Házaspár fotózása 1-3. rész

A témához tartozó történet:
Selymi
102 775 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Selymi
2024. június 21. 03:20
#7
Százezer az neked sok? Akkor az átlag 50k lenne? Rendben, élj meg annyiból havonta és légy boldog. Ráadásul ez nem a pénzről szól, ugye tudod?! Egy könyv megírása már arról szólna, de meg se próbálom. Valakinek elküldtem egy kis részt azokból amiket írtam. Nagyjából 1 millió karakter volt csupán, de még csak nem is reagált rá. Talán bele sem olvasott, mert nem az általa megszokott dokumentumformája volt. Kívánságára elküldtem neki másra konvertálva, mert csak azt látta, hogy hosszú. Nem emlékszem a reakciójára.
Ehhez a karakterszámra még csak annyit, hogy akadnak itt többen, akik azt mondták, hogy nem az számít, hanem a tartalom. Hogy ez mennyire igaz, arra példa az itteni,. meg mondjuk ennek a sztorinak a megítélése: https://www.torte-net.hu/tortenet/12629-Szeretni-vagy-megfelelni - nem mintha én magamat hozzá akarnám hasonlítani, minthogy ennek a történetnek a mondanivalója is más lenne. 
Nemrég egy hozzászólásban azt olvastam, hogy valaki szeretne a történelem tükrében mondanivalót megfogalmazni. (Vagy valami ilyesmi...)  Ez ugyan nem régmúlt időket idéz, de szerintem a mondanivalója, akinek átmegy talán azt fogja bizonyítani, hogy ma is aktuális. Mert még mindig kiárusítjuk a nemzeti kincsünket, ami nem a mezőgazdasági termékek, hanem a szellem. Bizonyítja ezt az, hogy hazánkban nem kevés a végzett orvosok száma, mégis túlóráznia kell a kórházban dolgozóknak. Más területen sem jobb a helyzet, csak azért e példa, mert ez jobban érződik mindenkinek.
Ezt elég régen írtam és arra apellálva gondoltam közzétenni. A 2 rész nem tuti, mert a szerkesztőkre bíztam annak eldöntését, bár én 6 részre osztottam pusztán tagolásként. Emiatt az is elképzelhető, hogy 3 részben kerül majd fel. Ha így lesz, legalább ezt az igényed kielégíti majd, mert úgy érzem ennél többre nem számíthatok tőled.
Az alsónemű történelméről biztosan tudod, hogy nem a bugyi volt az első, hanem a férfi fehérnemű. Keleten - például Indiában az őserdőkben - már ősidők óta praktikus viselet volt a férfi vadászok számára az ágyékkötő, miközben az otthon hagyott nőknek csak bizonyos napokon volt muszáj eltakarniuk a nemiségüket. Bár fogalmam sincs most, ki lehet Angi, de tudom, hogy sok pasi is fittyet hány e téren az erkölcsnek. Akad olyan férfi, aki templomba se visel a nadrágon és zoknin kívül mást alul. Kamionban is praktikus viselet volt régebben a boxeralsó, bár amióta van bennük légkondi, ez nem mindig megfelelő.
Remélem megfeleltem ezzel a cserfes kicsikről alkotott nézetednek is, bár ez nincs 100.000 karakter így elég rövid is lett. 
Álmodj szebbet, mint ez a történet. 🙂
1
Ez egy válasz doriangrey 2024. június 20. 13:09-kor írt üzenetére.
kivancsigi
2024. június 20. 15:18
#6
Kíváncsian várom, van időm olvasni. Üdv.
1
Ez egy válasz Selymi 2024. június 20. 09:39-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. június 20. 13:09
#5
Én feltettem volna három darabban, még úgy is hosszú, de már fogyasztható. Szakmai hozzászóláson nincs, mert hátha kritikának veszed és hátha te vagy Angi és a következő kávézásra bugyit húzol. Te amúgy jársz nyáron bugyi nélkül? Fiatalka kis cserfesnek tűnsz, azok elég lazán vették mindig is a templomi erkölcsöt, szóval nem tartom kizártnak, hogy a szél is befúj néha.
1
doriangrey
2024. június 20. 13:04
#4
Százezer leütés?! Húgom, ezzel könyvet írhatnál. Nem egy gyors kis recska-olvasás a céges budiban, két meeting közt, a nagycsöcsű Angira gondolva, miközben még szurkol is a plebejus, hogy nehogy a Géza is most jöjjön, mert hogy néz már ki, hogy ugyanarra a központi eszmére verik. Angi egyébként tegnap sem vett bugyit és a kis kurva úgy ült az asztal szélére, hogy mindkét felhasználó telibe látta a leszállópályát. Rügyezett is a sportmelltartóban a két dinnye, de láthatóan nem zavarta ez sem.
1
Selymi
2024. június 20. 09:39
#3
Köszi. Még van 3 rész ebből. Volt aki szerint egyben kellett volna feltenni, de ha még így is hosszúnak tűnik, akkor jó döntés volt 2 részletben. 
Egy megtörtént eset feldolgozása, kissé kiszínezve. Természetesen a szereplők neve sem egyezik a valósággal.
1
Ez egy válasz kivancsigi 2024. június 19. 14:53-kor írt üzenetére.
kivancsigi
2024. június 19. 14:53
#2
Nem rossz a történet, csak egy kicsit hosszúra nyúlt.
1
T
Törté-Net
2024. június 18. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1