Sallay Gabi pálcázása 1. rész

A témához tartozó történet:
Miriam
13 645 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Waderlaci
2024. június 6. 09:00
#11
Mert a bocsánatkérés után újabb és ujabb bocsánatkérést követelni az marha tisztességes! Pontosan azzal kiegészítve, hogy nem tudtam bizonyítani. 
És most gondolom köszönetet kellene mondanom azért, hogy nyavajgásnak van nevezve az, hogy mindenki belém áll, és mindenki engem hülyéz, és ezt nem hagyom szó nélkül. Hát hálásan köszönöm Sztálin elvtárs!
1
Ez egy válasz Álmoska5 2024. június 6. 00:53-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. június 6. 06:16
#9
Ezért kértem bocsánatot pár perc után! Mert csak ez a másik két megjelenés került elém cím alapján. Törölni pedig nem lehet sajnos a korábbi kommentet. 
Egyébként a rajzok tényleg jók hozzá. Bár az utolsó kép... Az egész történetnek ráerősít egy érdekes kettőségére: miközben magyar nevek és magyaros fordulatok vannak benne, közben mégis a brit világ hangulatát kelti az írás, és erre erősít rá a kép is. Ez nem zavaró, csak kissé furcsává teszi az egészet.
0
Ez egy válasz Miriam 2024. június 6. 01:05-kor írt üzenetére.
Miriam
2024. június 6. 01:05
#8
Waderlaci: Csak hogy ne legyenk kétségeid, itt is megjelent: https://tortenetek.hu/tortenet/sallay-gabi-palcazasa---1-resz/35406
 Nézd meg, hogy ki annak a szerzője!

Nagyon mérges vagyok!
1
Álmoska5
2024. június 6. 00:53
#7
Ha van fedhetetlen bizonyítékod, VEDZESD ELŐ!   

Te mostanában mindenkivel össze vesztél. Inkább fogadd el Lolamacko és Éva596 tanácsait. Én az elmúlt 3 napban csak a Te nyavajgásod olvasható. Miriam más oldalakon is megjelentette műveit, sőt könyveket is írt e témakörben. Olvass utána és követelem, a bocsánat kérésedet.

Mint volt nyomozó, kijelentem, hogy valakit hamisan mást vádolni nagy nyilvánosság előtt:    n e m  t i s z t e s s é g e s  cselekedett!

Tisztelettel:
"Álmoska"
1
Ez egy válasz Waderlaci 2024. június 6. 00:09-kor írt üzenetére.
Miriam
2024. június 6. 00:48
#6
Waderlaci: Mielőtt vádaskodni kezdesz, először nézz utána, hogy konkrétani miről van szó. Nagyon szépen kérlek,  vond vissza az alaptalan, gúnyos megjegyzésedet! Csak csendben jegyzem meg, hogy nagyon sokat dolgoztam ezen a történeten + az illusztráción is.
1
Miriam
2024. június 6. 00:40
#5
Waderlaci: Bizonyára a Történeteken megjelent novellámra gondoltál. Meg fogsz lepődni: azt is én írtam. Mérsékelt sikere volt, ezért most ide is feltettem, némi magam készitette illusztrációval.
1
Tiltakozó77
2024. június 6. 00:37
#4
Tévedésből büntetesr elviselni. Kivitelezés komoly munkát igényelhetett. 10.p
2
Waderlaci
2024. június 6. 00:09
#2
Hmmm... Ügyes ctrlc - ctrlv
0
T
Törté-Net
2024. június 6. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1