Társalkodó - bármiről

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Álmoska5
2023. november 18. 20:42
#600
Privát önkéntes statisztika a kapott ontok szemszögéből

Arya:         7 történek összes pontszáma:  53,49      átlag: 7,64  szavazat   431 átlag: 62,8
Titti:          4                                                     31,                     7,74                     244           61
Éva596      4                                                     32,32                 8,28                     235           59 ,75
Lolamackó:  15                                            115,72                  7,71                   8471           84,1 Kékég:     11                                                    83,17                  7,5                      1325           74

Ezen számsorokba olvasható   szimpáia  és  unszimpátia  alapján adományozott pontok. Ezért ezek az erednmények torz tükrőt mutatnak. Nem tudom - nem tisztem - megállapítani hogy miért voltak a lepontozások, de az tény, hogy írói által befektetett munka és értéle lett velül érdemtelenűl leértékelve.
Az esetleges hibák elkövövetéseit magamra vállalom.

Tisztelettel:

"Álmoska5"
1
Lolamacko
2023. november 18. 10:50
#599
Belekerülhet a statisztikába, hogy mától már képregény szöveget is írtam.
A kocsma 1 rész - A tűzboszorkány
3
salsa
2023. november 17. 08:17
#596
Ha nem vigyázunk, akkor létezni fog. Már a statisztika elején nem tetszett a bevezető: a női írók. Miért pont ők? Miért nem a kerékpározást is kedvelő írók, nemtől függetlenül? Lehet, hogy azért írnak kevesebben mert sokkal több az egyéb elfoglaltságuk, és nem jut annyi idejük a gondolataik kifejezésére? Az, hogy az erotikus fantáziájuk ugyanolyan színes- sőt!- mint a férfiaké, az már sokszor kiderült ezen az oldalon is. 
Ha statisztikázod a szavaidat, készíts egy külön mellékletet a helyhatározó szavakról is, mert enélkül nem robbanhatsz be a tudományos vérkeringésbe. 🙂
4
Ez egy válasz Arya 2023. november 17. 07:02-kor írt üzenetére.
Arya
2023. november 17. 07:05
#595
Mondtam már, hogy kedvellek?  💗
2
Ez egy válasz salsa 2023. november 17. 06:57-kor írt üzenetére.
Arya
2023. november 17. 07:02
#594
Én azt sem tudtam, hogy létezik ilyen verseny. Egyáltalán nem a statisztika miatt írtam. Ezentúl majd felveszem minden nap közben kimondott szavam és gyártok belőle statisztikákat. Még nem döntöttem el, hogy hozzávegyem e a kimondatlanokat is, avagy sem.
Jajj, olyan izgatott vagyok, milyen eredményeim lesznek karácsonyig!
2
Ez egy válasz Lolamacko 2023. november 17. 00:44-kor írt üzenetére.
salsa
2023. november 17. 06:57
#593
Kedves Lolamackó! Mindenekelőtt: szépen kérlek, semmilyen következtetést ne vonj le Álmoska statisztikájából. Ez a tudomány olyan, mint az elvarázsolt kastély tükre: azt emel ki amit akar, és alapból torzít. Szinte mindig valamilyen előzetes koncepció alapján. A legfontosabb kimarad ebből is, a te személyiséged. Mit szeretsz, mit akarsz megmutatni magadból a történeteiden keresztül. Ha te magad meg vagy elégedve, és úgy érzed sikerült azt átadnod a műveddel amit akartál, akkor rendben vagy. (Ez lehet az az érzés, ami a fordítóknál kimarad) Nekem ebből a bűvészkedésből az jön le, hogy van egy olvasói csoport amelyik szereti az írásaidat és ez a fontos. A többi csak számmisztika. Bármelyik fordító kollégával lehetne olyan összevetést barkácsolni ahol ő jön ki jobban, és olyat is ahol én. Lehetne, de minek?
2
Ez egy válasz Lolamacko 2023. november 17. 00:44-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. november 17. 04:13
#592
Kedves ( szomorú ) Lolamackó!  Miattad, hogy ne legyél szomorú, már ma közzéteszem azon számsoraimat amiben  Te már előkelő helyre kerültél   (Te október 31.-én egy 104 304 karakteres óriási művet produkáltál! )  Ezen egy munka alatt más személy 10-13 történetet küld be,  s így megsokszorozza  az olvasói számát
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. november 17. 00:44-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. november 17. 04:05
#591
Privát  "önkéntes" statisztika"  a KARAKTEREK LEÜTÉSEINEK arányábaól nézve:

Arya:                  7 történetének összes karakter száma: 198.450   átlag  28.350
Titti:                   4                                                                    148.652              37.163
Éva:596              4                                                                    108.820              34.006,25 
Lolamackó       15                                                                   325.522              21.701,46
Kékég:               11                                                                   184.405              16.764
Az előző statisztika számsora elszomorító vot Lolamackó szemszögéből,de ebben a megvilágításban a Kiemelkedő leütött karakrei arányában neki mennyivel több fizikai megterhelés voltugyanazon intervallum idő alatt mások erejét figyelembe véve.

"Álmoska5"
1
Álmoska5
2023. november 17. 03:40
#590
Aranyos szomorú  Lolamackó!
Érzem, hogy nagyon fájt amit olvastál, ezt érzem a "következtetéssem" értelme alatt!
STATISZTIKA ehy külön tudomány ág, ami azt jelenti, hogy kit hogyan lehet eltéríteni a valós ( bűvös ) számokkal.  

Lehet a kijött eredményeket variálni tetszésünk szerint. Ezért csak miattad nem feküdtem le aludni, hogy regelre már más  megvilágításban  fogst kitűnni a számok világába.

Viszon helysbítenek kell mert neked nem 16 hanem 15 írásod jelent meg, mig kékégnek 10 helyett 11 története jelent meg. Ezáltal az átlag olvasok szám kissé megvátozik: 
 Lolamackó:    15       8.495  olvasó jutott    átlaga   566,3  olvasód volt
 Kékégnek:       11     24.170 olvasó jutott    átlaga  2.197,27 -re módosult

"Álmoska5"
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. november 17. 00:44-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. november 17. 00:44
#589
Levontam a következtetésemet.
1
Ez egy válasz Álmoska5 2023. november 17. 00:25-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. november 17. 00:31
#588
Tévedések jogár fenn tartom a melléütéseimmel, vagy a betük elahagyásai miatt mert az agyam beteg  csak 99% -on üzemel:
Heylyesbítem a stiszika   (helytelenül leírt szót az alábi helyesen leírt szóra 🙂

Privát "önkéntes" statisztika, az olvasók számai alapján
1
Ez egy válasz Álmoska5 2023. november 17. 00:25-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2023. november 17. 00:25
#587
Privát "önkéntes" stiszika, az olvasók számai alapján.

Azon írónőkről, kikről tudom hogy nők , valamint elég termékenyek sz odalon. Nekik szól e kis munkám!   Adataimat 2023. szepteber 1- től  (mai napig) 2023. november 16.-ig megjelt ísráskra fokuszáltam:

Arya:      7 története jelent meg ezen ezen idő alatt:        6.822 olvasója volt  (átlag: 947,59
Titti:       4                                                                                 4.205                                     1.051,2
Éva596:  4                                                                                 3.969                                        992,2
Lolanacko    16                                                                        8.495                                        530,9
Kékég:           10                                                                      24.170                                     2.417,0

Holnap a karakerke száma, holnapután akarakterek és a pontszámok alapján  fogom a sorrenedet megcsinálni. Befejezésül meg minden adatot fog tartalamazni
Tisztelettel:
"Álmoska5"

Nem tudom más észe vette e rajtam kivül? 😰  Andreas6  kollegát már napok óta nem látom  ő 7 évvel fiaralabb nálam, tehhát most December 20-án tötlti be a 70. Szüleése napját.  Remélem csak beteg vagy gondolm nem csak nekem hiányzól? Mielőőbi visszatárást Kegvesj András
1
Lolamacko
2023. november 16. 19:42
#584
Ez a hal már annyi helyen megjelent. Szeretném, ha az én barátom is lenne a kívánságteljesítő hal.
1
Ez egy válasz ikkjejzjiuiiii 2023. november 16. 17:23-kor írt üzenetére.
ikkjejzjiuiiii
2023. november 16. 17:23
#583
egy régebbi írásom. 

Színdarabot akartam írni.

Egy idős házaspár ül egy szemeteskonténer mellett és bort isznak, láthatóan hajléktalanok.
Orsi a tizenkét éves kislány sétál arra és megsajnálja az idős embereket. Egy termoszból teát ad nekik.

Orsi: Hideg van és fúj a szél, biztos jól esne egy csésze tea.

Idős nő: Aranyos kislány vagy, a szüleid büszkék lehetnek rád.

Idős férfi: Régebben Juhász voltam, ah lennének még napjainkban is birkáim akkor adnék neked egyet.

Orsi: Köszönöm.
A kislány lecsavarja a termosz kupakját és először az idős néninek ad teát, majd az idős bácsinak.

Orsi: Csókolom, most mennem kell.

Orsi elsétál az idős házaspár újra bort iszik.

Otthon.
Orsi: Édesanyám egy idős házaspárt láttam nem mesze tőlünk, nem maradhatnak éjjel az utcán.

Margit az édesanya: Telefonálok a szociális munkásoknak, ejj nem veszik fel a telefont.

Plüss hal: Eddig titkoltam, de én vagyok a kívánságteljesítő hal, egy kívánságot teljesítek.

Orsi: A közeli utcában lévő hajléktalanok ne maradjanak este az utcán.

A hajléktalan szállón sok ember díszít egy karácsonyfát, köztük az idős hajléktalan pár is, mikor nyílik az ajtó és megjelenik egy fiatal pár.

Fiatal férfi: Édesapám, ne haragudj, hogy sokáig távol voltam.
Idős férfi. Hogy tudtad meg, hogy itt vagyok?

Fiatal férfi: Egy birka vezetett el ide.

Az ajtón bejön egy plüssbirka.

Fiatal férfi: A feleségem színésznő, szívesen énekel mindenkinek.

A fiatal nő énekel egy karácsonyi zenét, ami mindenkinek tetszik.
Orsi és az édesanyja jön be az ajtón. Orsi egy plüss halat fog a kezében.

Az idős férfi a kislány felé fordul és megszólal: Neked ajándékozom a birkám, évek óta nem láttam és most előkerült.

Orsi: Köszönöm szépen.

Idős férfi: Margit.

Margit az édesanya: Honnan tudja a nevem?

Idős férfi: Te vagy a lányom.

Margit az édesanya: - Én nem ismertem a szüleim.

Idős nő: Akkor itt az ideje, hogy megismerd őket.

Hárman megölelik egymást.

Idős nő: Orsi sütök neked kalácsot.

Orsi: Köszönöm nagymama és nagypapa.

Hárman megölelik egymást.

Megszólal a plüssbirka: A barátom a kívánságteljesítő hal.
Megszólal a hal: Az én barátom pedig a birka.

Orsi. Boldog karácsonyt mindnekinek
2
Ez egy válasz Lolamacko 2023. november 15. 20:39-kor írt üzenetére.