A szexbomba pszichoterapeutát felizgatják a páciensek problémái 7. rés

A témához tartozó történet:
Éva596, Lolamacko
59 664 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2024. augusztus 11. 13:33
#22
Dehogy fogod befejezni. Ez ugyanolyan üres ígéret, mint hogy nem válaszolsz többet a neked nem tetsző komnentelőknek.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. június 4. 20:29-kor írt üzenetére.
Arya
2024. június 9. 18:29
#21
Elértetek. A gratulációmat mindenképpen.
Tényleg ez a legjobb rész a sok közül. Abban reménykedek, hogy hasznos is lesz, mert azt nem árt tudni egyetlen felnőttnek sem, hogy a szex társasjáték, amiben nem jó, ha egyedül szerepel a főhős, a másikat tárgyként kezelve. 
Beáta megszólaltatása nagyon valóságszagú volt az élettörténete mesélésekor.
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 31. 14:58-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. június 4. 21:22
#20
29 perccel utánad a legkézenfekvőbb megoldást választották: törölték a ma feltett írást. Ezzel simán le lett nullázva minden. Időbe telt... de talán a Te írásod is sorra kerül valahol.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. június 4. 20:29-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. június 4. 20:29
#19
Kedves kivancsfancsi!
Köszönjük a jó szavakat. Még egy rész van beadva, és lesz még a kontroll, de ezzel befejezem a sorozatot, legalábbis én, Lola ha akarja folytathatja. Én ezen az oldalon minden további írást befejezek. Cenzúráztak, és ahogy észrevehetted össze-vissza raknak fel történeteket, nem azt amit beküldtek. Már majdnem 21 órája van fent Waderlaci története helyett, az ő neve alatt Titti egy korábban megjelent története. A levelekre nem válaszolnak, a hibalistába írtakat nem veszik figyelembe, és nekem ebből elegem lett. Sajnálom, de úgy néz ki az oldal szerkesztői nem becsülik az ide írókat.
0
Ez egy válasz kivancsifancsi 2024. június 4. 19:54-kor írt üzenetére.
kivancsifancsi
2024. június 4. 19:54
#18
Nagyon tisztelt és nagyra becsült Éva+Lola, szerintem ez a rész talán a leggazdagabb úgy élményben mint cselekményben. Elképesztő mennyi hasznos tanulság van az írásban. Egyetértek Kexi69-el, hogy legalább az általános 7-8.-osok tananyagában helye lenne, mert a jövőbeni házasságokban legalább érezhetően csökkenne a válások száma. Még egyszer külön köszönet ezért az élményért
1
Éva596
2024. június 1. 00:44
#17
Kértem emailben és a hibák az oldalon-ban is. De úgy látszik isten malmai lassan őrölnek. Aki veszi a fáradtságot és elolvassa a kommenteket, azok tudják ezt is ketten írtuk Lolával.
2
Ez egy válasz Álmoska5 2024. május 31. 23:15-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. június 1. 00:42
#16
Köszönjük a jó szavakat!
Kezdünk megnyugodni, hogy mások is látják és érzik, mi volt a célunk ezzel a sorozattal. Rengeteg írás kerül itt fel, sok köztük a jó is, de nem igen találkoztunk olyannal, amelyik a szexuális problémákkal foglalkozott volna, ráadásul úgy, hogy valamilyen segítséget is mutasson a leküzdésükre. Szerencsére egyre többen veszik ezt észre, és hívják fel a figyelmét azoknak, akik csak a szexet látják, érzik ki a műveinkből. Nem vagyunk sem orvosok, sem pszichológusok, egyszerű halandók vagyunk, akik megpróbálnak nyitott szemmel járni, és ha észrevesznek valamit, akkor megmutatni azoknak, akik ezt nem látják, vagy átsiklanak felettük.
2
Ez egy válasz Kexi69 2024. május 31. 23:09-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. május 31. 23:15
#15
Nem tudom mikor kérted a Szerkesztőtől a javítást de már elmúlt 31.-én 23.00 óra, de Lola nevét nem olvastam!  Nem merek már Rád hivatkozni, mert a legutóbbi kommentem eltűnt!  ( olyan 01,25 körül!)  Lola engedélyével tettem fel újból.
Páros írásotok most a fellegeket döngeti..10.P.

"Áémoska5"
2
Ez egy válasz Éva596 2024. május 31. 13:48-kor írt üzenetére.
Kexi69
2024. május 31. 23:09
#14
Nagyon jól helyretettétek a hímsoviniszta beképzelt pasik "fapinák"-król alkotott véleményét. Minden "fapina" nő férjének/párjának kötelező olvasmánnyá tenném, és még az is lehet, hogy az általános iskolai felvilágosító órák anyagába is beemelném.  Ha a testükkel, szexualitásukkal ismerkedő fiatalok ilyenfajta ismereteket is kapnának, az nagyban elősegítené  a szexuális kultúra terjedését. 
Gratulálok! 10+ pont 🙂
1
Andreas6
2024. május 31. 18:54
#13
Ok, nálad a pont.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. május 31. 15:20-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. május 31. 18:54
#12
Ok, nálad a pont.
1
Ez egy válasz Éva596 2024. május 31. 15:20-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. május 31. 15:20
#10
De még mennyi pasas van ilyen. A nő sokszor csak arra kell, hogy maga alá gyűrje, és abszolút nem érdekli, hogy a nőnek jó-e vagy sem. Aztán vannak olyanok is, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy a szex nem azt jelenti, ráfekszem, aztán jól megdugom és kész.
Remélem nem képzeled, hogy mi gyógyítunk. És a módszer sem a gyógyítást, hanem a jelenség bemutatását szolgálja. Amit Lola írt, az a szándékunk. Pusztán a figyelemfelhívás, és egy lehetséges megoldás, mint itt a nő megfelelő izgatása az aktus előtt. 
De egy dolgot elfelejtesz. Ez egy szexírásokkal foglalkozó oldal. Aki ide befizet, a pénzéért a szexről akar olvasni, élvezetekről, és azt akarja, hogy amit olvas az felizgassa, izgalomba hozza. Ha nem így lenne, akkor miért fizetne be ide? És az írásoknak, ehhez illik megfelelni. Az olvasók sokfélék. Mindenkinek nem lehet tökéleteset adni. Van aki a vad dolgokat, más a romantikát, megint más a leszbit vagy homót, netán a gruppent vagy éppen a szendvicset szereti. De tudják, hogy az ide felkerült anyagok 99 %-a a fantázia szüleménye. Ezt neked is el kell fogadnod, és nem a valóságot keresni, kergetni a történetekben. És ha elfogadod, hogy ezzel a sorozattal, valamikre fel akarjuk hívni a figyelmet, és egyszerű lehetőségeket mutatunk, akkor azt megköszönjük neked.
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. május 31. 14:54-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 31. 14:58
#9
Azzal, hogy megmutatjuk nekik szórakoztató formában, hogy mit kellene tenniük, talán valamit elindítunk. Ha csak egyetlen férfi is jó irányban változtat és figyelmesebb a partnerével, akkor már elértünk valamit.
2
Ez egy válasz Andreas6 2024. május 31. 14:54-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. május 31. 14:54
#8
Vannak pasasok, akikből hiányzik a képesség és talán a szándék is, hogy úgy bánjanak egy nővel,ahogy kell, de nem gondolom, hogy a gyógyítás ilyen gyorsan és ezzel a módszerrel sikerre vezetne.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. május 31. 10:55-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. május 31. 13:48
#7
Kedves Fecó!
Vagy én voltam figyelmetlen a felrakásnál, vagy a szerkesztők, de ezt is ketten írtuk és már kértem a javítást. Valóban, aki ismer bennünket, korábbi írásainkat, tudhatja melyik rész kitől származik, de szerintem csak nagyjából, mert annyira összesimul a történet, hogy sokszor mi sem tudjuk pontosan melyik részt melyikünk írta, mert egységben gondolkodunk, és nem a részletekben. Előtte alaposan átbeszéljük és aztán kezdjük el az írást.
A gratulációt köszönjük!
1
Ez egy válasz Fecó45 2024. május 31. 13:09-kor írt üzenetére.
Fecó45
2024. május 31. 13:09
#6
Kedves Éva! Nekem tetszett ez az írásod csak nem tudom Lola direkt nem adta hozzá a nevét, vagy lemaradt a neve? Aki ismer benneteket tudja melyik rész a te írásod és melyik Loláé. Biztod vagyok benne, hogy ez is közös írásotok. Gratulálok mindkettőtöknek ehhez a részhez is.
3
Ez egy válasz Éva596 2024. május 31. 11:09-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. május 31. 11:09
#5
Csak nem hiányolod a régebbi írásaimban - talán két rövid sorozat kivételével - megtalálható s/m dolgokat? Mert amit írtál arra engedd következtetni. Ha valóban így van, megnyugtatlak, mert már bent van egy megígért írásom, ami hemzseg a bdsm-től. Ezek szerint te azt teljes mértékben élvezni fogod. 
Azért én visszakérdeznék. Mik voltak például ebben a részben, amiket nem találtál élvezetesnek? Mert azért nem csak hipnózisból áll a történet, és a hipnózisból nem is csinálunk nagy kunsztot, leginkább a problémafelvetés és a megoldhatóság bemutatása miatt használjuk. És senkitől nem várjuk el, hogy valóságnak fogja fel a kávéivási ceremóniát.
Talán ha bővebben leírnád észrevételeidet, akár még segíthetnél is, hogy még élvezetesebb történeteket írjunk. Mert ehhez, hogy a régebbiek élvezetesebbek voltak kevés.
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. május 31. 07:47-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. május 31. 10:55
#4
Kedves Salsa!
Pontosan és jól érzékeled azt ami a szándékunk is ezzel a sorozattal. Egyrészt, ha sikerül, élvezetes olvasmányt biztosítani, ebben nagy segítség a fiatal pár szexéhsége, no meg, ha nem is direkt módon, de rávezetve a szülőket arra, hogy még ők sem öregek, nekik is nyújt még az élet sok-sok élvezetet. A másik, amivel szinte sehol senki nem foglalkozik az olyan szexproblémák, amik nem tartoznak szorosan a betegség kategóriájába, de nagyon meg tudják keseríteni az életet. Nem biztos, hogy a forma, amivel a megoldás lehetőségeit kutatjuk tökéletes, de ha egy ici-picit is tudunk valakinek, valakiknek segíteni, ötletet adni, már nem írtunk, dolgoztunk hiába. 
Köszönjük kedves szavaid!
2
Ez egy válasz salsa 2024. május 31. 07:35-kor írt üzenetére.
Andreas6
2024. május 31. 07:47
#3
Kedves Évike!
Látom a szándékot, egyet is értek vele, de régebbi írásaidat élvezetesebbnek találtam.
2