Az elgázolt balett-táncos 2. rész

A témához tartozó történet:
Lolamacko
78 868 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kivancsifancsi
2024. július 14. 22:00
#11
Nagyon tetszett, mivel én nagyon élvezem a hosszú leírásokat, de nem gondoltam, hogy mindkét srác ennyire önbizalom hiányos, de ha belegondolok lényegében logikus az életvitelük alapján. Gratulálok jól ismered a férfi észjárást és szépen színesen is írtad le.
3
Éva596
2024. július 14. 17:55
#10
Nem Lolamacko lenne a szerző, ha minden simán menne. Kegyetlenül tudja kavarni a szálakat. Ebben a történetben annyi szereplő bukkan fel Anna körül, és a féltékeny David azonnal össze is boronálja őket. Pedig tudhatná, a zöld szörny felfalja a szerelmet, a szerelmeseket. Végre újra megkapja az imádott lányt, és ahelyett, hogy élvezné, a düh elragadja - de miért? - és az érzelmeket félre téve maga alá gyűri. Az elején boldog lány ezt nem érti, és ugyanazt kérdezi, mint én: miért?
3
Éva596
2024. július 14. 17:47
#9
Téves a koncepció! Dávid lépne fel Annával a laborban két kísérlet közben? Vagy a balett alatt a színpadon kísérletezne Anna, miközben Maja körül táncolja és Peter kiáll énekelni? Nem nagyon megvalósítható elképzelés!
Itt igazolódik, hogy a szerelem vakká tesz. De miért kell tipikusnak lenni, ha valaki egyszer csalódik, mert a tesója elszerette a nőjét, akkor a másikban is csalódnia kell?
Bebizonyosodik, hogy a féltékenység rossz tanácsadó.
3
Ez egy válasz Titti 2024. július 14. 14:19-kor írt üzenetére.
kivancsigi
2024. július 14. 15:45
#8
Nagyon megragadó a történet, de egy kicsit el is szomorított. A két fiú pancserságában, önbizalomhiányában egy kicsit régi önmagamra emlékeztetett, és ma már tudom, hogy emiatt mennyi örömből maradtam ki.
4
Tiltakozó77
2024. július 14. 14:54
#7
Ezt a tökéletes írás 10 pontommal a megfelelő színre 8,04 -re emeltem.
3
Álmoska5
2024. július 14. 14:43
#6
Ahogían Lolát ismerjük kikász,álódik ebbőpa helyzetből, jegalábbiéán úgy érzem.
Óriási munkát értékelve: 10.P

"Álmoska"
2
Fuller
2024. július 14. 14:40
#5
Egyetértek Andreassal! "David egy hatalmas barom, aki nem érdemli meg a szerencséjét." Kedves Lola! Nagyon jó volt a második rész is! Köszönöm szépen!
3
Titti
2024. július 14. 14:19
#4
Vagy fogalmazhattál volna úgy is, hogy a szerelem sokszor vakká tesz és néha éppen azt bántjuk meg ekkor, akit szeretünk. 
Davidben biztos lappang valami a dühön és a féltékenységen kívül is, ellenkező esetben a csaj már elcsábult volna. Ha a férfinek nem lenne meg a kellő bája, ő nem érezne semmit iránta és talán átmenne egy csábító amazonba. Úgyis mindenki azt mondja, hogy a nők pénzért mindenre kaphatók. Remélem Lola nem ezt fogja bizonyítani a következő részben. Ahogy én ismerem a gondolatvilágát talán nem alaptalan e reményem. 🙂  
Azt viszont nagyon szeretném, ha Anna elvégezné az iskolát és később együtt lépnének fel David és ő, meg Maya és az ő kedvese. Attól lehetne mindenki boldog minden tekintetben. Na, de ez az én koncepcióm lenne, kíváncsian várom mit hoz ki ebből a történet írója.
2
Ez egy válasz Andreas6 2024. július 14. 09:15-kor írt üzenetére.
Z
Zendaya
2024. július 14. 10:59
#3
Amikor minden rendben lenne, minden szépen alakul, akkor jönnek a gondok, amit saját magának teremt.
2
Andreas6
2024. július 14. 09:15
#2
David egy hatalmas barom, aki nem érdemli meg a szerencséjét.
2
T
Törté-Net
2024. július 14. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1