Masszázs extrákkal

A témához tartozó történet:
Farkas_Puncica
8 028 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Titti
ma 07:34
#22
Férfilogika 😃 Én inkáb olyanokat szoktam értékelni, ahol látok reményt, hogy lehetne jobbá tenni, szerintem. Nyiván az se pontos de mindig őszinte, -- erre utaltam, hogy meg lehet azt adni a kölcsönös tisztelet megadásával is.  Senkit se célom megbántani, a magam buta módján. Úgyis azt fogad meg midendenki  a követketőkben amit Ő tart jónak.
Én benned is bízom, hogy meg tudod ezt tenni magad is, és mindenki jó lelkű ember is.
1
Ez egy válasz Indiana Jones ma 02:01-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
ma 02:01
#21
Ha valami nem tetszik, akkor inkább hallgatok, mert féltem az írók lelkét. Mások véleményét szívesen olvasom.
1
Ez egy válasz Titti 2024. október 26. 21:52-kor írt üzenetére.
Titti
2024. október 26. 21:52
#20
Nem kritikát kér a szerkesztőség, hanem véleményt. Abba belefér mindaz az értékelés, amiről lentebb írtam. Nem kötelező teljeskörűen sem ezt tenni, mert az félreérthető lehet bizonyos esetekben. Kiemelem ami a leginkább tetszett és azt is, amit leginkább érdemes lenne javítani, amitől szerintem jobb lehetne. Úgyis az alkotó dönti el, mit tart ebből alkalmazhatónak a jövőbeni írásai kapcsán és mi a felejtős.
Biztos butaság, de amikor erre az oldalra jövök szórakozni, akkor többniyre igyekszem elfelejtem ki vagyok, mert ettől szórakozás és nem munka.
Sóval ne kritizálni akarj, de ne féld kimondani a véleméyed. Biztosan tudsz súlyozni.  Nem csupán a konditeremben. 🙂
1
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. október 25. 19:59-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
2024. október 25. 19:59
#19
Igazad van. A történetről nem írtam véleményt. Nem szerettem volna elbvenni az író kedvét, azzal, hogy kritizálom. A hozzászólásai hangneme zavart, csak arról nyilatkoztam.
2
Ez egy válasz Titti 2024. október 23. 11:25-kor írt üzenetére.
Titti
2024. október 23. 11:31
#17
Bocsi, hogy az előzőt nem választottam ketté. Pedig a második rész külön Neked szólt volna, mint írónak, anélkül, hogy nevelgetni akarnálak. Egy szimpla vélemény, amivel lehet egyetérteni, avagy sem. Ha a tisztelet részedről ugyanúgy megvan felém, mint bennem irántad, akkor nem zaklatásnak, lehúzásnak, hanem segítő szándékú jelzésnek veszed. Még az mellett is, hogy ha vetsz egy pillantást a történeteimre és megállapítod, hogy azok sem jobbak mint ez. Amatőr firkászként nem célom az irodalmi Nobel-díj, csupán a szórakoztatás. 🙂
1
Ez egy válasz Farkas_Puncica 2024. október 12. 01:25-kor írt üzenetére.
Titti
2024. október 23. 11:25
#16
Az oldal azért maradt fent, mert író és olvasó is akad bőven. Bármelyik hiánya érdektelenné tenne mindent. A kölcsönös tisztelet pedig az embertől függ, akinek lehetnek rossz napjai is.
Egy írás értékelésének én azt tartom, ha leírjuk ami tetszik belőle, és talán abból is valamit ami nem. Ezeket meg lehet tenni úgy is, hogy érezze a másik fél a tiszteletet. Ezt persze csak akkor kaphatja meg, ha ő is ugyanazt adja.
Ebből amit hiányoltam talán, hogy színesebbé tehetné a párbeszéddel, ami az aktus leírásában benne van, de másutt nem igazán. Például ehelyett a mondat helyett írhattad volna párbeszéddel: Mondtam hogy teljesen meztelenül kell lenni mert úgy lesz tökéletes az élmény.
Talán picit megdobta volna a karakterszámot a párbeszédes forma, de azzal sose foglalkozz, ha picit hosszabb. Néha nem is baj, ha nem annyira rövid. 😉
Ami tetszett az aktus leírásából, az ez a mondat: ...éreztem valami nagyon forrót, elmentem a punciban egy másik farok mellett ami szinte ugyanabban a pillanatban élvezte szintén tele azt! 
Ragyogóan érzékelteti két férfi intimitását homofóbia nélkül, bár bevallom nekem nem kedvencem a dupla vaginális behatolás. Nőként nem élvezném, de az utána következő szendvics már jó. Csakhogy annak szépségét, az átélt élményt  férfi szemszögből ennél jobban nehéz érzékeltetni. Egy időben azt a butaságot tűztem ki magam elé célnak, hogy leírjam, átéljem hogyan érez egy férfi hasonló aktus közben. Oké, tudom, hogy soha nem élhetem én azt át, de a leírásaimhoz kellett volna egy picit színesebb formája. Itt azt megtaláltam. Köszi.
2
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. október 11. 22:10-kor írt üzenetére.
K
Kampó
2024. október 13. 00:26
#15
A személyedről eddig nem is írtam, sem méltató, sem lehúzó véleményt, ellentétben veled... És most sem írok, mert pontosan leírja a személyedet a reagálásod az összes kommentre. A pozitívakra is. Ó várj, olyan nem is volt!😅😂
1
K
Kampó
2024. október 13. 00:23
#14
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
1
Ez egy válasz Farkas_Puncica 2024. október 11. 18:43-kor írt üzenetére.
sztbali
2024. október 12. 11:42
#13
Szólásszabadság? Ez engem és Andreas6-ot is megilleti.
3
Ez egy válasz Farkas_Puncica 2024. október 12. 01:25-kor írt üzenetére.
Farkas_Puncica
2024. október 12. 01:25
#12
Ha már itt tartunk, ha nem tetszik amit írok akkor emészgesd, nevelgetni meg a kutyádat meg a gyerekedet ha van jó?! Íróként s olvasóként is azt válaszolok a kommentekre amit akarok, nem tudom mond e neked ez a fogalom valamit, szólásszabadság?! Na helló
0
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. október 11. 22:10-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
2024. október 11. 22:10
#11
A törté-net oldalon az olvasók vannak többen, az írók az olvasóknak írnak, akiknek lehet véleményük, akármin is ülnek, kanapén vagy széken, esetleg ágyban fekve olvasnak. Az írók az olvasóknak írnak, vagy nem? Az oldal azért marad fenn, mert vannak olvasók, ha csak írók lennének, akkor már régen becsődölt volna. Tiszteld a fizető közönséget, ha van véleményük, azt fogadd el. Ha nem tetszik, akkor emészd meg valahogy.
1
Ez egy válasz Farkas_Puncica 2024. október 11. 17:08-kor írt üzenetére.
Farkas_Puncica
2024. október 11. 18:43
#9
Szövegértés egyes! Lehet ott is pont hiányoztál mint az összes többi óráról! Megnézném az írásaid de hát nincs mit..... És köszönöm ha a további méltatásod elkerüli a személyemet. A pontozott vonalra csak egy szó jutott az eszembe mint negatív jelző, az pedig Te vagy na szevasz
-1
Ez egy válasz Kampó 2024. október 11. 18:19-kor írt üzenetére.
K
Kampó
2024. október 11. 18:19
#8
Sajnos kedves Farkas_Puncica sem az írásod, sem a hozzászólásaid nem méltók arra, hogy reagáljak rájuk. Nekem elég sokatmondó, hogy egyetlen pozitív hozzászólás sem érkezett eddig... egyetlen dolgot említenék meg: elég ............ dolog magadat az olimpikonokhoz hasonlítani. A pontozott helyre írj be bármilyen negatív jelzőt. Puszi pá😀
2
Farkas_Puncica
2024. október 11. 17:08
#7
Ha egy épp értelmes építő jellegű kritikát látsz kérlek szólj! Én is olvasok az oldalon szörnyűbbnél szörnyűbb írásokat, köztük a 2 megmondó emberünknél is, írhatnék esszét, hogy miért borzalmas de felesleges. Tudod az első részére reagálva a "kommentednek", olyan ez mint a fotel huszárok akik olimpikonokat kritizálnak, közben a budiról alig tud fingás nélkül felállni..... Szóval, igen, először mutasson valamit a hatalmas tudásából ha már annyira J.K. Rowling, hogy fikázzon. Puszi pá
-2
Ez egy válasz Indiana Jones 2024. október 11. 16:53-kor írt üzenetére.
I
Indiana Jones
2024. október 11. 16:53
#6
Ez már többször is előjött, hogy csak az kritizálhat aki ír?  Nem! Kedves Író ezen az oldalon bárki, bármelyik olvasó kritizálhat, írhat véleményt, jót vagy rosszat, amit éppen érez. Az írók, ha van intelligenciájuk, akkor ha tanácsot kapnak, vagy megfogadják, vagy megmutatják, hogy tudnak jobbat, még jobbat írni. A vélemények nem bántóak, inkább segítőeknek kell lenni. Most ne a véleményt írókat támadd, hanem szedd össze magad és csakazértis mutasd meg nekik, hogy tudsz jót, jobbat, még jobbat írni. Szurkolok neked. Várom a következő történetet, ahol megmutatod, hogy jobbat is tudsz.
3
sztbali
2024. október 11. 14:51
#4
Az előbbiek mindent elmondtak. Primitív és igénytelen.
2
K
Kampó
2024. október 11. 09:42
#3
Egyetlen szó jutott eszembe: igénytelen... Volt néhány napja egy teljesen hasonló írás, ott még valami fellelhető volt a történetmesélésből, most ilyenekkel már nem bajlódott az író
2