Acéllövedék

A témához tartozó történet:
Törölt felhasználó
30 381 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

doriangrey
2024. június 16. 23:38
#9
Jó ötlet, ha az első öt sorban érdekesnek találtam. Csak a hülye nevek... cél, célpont, dödölle. Ezeket érdemes jobban elkülöníthetőre kreálni, hogy ne kelljen azon gondolkodni, hogy ki kicsoda és miért. 
Távcsöves lövészet. Soha nem tesszük a szemünkre a távcsövet. Úgy kiveri, ahogy kell. Mindig messziről, kb 10-15 centiről nézünk az objektívbe.
-1
kaliban
2024. június 16. 15:21
#8
Nem szeretem az erőszakot, de ez a történet simán elbírta. Dinamikus, jól kidolgozott és nem utolsó sorban fordulatos volt a sztori. Nekem is bejött. 10 p.
2
Andreas6
2024. június 16. 14:18
#7
ritkán dicsérlek, de most muszáj.Először adok neked 10 pontot.
0
salsa
2024. június 16. 12:21
#6
Sima ügy. 10. Minden a helyén van, pont jó arányban. Emelem kalapom, még sok ilyet kérnék.
0
Lolamacko
2024. június 16. 09:00
#5
Szeretem a történeteidet. Mindig szivesen olvasom. Ez is tetszik. Ment a 10 pont.
2
Waderlaci
2024. június 16. 08:53
#4
Kefejtettelek, bocsi. 

Csak azért se veszem úgy! 
Csak nincs miért dühöngenem. Bár ez viszonylag gyorsan készült el, de azt hiszem sikerült az apró részleteket is összefésülnöm, és szerintem is jól sikerült. Nem egy szösszenetnek indult, és nem is az lett a végére. 
(az egyetlen, amit sajnálok már, hogy a napokban megjelent néhány írás mellett feleslegesnek látom már az elejére beírt figyelmeztetést. Jelentek meg hasonló durvaságú írások, pont a héten, mint például az Embervadászat)
1
Ez egy válasz Éva596 2024. június 16. 07:47-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. június 16. 08:04
#3
Csak azért se veszem úgy! 
Csak nincs miért dühöngenem. Bár ez viszonylag gyorsan készült el, de azt hiszem sikerült az apró részleteket is összefésülnöm, és szerintem is jól sikerült. Nem egy szösszenetnek indult, és nem is az lett a végére. 
(az egyetlen, amit sajnálok már, hogy a napokban megjelent néhány írás mellett feleslegesnek látom már az elejére beírt figyelmeztetést. Jelentek meg hasonló durvaságú írások, pont a héten, mint például az Embervadászat)
1
Éva596
2024. június 16. 07:47
#2
Remélem ezért is "dühöngeni" fogsz! Ez egy nagyon jó anyag, tetszett minden tekintetben. Jól van megírva, jók az alakok, a korbácsolásból pont annyi van, amennyi kell, ügyes a fordulat. Ment is a 10 pont.
De vedd úgy, hogy nem szóltam hozzá!
2
T
Törté-Net
2024. június 16. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1