Kettős testápoló 3. rész

A témához tartozó történet:
Selymi
68 604 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kivancsigi
2024. augusztus 27. 23:07
#8
Természetesen nem bántásnak írtam a hivatkozott hozzászólást, inkább dicséretnek.
2
Ez egy válasz Selymi 2024. augusztus 27. 22:30-kor írt üzenetére.
kivancsigi
2024. augusztus 27. 23:05
#7
Látod, erről már rád ismerek.
1
Ez egy válasz Selymi 2024. augusztus 27. 22:30-kor írt üzenetére.
Selymi
2024. augusztus 27. 22:30
#6
Nem mindig egyforma a hangulatom. Tudom, hogy ezzel más is így van.  Ez nem mentegetőzés akarna lenni. Magyarázat. 😊
Szerinted ez gyengédebb? Romantikusabb? 😀 Nem írtam le benne aktust. Csak az ötlet számít. A sztori. Aki akarja majd magában kiszínezi. 😇😊 Hogy valóság volt-e azt is mindenki önmaga eldönti.

Utálok faszt szopni

Beállít egy barátnőm azzal, hogy ő annyira utál faszt szopni, de neki mégis muszáj, máskülönben a pasija kidobja.
– Miért ilyen hülyék a pasik? Miért nem elég neki, ha megdughat és annyi?
– Gondolom szeret kísérletezni, vagy csak nem akar téged megunni.
– Engem? Hát már inkább én unom őt. Mindig azt akarja, hogy szopjam le és csak utána dughatunk. De én utálom az ízét és eleve a számba venni is utálom. Az nem oda való! Miért nem látja be? – dühöng.
– Mi lenne, ha végig gondolnád a problémát?
– Már többször végiggondoltam és meg is beszéltem vele. Azt hiszem inkább elhagyom.
– Szereted őt?
– Eddig szerettem. Most nem tudom már, hogy ilyenekkel zaklat.
– Elmondod, hogy szoktad csinálni?
– Mi? Hogyhogy hogyan? Egyszerűen bekapom és szívom. Azt nem lehet másképppen. De én nem szeretem!
– Egy picit lehetne részletesebben is…
– Nem tudom mire gondolsz. Te is szoktad szopni a férjed?
– Persze. Én szeretem őt és imádom mindenét.
– Hát én is. Leginkább a kezét meg a száját. Azokkal olyanokat tud…
– A minden, az minden. Abba beletartozik az is, amit te nem szeretsz. Mondjuk a farka?
– De én azt is szeretem. Amikor bennem van. Csak ne a számban… De mondd el akkor te, hogy lehetne másképp csinálni.
– Ok.
És elmondom neki.
Ha valakit érdekel ennek az elején található pár jótanács. Elég általános, de lakinek nincs gyakorlata...
https://hdzog.com/videos/90583/teens-learning-how-to-suck-cock/?fr=90583&rp=1
Sőt, egy idő után meg is mutatom. Előveszünk 1-1 banánt meghámozzuk és bekapjuk. Először csak én csinálom és mutatom neki, aztán mondom, hogy tegye ő is.
– Csináld utánam, jó?
– Így banánnal szeretem. Ez finom!
– Akkor talán az a baj, hogy mégse szereted őt.
– De igen! – mondja felháborodva. – Miért ne szeretném?
– Mert ha a banánnal szereted csinálni, de vele nem, akkor talán az ő íze nem tetszik neked.
– De igen. Ha tudni akarod a sperma íze az egyik kedvencem. Titokban mindig lenyalogatom, amikor végzett és nem látja.
– De miért kéne azt titokban? Miért félsz, hogy rajtakap? A pasik zöme szereti, ha azt látják, hogy a párjuk imádja a nedvét is. Elvégre amikor kinyal, akkor ő is elég sokat nyel tőlünk.
– Na látod?! Akkor Ő se szeret engem? Mert elég ritkán nyal. Legtöbbször csak éppen megnyálaz és már dugja is.
– Hát mert ahhoz is kedvet kell csinálni nekik. De ha neked tetszik a spermája, akkor hogy lehet, hogy a forrása meg nem?
– Na jó. Az is tetszik, csak… Ez a banán finom ám – mondja és beleharap.
– Hé! Nem haraphatod meg a faszt! – háborodok fel, hiszen az most nem banán.
– Már késő, már megettem. Mit csináljak, ha éhes lettem?!
– Ok, akkor hagyjuk…
– Nem. Mutasd még…
– De ha nem tudod utánam csinálni.
– Tudom. Neked van még egy banánod. Előbb te, aztán én.
– Hogyisne! Hogy ezt is megedd előlem?
– De nem fogom. Ígérem.
– Öhm… A pasid ugye feküdni szokott, miközben csinálod?
– Aham. Mire gondolsz?
– Kipróbálhatnánk élesben, amit tanultál. Vagyis, amit magyaráztam.
– De hogyan? Ő most nincs itt és nem is jöhet. Dolgozik.
– Ő nem is kell hozzá. Azt mondtad szereted őt és az illata sem taszít. Tuti csak abban lehet a hiba, hogy nem mutatod ki neki, hogy élvezed őt.
– Látod, az lehet.
– Na, erre lenne jó egy élőben való gyakorlás.
– De hogy gondolod?
– Ugye engem sem utálsz?
– Nem, persze. Másként itt se lennék, azt elhiheted.
– Ok és a szagom?
– Mi van?
– Rossz szagom van?
– Nem. Érzem rajtad a kedvenc parfümöm – mondja szaglászva.
– Akkor hanyatt fekszem és odateszem a banánt, ahol a pasid fasza van és csinálhatod. Így gyakorolhatod a csábos nézést és azt is kimutathatod, hogy élvezed amit csinálsz. Hm? Akarod?
– Hát jó.
Kényelmesen elhelyezkedek a hitvesi ágyon, hanyatt, lábaim széttárva és a bugyimra teszem a banánt. A kezemmel tartom. Elkezdjük. Ő finoman mozgatja a száját és néha rám néz, tartja egy kicsit a szemkontaktust, én utasítgatom: – Kapd be jobban. Tövig, a pasik azt is nagyon szeretik.
– De akkor megfulladok.
– Vegyél az orrodon levegőt.
Miután szót fogad bekapja és bent tartja, az orrán lélegzik ami nekem melengeti a puncim. A nyála is forró ami lecsöpög a bugyimra. Teljesen úgy néz ki mintha én nedvesednék. Egy idő után már nem tudom megkülönböztetni a nyálát a saját nedvemtől, mert tényleg felizgat a forró lélegzete és a nyála, meg az érintései itt-ott. Emiatt nem is figyelek annyira, csak amikor azt látom, hogy csal. Hogy tudja a száján venni a levegőt, amikor tövig van benne a banán?
– Mutasd csak azt a faszt! – szólítom fel, és ő bűntudatosan ereszti ki a szájából a félbe harapott banánt.
– Te megint leharaptad a felét? – zsörtölődök. – Rossz kislány vagy! Fordulj meg!
– Mi?
– Csak csináld! Egy rossz kislány büntetést érdemel – mondom mérgesen és amikor végül engedelmeskedik, felhúzom a ruháját és alaposan elpaskolom a seggét. Rávetül a pillantásom a bugyijára. Nedves.
– Szép a bugyid – mondom, mert tényleg szép az a csipketanga. Nem is igazán takar semmit. Megpaskolom a punciját is, mire felhördül, de nem ellenkezik. Sőt, úgy marad és kérlel.
– Még! Csináld még!
– De mi nem szexelhetünk! Az nem lenne helyes.
– Ez nem szex…
– Tényleg? Akkor mitől nedves a bugyid?
– Na és a tiéd? – simít végig rajtam.
– Az… – sóhajtok egy nagyot. – A nyáladtól? Folytatnunk kellene, nem gondolod? Vagy hagyjuk inkább?
– Ne. Maradt még egy kis banán – nevet.
– Hm. Ok.
Ezután a banánnal folytatja, de kisvártatva elfogy.
– Te megetted az egészet? – korholom.
– Éhes voltam – jelenti ki egyszerűen. – És még mindig az vagyok. Tudom, tudom. Büntetést érdemlek. Tudod mit?! Büntetésből megeszem a puncid – szól és az önként vállalt büntetésének azonnal neki is kezd. Már majdnem jó, amikor belép a férjem.
– Sziasztok! Azta… Ezt soha nem gondoltam volna. Azt hittem csak barátnők vagytok.
– De azok is vagyunk – feleljük kórusban, pedig a barátnőm még mindig a lábam között és nagyon nedves az arca.
– De ti most szeretkeztek! – csattan fel férjem hangja.
– Nem is. Csak gyakorolta a szopást. Csak közben elfogyott a banán – szomorodok el, persze nem komolyan, de muszáj látnia a bűntudatom.
– Banánnal szopattad? – csodálkozik elhűlve a férjem, mintha főbenjáró bűnt követtem volna el. – Az ostobaság! Egy faszt nem helyettesíthet semmi.
– És egy másik fasz? – kérdezem. – Tudod, a pasiját képzelte a banán helyébe, de tényleg élethűbb lenne, ha ő itt lehetne. Csak ő most dolizik. Viszont te itt vagy – kacsintok rá szempilla rebegtetés közben.
– Ez nem is rossz ötlet. Úgyis meg akartalak dugni. Azért jöttem haza előbb – mosolyog rám.
– Akkor én megyek is… – mondja udvariasan barátnőm, mert nem akar zavarni és úgy látja, hogy feleslegessé vált. Csakhogy szerintem egyáltalán nem felesleges.
– Dehogy mész! Itt a lehetőség! Gyakorolhatsz igazán élőben.
– Mi? Te azt akarod, hogy…
– Nyugi. Nem hagylak magadra. Segítek, elvégre ő az én férjem és szeretem. Nagyon. Na, gyere lássunk munkához! Te meg mire vársz? Vedd elő a banánod! – fordulok végül férjemhez, aki rekord idő alatt kapja ki ékességét a naciból. Talán nem is volt rajta alsónemű. Az mindegy, de vigyáznom kell rá. Nem történhet olyan baleset, mint nemrég a banánokkal.
– Figyelj – fordulok barátnőmhöz – Akarsz előtte enni? Tudod… Ez a banán még kell nekem. Nem haraphatod le a felét sem.
– Azt hiszem jóllaktam veled.
– Biztos? Akkor rendben. Na, gyere drágám, itass meg minket.

<hr>
Talán nem működik itt a vízszintes vonal sem. Talán nincs 5k kari sem. Így biztosan nem hosszú. 😂  A ívszintes vonal elválasztójel lenne és "<hr>" lenne a kódja, de...
2
Ez egy válasz kivancsigi 2024. augusztus 19. 22:19-kor írt üzenetére.
veteran
2024. augusztus 27. 13:46
#5
Durva, nem szeretem az erőszakot.
2
Andreas6
2024. augusztus 24. 07:33
#4
Nekem ez túl durva volt.
2
didide
2024. augusztus 21. 15:26
#3
Hát kemény volt de jó.
2
kivancsigi
2024. augusztus 19. 22:19
#2
Megleptél. Selymi, nem gondoltam volna, hogy ilyen vad erőszakot fogok olvasni tőled. sokkal romantikusabbnak, gyengédebbnek gondoltalak. De nem engedek az ellenérzéseimnek.
2
T
Törté-Net
2024. augusztus 19. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1