Társalkodó - bármiről

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Titti
2024. május 22. 23:10
#1278
Nem éppen arra gondoltam, de tess :P Mit szólnál ha sétálnánk? - Szívecskés (blog.hu)
Ha gondod támadna a megjelenítéssel kérlek beszélj hajtűkanyarral. 
Ha nem sikerülne még ekkor sem, akkor tuti lecserélték a barátomat és úgy meg nem is tudom ki vagy. 😢
1
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 22. 23:01-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 22. 21:12
#1275
Ez nem rossz teljesítmény. Van blogod?
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 22. 19:03-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 22. 19:03
#1274
15:49-kor gondoltam egy rövidet. Egy óra se kellett és 421 lett a nézettsége.
Még csak 1529-nél tart 😊 2 óra alatt nem olyan rossz, igaz? 
Írjak neked ennél szebbet? Bár tudom, hogy nem rám vágysz. Úgyhogy ezt se neked írtam. Csak magamnak. 😂 
Meg valakinek, aki azt állította, hogy a blogot pusztán önmaga olvassa. 😜
1
doriangrey
2024. május 22. 17:31
#1273
látom, hogy semmi se elég. mi lenne, ha még lenne is?
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 22. 16:53-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 22. 17:00
#1272
Ugye hogy nem is vagyok cserfes?! Látod? Pár mondat és nem is írok többet. Erre még annyit sem. 😅
2
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 22. 11:39-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 22. 16:58
#1271
Eszembe jutott egy parti séta Juliánnal. Az hosszabb volt. Nem a séta, a történet. Pedig annak a közepén is felébredtem 😛 Mondjuk az kellemes ébredés volt.
Mindenesetre köszi, ha tényleg rám gondoltál ennek az írása közben.
2
Titti
2024. május 22. 16:53
#1270
Ó, köszike!
Nem gondoltam volna, hogy már csak ilyen picike. 😛
Hosszabb,  élvezetesebb sztorira gondoltam. De ha neked már csak ilyenre futja, mikulásnak megyek újra. 😉
15:49-kor gondoltam egy rövidet. Egy óra se kellett és 421 lett a nézettsége. Kíváncsi vagyok holnapra hány ezer lesz?! 😂
2
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 22. 16:41-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 22. 14:25
#1268
Ha ilyen remek a fantáziája írhatna valami szépet. Úgyis rég bizonyított Szürke eminenciás uram. 😛
1
Ez egy válasz doriangrey 2024. május 22. 11:39-kor írt üzenetére.
doriangrey
2024. május 22. 11:39
#1267
Nekem nyitott ajtót siheder koromban a bikinis szomszédlány... Lehet, hogy volt még ráutaló magatartás is, de annyira zavarba jöttem, hogy inkább hazamentem és hónapokig ábrándoztam róla. 
De most elképzeltem, hogy  hogyan lehetett volna megoldani: 
- Helló Anita, bekenhetem a hátad? 
- Persze, gyere, de siessünk, mert anyámék nemsokára hazaérnek...

- Úhh, de rohadtul jól nézel ki...
- Köszi. Megtennéd, hogy megmasszírozod a nyakam... 

- ... izé... ööö... 
- Ne légy már ennyire mamlasz, gyere be és dugj meg, vagy húzz haza faszt verni! 

Más: 
- Kit keres uram? 
- De kurva jól nézel ki! A kedvemért öltöztél így le? 
- Pardon, de én itt lakom, mit óhajt?! 
- Ne játszd meg az eszed, hülye picsa, inkább eressz be! 
A nő készül becsukni az ajtót, de a férfi beljebb lép és megakadályozza. A nőn látszik a rémület, a férfi nyeregben érzi magát, hiszen mi másért lett volna bikiniben a nő, minthogy neki örömet szerezzen? Betaszítja az ajtót és magáévá teszi a hangosan tiltakozó nőt. 
Utólag a bíróságon azt vallja:
- De hát bikiniben volt, kilátszott mindene! Mit kellett volna tennem?! Ártatlan vagyok! 

Vagy: 
- Horgászni voltam a tóra, és láss csodát, kifogtam az aranyhalat. Mondja nekem: 
- Cigány, dobj vissza kérlek! 
Gondolkodom, gondolkodom, hogy hát mégis ez egy beszélő hal, de legyen, a Devla segítse meg, visszadobom. Mire kinéz a vízből:
- Jó tett helyébe jót várj. Lesz három kívánságod, kívánj hát! 
Gondolkodom, gondolkodom, majd kibököm: 
- szeretnék egy drága, modern házat, te hal. 
- Jó, menj haza és ott lesz. 
Hazamegyek és tényleg. Boldogan visszarohanok a tóhoz. 
- Te hal - kiáltom - lehetne a feleségem mellé a Kim Karadashian? 
- Lehetne. 
- És kérhetek egy Ferrarit is? 
- Menj haza az új kocsiddal - mondja a hal és eltűnik. Haza is rugattam a verdával, hát láss csodát, ott áll Kim Kardashian a modern új házam ajtajában és engem vár pucéran. Megölelem, megcsókolom, hogy érezzem is, aztán elérzékenyülök és visszahajtok a tóhoz. 
- Halló, te hal! Gyere elő! 
Előjön és kérdi, mit akarok még? 
- Tudod te hal, te nagyon megsegítettél engem, szeretnék hálás lenni neked. Mit tegyek, hogy boldoggá tegyelek? 
A hal gondolkodik, gondolkodik, majd kiböki: 
- Háromszor dugj meg cigány és akkor pariban leszünk. 
Vakarom a fejem, hogy hát egy halat?! De legyen, megteszem egyszer, kétszer, majd nekiállok harmadszorra is, mire sivalkodó, bikinis feleséggé változik... Ennyit szerettem volna hozzáfűzni, tekintetes bíróság.
2
Ez egy válasz Titti 2024. május 22. 09:23-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 22. 09:23
#1266
Igen, valóban minden körülményt figyelembe kell venni.. Ezért is írtam, hogy ez függ a helyzettől, a résztvevőktől, sőt a helyszíntől is. Éppen ezért kértem rövid összefoglalót arról az esetről, mert ennél rövidebbet én se tudtam volna. Gondoltam valaki, hátha. 😊
Az eset, amiről olvastam nagyjából ennyi volt: egy nő télen, bikiniben nyitott ajtót egy férfinek, aki a saját lakásában megerőszakolta.  Enyhe külsérelmi nyomokat tapasztalt az orvosi vizsgálat, ami nem alapozta  meg a brutális erőszakot. A férfi többek között azzal védekezett, hogy normális ember télen nem visel bikinit.  Egyébként ezt éppen azzal utasították el, hogy egy ember egyedül az otthonában azt visel, amit akar. 
A nő nyert, és bár a tárgyalás zárt ajtók mögött folyt, egy fórumon mégis névtelen precedensként tálalták, pro és kontra véleményeket várva rá. Meglepődtem milyen ostoba vélemények hangzottak el a sok értelmes között. Hozzá kell ehhez tenni, hogy egy külföldi jogi fórumról van szó, ahol feltehetően mindenki valamilyen jogi végzettséggel rendelkezik. 
Köszönöm, hogy helyben hagytad volna az ítéletet. A véleményedből én ezt szűrtem le, bár elég kevés részletet közöltem.
1
Ez egy válasz cvirag 2024. május 22. 07:51-kor írt üzenetére.
cvirag
2024. május 22. 07:51
#1265
Ez összetett kérdés és eljárás esetén nehéz egzaktul megfogalmazni, hogy mi minek számít. Ez a meeto mozgalom csapdája is, mivel oda-vissza visszaélés lehet kölcsönösen egy adott helyzet. Nőként és magánemberként elég szabadosan gondolkodom ebben a kérdésben, mert hasonlóan elvárom, hogy saját tulajdonomban, vagy annak területén azt és úgy viseljek, amit én jónak látok bármilyen helyzettől függetlenül. Mint mondjuk a hollandok. Azonban figyelembe kell venni a változókat is, amit nőként megintcsak nem lehet túl nehéz, lévén egész életünk erről szól, hogy alkalmazkodjunk és megfigyeléses alapon hozzunk döntéseket a másik ember figyelembevételével. Ebben az általad említett szituációban az a probléma, hogy ha ismeri az illetőt, akinek ajtót nyit a bikinis nő, akkor két lehetőség van: 1, tudja, hogy ezt nem szabadna, de nem érdekli. 2, naiv, amit annyira nem hiszek el és jóhiszeműen jár el. A történés pedig a következő lehet: 1, a látogató tud magán uralkodni a látvány okán és nem történik semmi. 2, begerjed és átlépi a határt. Ebben a sajnálatos esetben a házban élő nőnek természetes reakciója kell, hogy legyen, hogy tettel és szóval is jelzi, hogy ő erre nem vevő. Ha ezt nem teszi meg, akkor beleegyezésnek is vehető a történés, bár itt még lehet kiskaput találni. Ha megtette a tiltakozást és a látogató nem nyilvánvalóan beszámthatatlan, akkor lehet szó erőszakról, illetve ennek kísérletéről. De minimum a magánlaksértést rá lehet húzni, mert hogy beléphessen, meg kell valósulnia annak a ténynek, hogy invitálják szóval, vagy ráutaló magatartással. Az ajtó kinyitása nem ráutaló magatartás!
Figyelmen kívül hagytam azt a lehetőséget még, hogy a bikinis nő megtesz bizonyos gesztust, vagy mozdulatot, esetleg "úgy néz", ami nem bizonyító erejű tényező, de ténylegesen felhívásként hathat a másik nemre. Legyünk őszinték, egy adott szituáció egy nőből is kihozhatja a vágyat és abban a percben nem "kell" neki ésszel gondolkodnia. Ugyanakkor ezen esetben a felelősség az övé egyértelműen, amit utólag lehet szépíteni, de nagyon mocskos dolgok jönnek ki belőle. Lehetne még cizellálni, de szerintem te is el tudod dönteni, hogy a vázolt szituáció mit és hogyan takart be.
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 21. 06:02-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 21. 07:55
#1264
Első kérdésre a válasz egyértelműen nem. Éppen amiatt veszek bikinit, hogy ne provokáljak senkit. 
A másodikar talán egy álló fasz? Mi nők ráfoghatjuk ugyan, hogy a bimbó keménysége egyenesen arányos a víz hidegebb hőmérsékeltével, de a pasiknál elfogadható lenne ez mentségként? Az is igaz, hogy a férfiakat emiatt nem hinném, hogy megerőszakolhatná egy nő. Ha egy nekem tetsző olyasmit látok és elcsábulok, azt biztos bárki közös megegyezésen alapuló szexnek tartaná. Pedig nem is én provokáltam. Semmivel, igaz? 
De az alapkérdés nem ez lett volna.
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. május 21. 06:44-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2024. május 21. 06:44
#1263
De nyáron a strandon a bikini viselése provokációnak számít? A nudista strandon a meztelenség normális, ott mi számít provokációnak?
1
Ez egy válasz Titti 2024. május 21. 06:02-kor írt üzenetére.
Titti
2024. május 21. 06:02
#1262
Te mit fogadnál el provokációnak? Vagyis szerinted mi lenne az? Tudom, hogy ez függ az helyzettől, a résztvevőktől, sőt néha a helyszíntől is. Össze tudnád röviden foglalni?
Olyanra gondolok, hogy egyedül lévén otthon csengetnek és nem tudom ugyan, hogy ki lehet, mégis bikiniben, vagy egy szexi hálóruciban nyitok ajtót.  Talán nem mindegy hogy ezt télen vagy nyáron teszem? Ok, utóbbi helyzet érthetőbb, mert 40 fokos hőségben a bikini nagyon is illedelmes, helyénvaló viselet, de télen is tarthatnék én ruhapróbát a nyárra gondolva.
1
Ez egy válasz cvirag 2024. május 21. 05:14-kor írt üzenetére.
cvirag
2024. május 21. 05:14
#1261
Ha tényleges erőszak áll fent, akkor az kizárja a megcsalás fogalmat. Amennyiben ehhez hozzájárult a nő, verbális vagy nonverbális eszközökkel mint felbujtó, akkor az aktus tényállása csak provokáció útján jöhetett létre, tehát áll a megcsalás esete.
3
Ez egy válasz Titti 2024. május 20. 17:17-kor írt üzenetére.