Szénaboglya

A témához tartozó történet:
Törölt felhasználó
8 961 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Waderlaci
2024. június 5. 15:49
#8
Személyeskedés helyett, ilyen normális, jó történeteket kellene írni, és mindjárt más lesz a megítélésed!
Ezt te mondtad. Ha nem a korábbi írásokról szól az, hogy milyen történeteket kellene írnom, akkor mivel kellene összehasonlítanom? Akkor mit is jelentenek a jó és normális torténetek? 
Egyébként pedig nem számítok a megítélésem megváltozására. Nem is igazán érdekel már, és nem is tudok hinni benne, hogy létezhet ezen az oldalon bármi változás ezen a téren. Már nem tudok hinni a csodákban, itt az oldalon meg pléne nem. Írtam már annyi mindent és annyi félét, ugyan azzal az eredménnyel, hogy ki merjem jelenteni: itt az oldalon ha valaki megkapott egy skatulyát, abból sohasem lehet kilépni.
1
Éva596
2024. június 5. 14:45
#7
Én nem hasonlítok történeteket a történetekhez. Én az éppen olvasott történetről írok véleményt. De sajnos nálad valami gond van az értelmezéssel, saját magaddal sem vagy tisztában. Rájöttem, veled teljesen fölösleges bármilyen disputa. Ezért innentől semmilyen véleményt nem írok, bármit tegyél is fel, és nem válaszolok semmire, amit felteszel. Az utolsó mondatom hozzád: várd a történetem.
-2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. június 5. 14:23-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. június 5. 14:23
#6
Talán megengeded, hogy a saját tapasztalataim alapján értékeljem a minősítést, amibe beleszámít az is, hogy ki mondja. És aki sokszor és nagyot rúgott belém, annak a szavát a maga helyén kezeljem. Ahogy az első komment esetében is: az illető mondhatja már amit akar, de nálam a szava a semmitől is kevesebbet ér. Szóval nem a dicsérettel van a baj, hanem inkább a tárgyilagossággal. Mivel ez az írás tárgyilagosan nézve csak egy szösszenet, majdhogynem egy mellékes apróság. Ez nem azt jelenti, hogy ne örülnék annak, hogyha valakinek tetszik. Csak nem kellene minden áron hasonlítani, és főleg nem olyan írásokhoz, amik rossz fogadtatása szerintem sokkal inkább a személyemnek szólt, mint az írásnak. Még pontosabban ezt is tökéletesen még értem és elfogadom, ha lenne rá racionális magyarázat! Ha lenne rá indok, hogy ez mivel lett jobb, mint mondjuk a Pálcamesék. Több benne a szex? Szerintem nem több, sőt. Kevesebb benne a verés? Egyáltalán nem kevesebb, csak más. Részletesebb ez vagy az? Én ebben a történetben nem látok semmi részletezést, csak utalásokat több mindenre, hiszen mondjuk még az se derül ki, hogy mi a lány anyjának a neve. És még lehetne sorolni... De lenne értelme?
1
Ez egy válasz Éva596 2024. június 5. 13:08-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. június 5. 13:08
#5
Én kettes vagyok, már a személyi számom alapján. De azért talán megengeded nekem, hogy a te írásodat nem a te, hanem a saját véleményem alapján minősítsem. De ha a saját véleményedre vagy kíváncsi, küld el emailben és utána paste/copy beteszem ide a nevem alatt. Nem akarok veled kekeckedni, de úgy látszik neked az sem jó, ha dicsérnek.  Sajnálom!
-1
Ez egy válasz Waderlaci 2024. június 5. 11:29-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. június 5. 11:29
#4
Pedig ez is csak egy spanking történet, aminek semmi köze az s/m-hez egyesek szerint. És nem látom, hogy mivel lett volna jobb, mint mondjuk Szofi története, vagy jópár másik. Annyi a különbség, hogy ez eredetileg a történet közepe volt egy húsvétra betervezett írásnak, ahol lett volna még némi előzménye az egésznek, csak nem készült el húsvét előtt.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. június 5. 11:20-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. június 5. 11:20
#3
Személyeskedés helyett, ilyen normális, jó történeteket kellene írni, és mindjárt más lesz a megítélésed!
0
Kexi69
2024. június 5. 03:27
#2
Gratula!
Jól megírt történet, és bár a pálcázást nem bírtad kihagyni belőle, ebben a szituációban és kontextusban az helyénvaló.
10 pont.
3
T
Törté-Net
2024. június 5. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1