Mit csináltok, lányok? 3. rész - Lányok az uszodában

A témához tartozó történet:
Gaiai
12 633 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2024. augusztus 30. 02:32
#7
Már nemcsak buzi minden férfi, hanem pedofil is? Az egészséges férfiak a fejlett női testtől indulnak be. Te nem tartozol közéjük.
1
Ez egy válasz Gaiai 2024. június 16. 17:18-kor írt üzenetére.
t
tibee72
2024. június 19. 12:34
#6
Én közepestől kicsit erősebbre értékelem.
2
Gaiai
2024. június 16. 19:19
#5
És az a lényeg, hogy ma már egy gyereklány is akarhat szexet akár egy felnőtt, nála akár több évtizeddel idősebb férfitól is! És itt nem arról van szó, hogy a férfit esetleg jogi retorziók érik! Az a probléma, hogy akár kiderül az esemény, akár nem, az esemény megtörtént a gyerekkel! Neki már tökmindegy, hogy az elövetőt bevarrják a sittre, mert ő már szexuálisan treaumatizált, mégha az nem is tűnik számára traumának... akkor. A megítélése később módosulhat az eseményről.
1
Gaiai
2024. június 16. 17:18
#4
Éppen ez a lényeg! Hogy, ma már egy férfinak nagyon észnél kell lenni, hogy mit csinál! Mert, lehet az is, hogy maradi gondolkodású vagyok, de egy spricc sem ér meg tíz évet a sitten, ahol vazelin nélkül tágítják ki az ilyen férfiak segglyukát!
Azért írtam le ezt a sztorit, mert ma a gyerekek már megváltoztak, ahogy a pedofilok is... de ezzel senki nem foglalkozik. Ma már, egy pedofilnak szinte semmit nem kell tennie, hogy hamvas puncit találjon. Keresnie se kell, mert a lányok önmagukat kínálják fel. És, a fórumban leugattak.
És ez a sztori nem régi, csupán néhány éves! És amelyik férfi azt állítja, hogy nem lenne vonzó látvány számára két tizenhárom éves fiatal lány meztelen testének a látványa kábé fél méter távolságban, az hazudik! Mert, a mellek , azok mellek, a punci az punci, a fasz pedig fasz... Szexuális szimbólumok és hatnak az emberre.
Én ma már nem is merek rá mosolyogni se tizenéves csitrikre, mert olyan reakciókat kapok vissza, hogy azok elvezethetnének akár a baszásig is! Az egy dolog, hogy a tinédzserek szexet akarnak. Mi sem voltunk másmilyenek, tapasztalásra vágytunk. De az már gáz, hogy ez a mentalitás lefolyik a fiatalabb gyerekek felé is!
A gyerekek átlagos erkölcsi, biztonsági és szexuáls nevelése ma egy nagy nulla! És ennek ellentételezéseként ott van annak a ténye, hogy a gyerekek már akár hat éves kortól is érdeklődhetnek a szexuális események iránt és ez szörnyű állapot! Mégsem foglalkozik ezzel senki! 
Olvastam én itt már sok mindent. Ezek a törtépénetek hűen tükrözik az emberek vágyait, mégha csak a fantázia szüleményei is azok. Ám, meggyőződésem, hogy azoknak sokszor van valóságalapja! tehát, amikor egy tíz éves kislány elcsábításáról van szó, vagy egy öt éves lány szopatásáról, az lehet nem fikció is és ez nemcsak elképeszt engem, hanem meg is rénít éppen úgy, mint az a két lány az uszoda öltözőjében!
1
Ez egy válasz sportyman (alttpg) 2024. június 14. 10:53-kor írt üzenetére.
sportyman (alttpg)
2024. június 14. 10:53
#3
Az akceleráció felgyorsult nagyon. Komoly önuralom kell a férfiember számára, ha nem akar bajba kerülni. A kiscsaj elmondja a barátnőjének, az a havernak, előbb - utóbb a rendőrséghez is eljut a dolog és dolgozhat a bíróság...
1
didide
2024. június 14. 06:58
#2
Most azt hittem megtörténik. 😁
1
T
Törté-Net
2024. június 14. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1