Anyu és a masszőr

A témához tartozó történet:
Selymi
63 316 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Selymi
2024. szeptember 15. 12:33
#16
Köszönöm a véleményed és azt, hogy „kiegyenesítetted" a választ helyettem. Egy kampótól ez roppant kedves. 😉
Ez is csupán vélemény és nem kioktatás, mint ahogyan a hosszúságra vonatkozó sem az, csupán vélemény. Remélem abból se lesz sértődés, vagy harag, ha véleményként azt írom, Veled értek inkább egyet, bár tudom, hogy másoknak lehet más a véleménye  és én elfogadom. Ehhez is minden kötözködés nélkül tartom magam. 😀
2
Ez egy válasz Kampó 2024. szeptember 15. 00:22-kor írt üzenetére.
K
Kampó
2024. szeptember 15. 00:22
#15
Én értettem, hogy te mit akarsz írni. Láttad a válaszom elejét? Az volt ott, hogy SZERINTEM. Amit te leírtál, az a te véleményed. Amit én, az meg az enyém. És ha neked lehet véleményed, akkor nekem is. 🙂
2
Ez egy válasz Perverz56 2024. szeptember 14. 14:44-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. szeptember 14. 21:05
#14
Ne foglalkozz vele, csak egy kötözködő provokátor, aki még helyesen írni sem tud.
2
Ez egy válasz Selymi 2024. szeptember 14. 15:25-kor írt üzenetére.
P
Perverz56
2024. szeptember 14. 16:20
#13
Köszi a kioktatást, bár csak azt próbáltam megértetni Veled, hogy ne javíts bele amit írok, nem kel másképp írni , amit írtam , mint ahogyan azt én kartam. Köszönöm szves megértésedet.
0
Ez egy válasz Selymi 2024. szeptember 14. 15:25-kor írt üzenetére.
Selymi
2024. szeptember 14. 15:25
#12
Ez is egy vélemény, bár talán kissé hiányos így.  De ha ezt hosszúnak találod karakterszámra, akkor hogyan minősítenéd például azt ami egy nappal később került fel. Az új szerep (hetero, munkatárs, romantikus szextörténet) (torte-net.hu) Nyilván van még attól is hosszabb, ami viszont cseppet sem rosszabb mint ez.
Egy történet minőségét szerintem nem a karakterszám határozza meg.  Olvastam ettől rövidebbet és hosszabbat is, ami nekem tetszett, bár olyat is mindkettőből, ami nem.  Ízlés dolga.
De igazat adok neked abban, hogy a minimálisan meghatározott 5000 karakternél ez jóval hosszabb.  Ha annál rövidebb lenne, te se láthattad volna itt biztosan. 🙂
1
Ez egy válasz Perverz56 2024. szeptember 14. 14:44-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. szeptember 14. 02:16
#10
Fiatalos lendülettel egy zsarolási dolog kezd körvonalazódni, de fiatalosan mint MIRIAM finom tanult írási  intelligenciával LOLA stílusban 180 fokban témát változtat és boldogság érzésével zárja gyönyörűen megírt történetét. Gratulálok-e szép íráshoz. Sok szépet, fogunk olvasni még Tőled Kislány. 10.P.

"Álmoska5"
2
Selymi
2024. szeptember 13. 21:11
#9
Na, ne mondd! Hiszen naponta láthatsz, ha akarsz, mert tudom, hogy sűrűn vagy a facebookon. Ott meg akkor láthatod a szemem a borítóképen, amikor kedved tartja. Igaz, hogy nagyrészt csak azt, de ha hinni lehet valakinek, aki azt írta, hogy a szem a lélek tükre...  Az ember folyton változik, de a szeme talán a leginkább az, ami valamelyest változatlan marad. Igaz, hogy az a kép sem tegnapi, de tuti, hogy az rólam szól. Egyébként azért maradt az a kép meg ott, mert kedvesem azt mondta, hogy az a második, ami a legjobban tetszik neki rólam. Az első leginkább neki tetsző dologról nem mutathatok képet, mert nem biztos, hogy a meztelen valóság megfelelne a facebook közösségi irányelveinek, meg amúgy sem. 😀
A címről meg annyit, hogy volt egy hosszabb film aminek ez volt a magyarra fordított címe. Ezt jegyeztem le magamnak elsőre, de amikor megnéztem az elejét már meggondoltam magam, mert arról szólt, hogy egy fiatal lány anyuja lefekszik a masszőrével, közben a lány meglesi őket. Annyira kurvásnak vettem, amikor a folytatásban a lány éppen facebookon ezt írta nem sokra rá a srácnak: Hé fuckboy! Ha nem akarod, hogy elmondjam mit tettél anyuval, akkor azonnal told idea segged és teljesítsd a vágyam! – hogy el is ment a kedvem a filmtől és a sztoritól is és mérgemben, na meg a hangulatváltozásom függvényében sikerült ezt írnom, ahelyett az eredeti helyett. A címben a masszőr feledékenységből maradt az eredeti, bár tudom, illett volna lecserélni. Bocsi.
Egyébként a barátság extrákkal megvan egy gyűjteményemben, és tetszett. 😉
Köszönöm mindenkinek, hogy elolvasta. Örülök, ha sikerült egy kis szórakozást vinnem a hétköznapotokba.
4
Ez egy válasz kivancsigi 2024. szeptember 12. 17:36-kor írt üzenetére.
h
hornet212
2024. szeptember 13. 12:31
#8
Nagyon jó, remélem lesz folytatása 🙂
2
Akai Mózes
2024. szeptember 12. 17:49
#7
Nagyon jó! Szeretnék még sok ilyen jót olvasni!
2
kivancsigi
2024. szeptember 12. 17:36
#6
Az eleje azt juttatta az eszembe, hogy barátság extrákkal, de a továbbiakban jobban tetszett, mint az eredeti film. Pedig Mila Kunis is tetszik, de ebben a történetben, Eszter szerepében Selymit láttam. (Igaz, hogy Selymit még  soha nem láttam az életben.) 🙂
1
m
mtibor2000
2024. szeptember 12. 12:02
#4
Jó, élvezetes sztori. Csak a címmel nem vagyok kibékülve: hol van a masszőr 🤣? Ahogy nagyra becsült szerzőnk írja : "Csak később tudtam meg, hogy az a fiatal srác anyu személyi trénere."... Na de ez csak kötözködés, a lényeg a jól megírt történet. Csak így tovább!
4
Andreas6
2024. szeptember 12. 10:27
#3
Tetszett a történet.
4
P
Perverz56
2024. szeptember 12. 07:53
#2
Jó hosszú .
0
T
Törté-Net
2024. szeptember 12. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1