Dupla D

A témához tartozó történet:
Fuller
6 767 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

JakeAmazing
2024. szeptember 17. 15:07
#12
Indiana Jones mindent leírt a szánalmas kirohanásodról. Javaslom inkább azt olvasgasd, illetve arra is válaszoljál, ne csak a neked tetszőekre!
1
Ez egy válasz Fuller 2024. július 10. 08:48-kor írt üzenetére.
Fuller
2024. július 10. 18:02
#10
Kedves Waderlaci! Köszönöm szépen amit írtál, mert annyira tetszett a kis versike, és a többi amit írtál, hogy el is mentettem az egészet. 👍
2
Ez egy válasz Waderlaci 2024. július 10. 10:39-kor írt üzenetére.
Fuller
2024. július 10. 11:04
#8
Kedves Waderlaci! Nagyon jó amit írtál, és teljesen fedi a valóságot. Láttam amikor téged is erősen kritizáltak negatív értelemben. Na ezt én mindig kerülöm, mert aki nem ír semmit csak kritizál az nem tud semmit, hogy azért egy történetért meg kell dolgozni, sok időt vesz igénybe.
1
Ez egy válasz tibee72 2024. július 10. 10:39-kor írt üzenetére.
Waderlaci
2024. július 10. 10:39
#7
Tavaszt csicseregnek a madárkák, 
Soha kedvesebb dalárdát. 
Ám az egyik némán kushad...
Csak nem készül kritikusnak? 

Aki tudja, írja, aki nem tud írni, az meg csak kritizál. De tökéletesen van ez így! Annyi a különbség, hogy egyesek meg merik mutatni, hogy mi is áll a nagy tudásuk mögött (például még fordítani valót se tudnak értelmezhetőt keresni), és mi alapján tudják mondani, hogy szerintük hol vannak a hibák. Csak azon nem kellene megsértődni, ha az ilyen kritikákat a helyükön kezelik, vagyis csak felesleges, semmitérő tölteléknek tekinti az ember, ami csak arra jó, hogy több komment jelenjen meg egy írás alatt.
2
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. július 10. 10:26-kor írt üzenetére.
t
tibee72
2024. július 10. 10:39
#6
Én közepesnél valamivel jobbra értékelem. Többet is ki lehetett volna hozni belőle.
3
I
Indiana Jones
2024. július 10. 10:26
#5
Akkor ezt magyarázd meg nekem, csak az írhat kritikát, aki rendszeresen tesz fel történetet? A nagy neves kritikusok nem írtak irodalmi műveket, legalábbis a legtöbb nem vetemedett ilyenre, viszont az olvasottságuk, tudásuk, a világlátásuk okán kritizáltak és időnként milyen jól. A kritikusok írásait remegve várták a szerzők és elfogadták, vagy nem, de soha nem támadták amiatt, hogy meg vannak kritizálva. Ez egy ilyen műfaj, ha írsz és azt sokan olvassák, akkor mondanak véleményt is. Én nem írtam és nem is tervezem, de kritizálni szeretnék, vagyis a saját véleményemet leírni. Ha nem szeretnéd, hogy írjanak a műveidről, akkor megvan a lehetőséged arra, is, hogy letiltsd a hozzászólásokat. Érzékenyebb szerzőknek javaslom ezt, de akkor a jót sem fogják megtudni, amit írnának róluk. Ma a történetedről alkotott véleményemet magamban tartom, mert látom, hogy rossz lábbal keltél fel, és nem tudhatod meg, hogy milyen dicsérő szavakat írtam volna. Javaslok egy hideg zuhanyt, hogy lehiggadj.
1
Ez egy válasz Fuller 2024. július 10. 08:48-kor írt üzenetére.
Fuller
2024. július 10. 08:48
#4
Kedves sztbali!!! Te csak ne kritizáld senki történetét. Írtál még 2012.július 3-án egy történetet, aminek a címe "Két rosszlány" amire kaptál 6,91 pontot, és ez volt eddig amit írtál. 12 éve neki, és azóta semmit nem írtál. Kérdezlek, hogy akkor milyen jogon bírálsz te embereket akik igyekeznek jó történeteket írni, ami természetesen nem mindig sikerül! "De írnak", de te semmit sem.Kritizálni én is tudok, és meg is szoktam dícsérni amik tetszenek, és én pontozom is őket, mert látom, hogy sok munka van mögötte. De én nem húzok le senkit sem, nem veszem el a kedvét a történet írástól!!! A te kritikád szinte mindig csak negetív mint most nálam is. Biztos vagyok benne, hogy el sem olvastad, csak a pontgyűtés miatt írsz ilyeneket!
A kritikád ez! "Kezdetnek átlagos, ha ez az volt." Csak arra kérlek, hogy írjál már te is történeteket, mert 12 éve nem tettél fel semmit!!! Tisztelettel Fuller! 😄
0
Ez egy válasz sztbali 2024. július 10. 07:32-kor írt üzenetére.
sztbali
2024. július 10. 07:32
#3
Kezdetnek átlagos, ha ez az volt.
1
veteran
2024. július 10. 02:56
#2
Remélem ez csak a kezdet volt.
-1
T
Törté-Net
2024. július 10. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1