Randi tiltott területen

A témához tartozó történet:
Shavo
10 894 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2024. május 25. 00:39
#9
Lacika! Nem szoktam durva lenni, de most hülyeségeket írtál. Először is nem variálja a modulokat, mint azonos, csak a szereplők és a helyszín más. Másodszor nem beálltam a sorba, hanem úgy döntöttem megmutatom mást is tudok írni, mint csak s/m-et. És senkit sem akartam rávenni, hogy beálljon a sorba, pusztán annyit említettem, hogy most már több története ugyanaz, pontosan ugyanarról szól, csak mint említettem, a helyszín és a szereplők mások. Végül - mivel nem családi szex - olvasom, tehát érdekel, és mint olvasó - nővel szemben frusztráló a belepofázó kijelentésed - elmondom a véleményem. Még akkor is ha neked nem tetszik. Csak nem dühből kell nekiesni a másiknak, főleg ha nem érted, nem megfelelően értelmezed azt amit leírt, és ráadásul nem hozzád!
0
Ez egy válasz Waderlaci 2024. május 24. 21:14-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. május 24. 21:14
#8
Én elhiszem a szándék jóságát, de magát a felvetést nem tudom jónak tartani. Mivel az én olvasatomban viszont ez annyi volt, hogy kit érdekel, ha modulokat rak össze valaki kissé variálva, amíg a megfelelő modulokat variálja. És ha már ő (Éva) beállt a sorba, akkor mindenki másnak kutya kötelessége beállni, és pár ember kedvéhez idomulni. 
Itt újra felvetődik egy régi kérdés: akit valami (állítólag!) nem érdekel, az minek olvassa a témát, és miért pofázik bele? Hacsak nem azért, hogy olyant olvashasson, amilyent ő akar, és semmi mást.
2
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. május 24. 21:00-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
2024. május 24. 21:00
#7
Az én olvasatomban csak jó szándékkal arra hívja fel a figyelmet, hogy próbáljon megújulni. A véleményemet már leírtam egyszer és most is azt hangsúlyoznám, hogy Shavo egy jól fogalmazó, ötletes író, de a témája minden írásában ugyanabból a modulokból van összerakva. Szívesen olvasnék tőle valami mást. Szerintem Éva596 is ezt próbálta elmagyarázni. Erre te vagy a legjobb példa, mert annyiféle történeted van Waderlaci, amiket mindig szívesen olvasok.
0
Ez egy válasz Waderlaci 2024. május 24. 20:22-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. május 24. 20:22
#6
Magyarra fordítva: írja az író azt, ami neked/nektek tetszik, és eszébe se jusson semmi egyebet írni.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. május 24. 10:16-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. május 24. 10:16
#5
Kedves Shavo!
Gondolkoztam írjak-e neked, aztán íme megtettem. Engem itt úgy könyveltek el, hogy az s/m írója vagyok, de annyit elértem, hogy egy kicsit formáltam a szemléleten, és valamennyire tisztáztam, hogy az s/m az nem erőszak, lehet vad, durva, kemény, de mindkét fél beleegyezésével történik. És elég változatos formában ábrázoltam.
Amiket újabban írsz, annak semmi köze az s/m-hez, pusztán erőszak, és ugyanarra a sémákra épül mind, minden történet ugyanaz, csak a szereplők vannak kicserélve. Ráadásul mindegyik megerőszakolt, egy idő után élvezni kezdi az egészet, és ez is a séma része. Nem tagadom van, lehet ilyen is, mert a test érzékei és az agy érzelmei időnként alaposan elkerülik egymást. 
Nem hiszem el, hogy mást, másról nem tudsz írni. Vannak egyéb jó történeteid. Gondold át és válts. Én is leálltam az s/m-el, nem végleg, de meg akartam mutatni és azt hiszem sikerült is, hogy mást is tudok írni, és ennek elég széles skáláját bemutattam.
Alant van három kedvenc hozzászólóm, akik eleinte nekem is ugyanezeket írták.  Higgy nekik, jól látják a dolgokat, éles szemmel olvasnak, ls a kritikájukkal segíteni akarnak neked, jó irányba terelni. Fogadd meg amit írnak, és amivel most én untattalak téged.
0
sztbali
2024. május 24. 09:06
#4
Megint erőszak. Jó lenne hanyagolni ezt a témát. Korávban is leírtam és nem akarom ismételni magam.
0
veteran
2024. május 24. 05:32
#2
Ez is csak erőszak. Utálom.
0
T
Törté-Net
2024. május 24. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1