogy adjon jobb tippet a befejezésre, ne legyen már ilyen.  De most már mindegy. 😉
Annak örülök, hogy folytatást várna bárki, bár nem terveztem neki. Csak mellékszereplő lesz egy sorozatban Rita.
1
Ez egy válasz laja.jl 2024. május 18. 17:10-kor írt üzenetére.
l
laja.jl
2024. május 18. 17:10
#7
A stílusa Fable.
Nekem is ismerősnek tűnik - nem fogok kutatni utána...
A folytatását viszont szívesen olvasnám!
1
Titti
2024. május 18. 14:47
#6
Olvashattad. Fent van blogban. Nem is tettem volna fel, de egy remélhetőleg hamarosan megjelenő sztorihoz kapcsolódna, némileg annak előzményeként. Arra gondoltam, hogy az jelenik majd meg előbb és akkor a szereplők egy részének kilétét nem kell majd magyaráznom. Egyféle karakterlapként tekintettem volna, mert az elég hosszú lenne, bár nem hiszem, hogy minden részét feltöltöttem. Rita abban ugyan mellékszereplő, de... Annak azért, örülök, hogy nem botránkoztál meg az erőszakon, pedig titkon éppen amiatt féltem, nehogy neked gondot okozzon. 😊
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. május 18. 14:27-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. május 18. 14:27
#5
Az erőszakos , durva cselekmény csak akkor zavar, ha ártatlanokat ér. Itt minden rendben volt Mintha már olvastam volna valahol.
1
Andreas6
2024. május 18. 14:27
#4
Az erőszakos , durva cselekmény csak akkor zavar, ha ártatlanokat ér. Itt minden rendben volt Mintha már olvastam volna valahol.
1
Titti
2024. május 18. 14:06
#3
Köszi, de nem a pontszám a lényeg, tényleg! Inkább az, ha örömmel olvassák és képzelik el minél többen, amit én írás közben érzek. 
Persze mindenki imádja, ha minél többen szeretik. Mivel úgy tűnik téged ez megérintett én is szeretlek téged. 💖
Ja és köszike a véleményed. 🤗
2
Ez egy válasz Tiltakozó77 2024. május 18. 13:00-kor írt üzenetére.
Tiltakozó77
2024. május 18. 13:00
#2
Csak feltornásztam a pontokat 8,11 -re, nyolcról. Titti Te a legjobb írok közé  tartozol,  nem engedhetem meg, hogy nyolc alá kerülj.  10.p.
1
T
Törté-Net
2024. május 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1