Egy féltékeny férj

A témához tartozó történet:
Selymi
52 590 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

kivancsifancsi
ma 17:56
#10
Érdekesen bonyolítod a történetet. Szerintem ez így jó ahogy van. A folytatás erőltetett lenne.
1
t
tibee72
ma 16:58
#9
Azt én nem tudom megmondani, mivel nem ismerlek.🙂
1
Ez egy válasz Selymi ma 16:46-kor írt üzenetére.
Selymi
ma 16:46
#8
Igazad lehet. Én is észrevettem, hogy mostanában hajlamos vagyok elveszni a részletekben. Ez valószínűleg azzal van összefüggésben, hogy életem e szakaszában erre van most szükségem.  Ez hathat ki a történetek „élőképeire" is.  Később ez biztosan változni fog, mert volt már ilyen. Ez akkor most egy hullámvölgy lenne?
1
Ez egy válasz tibee72 ma 09:50-kor írt üzenetére.
t
tibee72
ma 09:50
#7
Igazából rosszul fogalmaztam. Nem maga a történetvezetés volt bonyolult hanem egy, egy részlet túl részletes leírása. Elnézést! 😉
1
Ez egy válasz Selymi tegnap 19:01-kor írt üzenetére.
Selymi
tegnap 19:01
#6
Hol akasztotta meg az olvasási folyamatod a történet vezetése? Csak érdekelne mit csináltál volna másképp? Esemény sorrend változtatás, esetleg más? Szívesen fogadok építő jellegű kritikát. 😉
Egyébként meg örülök, hogy tetszett. Úgy tűnik, ennek megírása sem volt hiábavaló időtöltés.
1
Ez egy válasz tibee72 tegnap 14:45-kor írt üzenetére.
Selymi
tegnap 18:56
#5
Lehet, hogy egy picit elcsúszott a jellemábrázolás. A nőt kissé határozottabbra, öntudatosabbra, a férfit érzékenyebbre szerettem volna, de nem tudom mekkora sikerrel jártam. Maradhatnának akár monogámok is, de egy olyan párt nem szeretnék betenni másik történetbe, mert sérülne az őszinte kapcsolatuk. Mostanában annyi hazugságot hallottam, hogy egyre többször képzelek el hazugság és erőszakmentes világot. Ahhoz viszont először éppen ezekről kell írnom, hogy legyen mit mentesíteni azoktól. Nem sikerülnek túl jól, de még nem adtam fel utópisztikus elgondolásaimat. 😀
Ennek nem terveztem folytatást, mert szerintem egy kicsit erőltetett lett. Írás közben ugyanis annyifelé akartak a szereplők szaladni! 😊 Nehéz volt nem elengednem őket más irányba, de végül csak sikerült.
1
Ez egy válasz kivancsigi tegnap 12:22-kor írt üzenetére.
t
tibee72
tegnap 14:45
#4
Néha elég volt követni a történetvezetést.😀 De tetszett.
1
Álmoska5
tegnap 13:01
#3
Én is egy igazi szívből jövő kapcsolat kialakulására tippelek a folytatásában.
10.P.

"Álmoska5"
1
kivancsigi
tegnap 12:22
#2
Igazi Selymi történet. Érzelmes és finoman erotikus.
Azért kíváncsi lennék a folytatásra. Egyikük jelleme, érzésvilága sem olyan, hogy el tudnék képzelni hosszútávon is teljesen monogám házasságot. Amit el tudok hinni, az a teljesen őszinte, hazugságmentes kapcsolat.
Tervezel folytatást?
1
T
Törté-Net
tegnap 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1