A Jégmadár röpte 1. rész

A témához tartozó történet:
Rémpásztor
9 581 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2024. augusztus 7. 02:31
#10
Érdekes történet, igényes megfogalmazással. Viszont a főszereplő egy hatalmas balfék.
1
I
Indiana Jones
2024. június 1. 15:51
#9
Azt nem tudom, hogy én hogyan tudnám kezelni ezt a szituációt, de ahogyan leírtad, az nagyon tetszett. Várom a további részeket, mert a számozásból arra következtetek, hogy lesznek itt még események.
2
Z
Zoy11
2024. május 30. 21:13
#8
Nagyon jo, de nagyon rövid első résznek.
3
frankie
2024. május 30. 17:35
#6
Tiszta ember érzések.... tökéletes írás! Köszönöm, remélem lesz folytatás, ha nem is ennek a történetnek, de az írást ne hagyd abba!
3
kaliban
2024. május 30. 07:51
#5
Izgalmas, ötletes sztori, profi fogalmazás és elragadó stílus.
Nekem nagyon tetszik, várom a folytatást. Gratulálok! 10p
3
Nazar
2024. május 30. 04:00
#4
Kedves Madárka! Korkülömbségünk miatt merészeltelek így nevezni. Üdv a klubban. Első, de igen érett írásod alapján a mi kis zárt nő írói klubbunkba is meginvitálnálak.
Rólam a régiek tudják más írását nem olvasom. Lola, virtuális barátném beszélt rá még megjelenés előtt olvassalak, megéri. Nem csalódtam Lola ízlésében. Ő nagyon jól ír és benned is megláta a pislákoló lángoszlopot. Ha olvasod majd az oldalt, sok író van itt. Párat olvasva csak azt mondom neked helyed van itt. Írj sokat, ne vegye kedved a negatívitás ami inkább féltékenységből fakad, mert tudják nagyon jó vagy. ÉS ne vegye kedved az irigy emberek lepontozása. Nehogy már egy kis csitri újonc több pontot kapjon megérdemelten, mint a régi itt lévő. Mostani "prédikációm" végén csak örülök, hogy itt vagy, írj sokat, szerezz örömet az itt lévőkne. Lolásan: Köszönöm, hogy olvashattam.
2
Tiltakozó77
2024. május 30. 03:29
#3
Bemutatkozásnam “RAGYOGÓ”minősítést kap . 10.p
3
Lolamacko
2024. május 30. 00:46
#2
Üdítően jó történet. Nagyon szerettem olvasni.
3
T
Törté-Net
2024. május 30. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1