Állásinterjú

A témához tartozó történet:
Lolamacko
92 369 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Lolamacko
2024. július 14. 23:04
#23
Ez nagyon szép volt. Köszönöm!
1
Ez egy válasz csuba01 2024. július 14. 20:50-kor írt üzenetére.
c
csuba01
2024. július 14. 20:50
#22
Juhász Gyula: Anna örök

Anna örök

Az évek jöttek, mentek, elmaradtál
Emlékeimből lassan, elfakult
Arcképed a szívemben, elmosódott
A vállaidnak íve, elsuhant
A hangod és én nem mentem utánad
Az élet egyre mélyebb erdejében.
Ma már nyugodtan ejtem a neved ki,
Ma már nem reszketek tekintetedre,
Ma már tudom, hogy egy voltál a sokból,
Hogy ifjúság bolondság, ó de mégis
Ne hidd szívem, hogy ez hiába volt
És hogy egészen elmúlt, ó ne hidd!
Mert benne élsz te minden félrecsúszott
Nyakkendőmben és elvétett szavamban
És minden eltévesztett köszönésben
És minden összetépett levelemben
És egész elhibázott életemben
Élsz és uralkodol örökkön, Amen.
1
Selymi
2024. július 9. 02:46
#19
Ajjaj! Ezt az előző hozzászólást illene megszerkesztenem, de sajnos nem tehetem. Így a dicsőség már egész biztosan nem az enyém, hanem csak a tiéd. Nem mintha sajnálnám, sőt! Várom a következőt. 🙂
1
Selymi
2024. július 9. 02:36
#18
Tanúsíthatom, hogy létezik a valóságban is férfi, aki türelmes, megértő és szerelmes. Mostanában az első két tulajdonságára nagy szüksége van, a szerelmét meg még mindig tudja és akarja is bizonyítani. 🙂  
Bűn többször leírni, hogy ez a sztori nagyon tetszik? Nem félek attól, hogy a fejedbe száll a dicsőság, csak arra kérnélek: írj ilyet még! 🤗
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. július 1. 14:09-kor írt üzenetére.
Selymi
2024. július 9. 02:10
#17
Kettő nullánál többet írt, így valószínűleg nem illemhelyre gondolt. Habár néha az sem árt, ha az a közelben van, szóval veheted jónak az értékelést, bár az is elképzelhető, hogy "dadogott" a billentyűje. Pár hónapja én is kihajítottam párat, mert új létükre is beragadtak.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. július 7. 12:11-kor írt üzenetére.
c
csuba01
2024. július 6. 15:56
#15
000000
1
Selymi
2024. július 3. 16:58
#14
Valami ilyesmit írt KittyCica8 is, csak az ő történetében nem rémüldözött ennyire senki sem. Még az elvetemült emberrablója sem. 🙂
Arra készültem, hogy leírom mennyire aranyosnak tartom, hogy ebben a történetben nem félősek, az emberek és nem is ijedeznek, hanem "csak" megrémülnek. Ezt ne vedd gúnynak, vagy hasonlónak, mert nekem ez tényleg tetszett, bár fogalmam sincs miért. Azt sem tudom megmagyarázni miért ingerel engem minduntalan mosolyra a nyilván szócska bizonyos szövegkörnyezetben, de ez tutira így van. Na, ez a rémült vetekszik azzal és nagyon tetszik. 
Az már kevésbé, hogy Éva meg a mail címe miatt rémüldözik :(   Ok, ez nem vicces és éppen emiatt nem is biztos, hogy kellett volna most ezt ide, de... 
„Kárpótlásként" szavazok. 😊🤗🌺
2
Ez egy válasz Lolamacko 2024. július 1. 14:09-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. július 3. 01:03
#13
Lola! Nem tudok belépni a régi email címemre. Írj ide légy szíves! eva596@email.com
2
Lolamacko
2024. július 1. 14:07
#10
Köszönöm ezeket az  ösztönző szavakat! Remélem a következő történeteim is elnyerik tetszésedet.
1
Ez egy válasz Fuller 2024. június 29. 10:22-kor írt üzenetére.
genius33
2024. június 30. 16:06
#7
Ritkán olvasni manapság itt ilyen jól megírt történetet. Gratula az írónak! Nálam nagyon bejött! Remélem lesz egy második rész is.
2
p
papi
2024. június 30. 13:00
#6
Nagyszerű volt, örömmel olvasom az ehhezhasonó történeteket. Köszönöm!
2
kivancsigi
2024. június 29. 17:10
#5
Csodálatos történet arról, hogy két eléggé eltérő helyzetű és gondolkodású ember nagy türelemmel és kitartással, hogy tud összecsiszolódni.
3
Fuller
2024. június 29. 10:22
#4
Kedves Lola! Nagyon jó a történet, nagyon tetszett, nem tudtam abbahagyni az olvasását, még el nem olvastam a teljes történetet! Köszönöm szépen! Csodálatos történeteket tudsz írni. 👍
3