A szexbomba pszichoterapeutát felizgatják a páciensek problémái 11. ré

A témához tartozó történet:
Éva596, Lolamacko
33 060 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2024. szeptember 10. 12:45
#12
Kicsit rád is vonatkozik, amit Andreasnak írtam.
Te írtál két és fél sort, és abban is van egy hiba:   olvasmény
A 28220  karekteres műben lévő hibákhoz viszonyítva ez nagyon sok!
1
Ez egy válasz Kexi69 2024. szeptember 4. 18:19-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. szeptember 10. 12:43
#11
Hogy mi a sok hiba, az látásmód  kérdése. Egy 28220 karakteres műben, óhatatlan, hogy ne legyen hiba, hogy aztán ez sok vagy kevés.
Te írtál másfél sort hozzászólásnak és két hiba is van benne:     Kár,hogy     - és - egybeírás,különírás,
Szóval a sok vagy nem sok hiba látásmód kérdése. Másfél sorban ez nekem nagyon sok.
1
Ez egy válasz Andreas6 2024. szeptember 4. 07:55-kor írt üzenetére.
Selymi
2024. szeptember 8. 20:03
#10
Én is adtam rá egy 10-est, mert alapból az ötletet és az eseményeket igyekszem értékelni.
Ennek az eleje nagyon izgalmas volt. Kíváncsi lettem volna, hogyan dönt Mária, ha kiderül, hogy mégiscsak terhes. Ezt nyilván már nem fogjuk megtudni, de az a cicusos rész nagyon élethű és aranyos volt belőle.
Az utolsó résznél nagyon gondolkodtam, hogy jó tanácsot adott-e Éva, de nem tudtam eldönteni. Abban maradtam magammal, hogy szerencsére nem kerültem ilyen helyzetbe, de maga az ötlet, hogy bárkinek eszébe jutott komolyan foglalkozni ezzel a kérdéssel, részemről megérdemli a maximális pontszámot. Ugyanis én ilyenről nem tudnék írni. Kevés ehhez a fantáziám, na. 😀
A leszbikus rész nagyon tetszett, kivéve talán, hogy szerintem mindkét szereplőnek járt volna a vetkőztetés, felfedezés öröme. Bár néha magam is átugrom ezt a részt a sztorikban, azért biztosan tudom, hogy az az egyik legjobb rész egy olyanból. Ez nyilván nem hiba , csak írói szabadság. 😉
Köszönöm, hogy olvashattam.
3
veteran
2024. szeptember 4. 20:03
#9
Folyamatosan csak 10 pontot tudok adni.
1
Kexi69
2024. szeptember 4. 18:19
#8
Gratulálok, hoztátok a szokott színvonalat.
Sajnos Andreasnak igaza van, egy kicsit több benne az elgépelés, mint amit tőletek megszoktunk. De ez még nem zavaró, élvezetes olvasmény volt.
1
kivancsifancsi
2024. szeptember 4. 09:34
#6
Nagyon tisztelt Éva doktornő és Judit asszisztensnő ezt fokozni még tudjátok? Vagy nektek a határ a csillagos ég? Gratulálok. Ami az imitt amott Andreas6 által talált hibákat illeti, azt jelenti, hogy még Ő is figyelmesen olvasta.
1
Andreas6
2024. szeptember 4. 07:55
#5
Szerintem ez a rész jobb lett a korábbiaknál. Kár,hogy elég sok hiba is van benne: egybeírás,különírás, stb.
1
Tiltakozó77
2024. szeptember 4. 06:41
#4
!Ez a írópáros többet érdemel. Ötletért külön dicsértet jár!  TI VAGYTOK JELENLEG A LEJOBBAK! 10.p
1
sztbali
2024. szeptember 4. 01:01
#3
A több szálon futó cselekmény is okoz kellemes meglepetést. Ezért is jó ez a sorozat.
2
sztbali
2024. szeptember 4. 01:01
#2
A több szálon futó cselekmény is okoz kellemes meglepetést. Ezért is jó ez a sorozat.
1
T
Törté-Net
2024. szeptember 4. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1