Emlékeztető illatra figyeltem fel

A témához tartozó történet:
Tiltakozó77
23 927 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

veteran
2024. augusztus 10. 03:35
#7
Nekem tetszett.
1
Miriam
2024. augusztus 1. 18:04
#6
Korrekten megírt történet. Minimális kerettörténet, maximális baszás, minden időben, minden formában.  Tökéletesen beleillik a Törté-netek szellemiségébe. Nagyjából rendben van a helyesírás is, de az egybe/külön-írás láthatóan problémát kozott. Személy szerint én nem szeretem az nagy úrizálást, magas borravalókat, az atók márkájának leszólást és ehehz hasonlókat. Megjegyzem hogy a kurultáj életmód és filozófia (amit a történetbe megemlitenek) sem arról, szól, hogy miként tudunk wellnes-szállodában pénzt szórni. Apró megjegyzás, hogy a rózsacsokornak mindig páratlan számú virágot kell tartalmaznia.
Na, szóval ezek a dolgok zavarnak engem, nem kizárólag a történetben, hanem a mai pénzközpontú világban.  Ezért van az, hogy én mindenhonnan kilógok - de ez legyen már ez én bajom.
Ettől függetlenül a 10 pontot megadom.
2
Kékég
2024. augusztus 1. 15:14
#5
Szerintem egy elfogadható írás, sokkal rosszabbak is vannak fent. Én a 10-et nyugott szívvel nyomom rá
1
K
Kampó
2024. augusztus 1. 09:17
#4
Kicsit olyan érzésem volt olvasás közben, hogy miközben a leírás egyes szám első személyben történik, mégis mintha egy külső szemlélő jegyezte volna le.
1
K
Kampó
2024. augusztus 1. 09:16
#3
Az ötlet tök jó, de a kivitelezésen még érdemes lett volna dolgozni kicsit...
1
Andreas6
2024. augusztus 1. 08:34
#2
Jól is meg lehetett volna írni.
2
T
Törté-Net
2024. augusztus 1. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1