A Jégmadár röpte 2. rész

A témához tartozó történet:
Rémpásztor
14 398 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

veteran
2024. június 15. 03:05
#10
Szánalmas pasi.
1
Arya
2024. június 14. 15:15
#9
Értem a megkülönböztetést a nő és nőstény között, bár nem hinném, hogy e kettő elválasztható lenne. A nemiséget vagy felvállaljuk, vagy nem. Az igaz, hogy mindenben mértéket kéne tartani, de ettől még nem lenne rossz a sztori. Egy elbeszélő költemény is lehet tetszetős, mondjuk tájleírásnál, de ha minden eseményt egy narrátortól tudunk meg az számomra zavaró. Hitelesebb lenne némi párbeszéddel. Ebben a részben olyan nincs és a többiből is azt hiányoltam. Pedig sok dolgot lehetne bemutatni úgy élvezhetőbben. Ráadásul azt sem értem miért fél a pasi a kommunikációtól! Igaz, ahhoz bátorság is kell. Persze, ha nem sérti a felesége viselkedése, akkor érthető. Akkor viszont a férfi nem egy szerethető ember. Egy gyáva pasi sem az esetem. Az nem lehet magyarázat, hogy már ismerte a foglalkozását, amikor elvette. Ő abba mást gondolt bele. De amikor megismeri az igazságot és szó nélkül elmegy mellette... Ebből már kitalálható a vége, mert a kommunikáció hiánya megmérgezi a kapcsolatot. A nő meg vígan folytatja majd, egyre vadabbul és eltávolodnak emiatt egymástól. Na jó. Nem árulom el a végét. 🙂
A stílusa amúgy tetszene, választékosan ír olyan dolgokról, amikről más beszélni se merne. Igaz, ő is csak nekünk mondja el nem annak, akinek kellene.
2
Ez egy válasz Andreas6 2024. június 11. 21:25-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. június 11. 21:41
#7
Várjuk ki a végét, lesznek itt még olyan változások, amik neked is tetszeni fognak. Nekem az is tetszik, ahogyan ezt az egészet tálalja. Reménykedem, hogy lesz itt még szerelem is.
3
Ez egy válasz Andreas6 2024. június 11. 21:25-kor írt üzenetére.
kaliban
2024. június 11. 20:06
#5
Magával ragadó, életszerű történet. Profi a megfogalmazás, szemléletes az érzelmi háttér bemutatása. Továbbra is tetszik. 10 p.
4
Andreas6
2024. június 11. 08:16
#3
Jó írás egy szánalomra méltó pasiról.
2
Lolamacko
2024. június 11. 00:36
#2
Nagyon jó. Nekem nagyon tetszik. Repült a 10 pontom.
3
T
Törté-Net
2024. június 11. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1