Wendy 5.

A témához tartozó történet:
salsa
139 264 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

salsa
2024. május 18. 22:24
#9
"(Igaz hálámat már egy kis történettel is kifejeztem!)"
Büszke is vagyok rá! Mert nem én írtam valamit a magam nevében, hanem valaki belefoglalt a művébe. Nagy kár, hogy a környezetemben senkinek nem dicsekedhetek el vele. De azért magamban dédelgetem a jó érzéseket amiket keltett bennem.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. május 18. 17:11-kor írt üzenetére.
didide
2024. május 18. 20:14
#8
Mintha a Dallas lenne, csak más gazdálkodás.
0
salsa
2024. május 18. 19:32
#7
Pár órával ezelőtt kicsit megváltoztattam a hátralévő fejezetek darabolását. 2 résszel hosszabb lett a tartalom megváltoztatása nélkül. Mindig ragaszkodok az eredeti szöveghez, itt az egész regénybe talán 5-6 mondatot szúrtam be. Cserébe húztam a szövegből itt-ott, mert helyenként roppant terjengős volt. Pl. Dan hosszas értekezésénél a borhűtőről. Próbálom  nem beleerőszakolni a fordításokba a véleményem. Ha kellene, inkább félreteszem. Tisztelem az eredeti szerzőt annyira, hogy ne változtassam meg a történetét. Lehet, maradi vagyok ha nem tekintem szabad prédának a fordított műveket.
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 18. 14:40-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. május 18. 17:11
#6
Érdekes itthon az igazi amerikai álomról olvasni. Néha számunkra elképzelhetetlen dolgokba ütközünk, és mégis élvezettel olvassuk a történetet. Vajon szívesen lennék bármelyikük bőrében? Nehezen tudnám elképzelni, mégis a sztori magával ragadó.
Köszönöm salsa papa! 
(Igaz hálámat már egy kis történettel is kifejeztem!)
1
sportyman (alttpg)
2024. május 18. 15:56
#5
Változatlanul magas színvonalú történet. Érdekes gasztronómia, izgató szex, vonzó lányok.
1
Titti
2024. május 18. 14:40
#4
Férjem csókját sokszor pillanatoknak érzékelem, ám amikor rápillantok az órára látom, hogy nem is volt annyira rövid, mint ahogy érzékeltem. Ha valaki szeret olvasni és nem tudja a könyvet letenni, sokszor fel se tűnik neki, hogy órák óta olvas. Ez nekem eléggé olvasmányos ahhoz, hogy ne érezzem túlságosan hosszúnak. Pedig már nem először lapozom át. 
Másrészt: ha Salsa szét akarta volna szabdalni könnyen megtehette volna. Egy ilyen sztoriba, ami ennyire szikrázik az erotikától, akárhova beilleszthetett volna pár sort. Akár Johnatan-t is bármelyik punciba! Az úgyis látható, olvasható mennyire vágyik rá reggelente minden lány szereplő. Talán nem korlátozódik ez nap szakra sem. Ki tudhatja? 😀 
Nem lett volna attól rosszabb és tapasztalhattuk más hírneves fordítóknál is, hogy nem mindig ragaszkodnak az eredeti szöveg hűséghez. Erre itteni fordítók is mint Pavlov, Ulysses, stb felhívták már a figyelmem. Bár nekem ez így is tetszik és ha nem sajnáltad rá az időd, akkor talán te is csupán az órán keresztül érzékelted az idő múlását közben. 😉
Javíts ki kérlek, ha tévedek. 🤗
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. május 18. 10:45-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. május 18. 10:45
#2
Nekem ez túl hosszú, különben nem rossz.
1
T
Törté-Net
2024. május 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1