Társalkodó - bármiről

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

ikkjejzjiuiiii
2023. október 3. 20:09
#440
Miért masszirozzák a tökük a férfiak, nyilvános helyen?
Nyilván kicsit újságírói a poszt.
1
ikkjejzjiuiiii
2023. október 3. 19:19
#439
Érdekes h már jó 20 éve létezik ez az oldal.  ezt kellene elküldeni az űrlényeknek, és mindent tudni fognak az emberiségről. Mondjuk lehet h szociológus már ráizgult erre az oldalra, vagy ha valaki a Magyar valóságot kutatja. 
2
Titti
2023. október 1. 20:06
#438
Aranyos vagy most is. Férjemmel értekeztem a döntetlen elfogadása érdekében. Azt  mondta, hogy egy olyanhoz cserealap is kell. 
Én ettől még szeretlek és hajlok arra, hogy elfogadjam. Bár sok más ember számára ez vallomásnak tűnhet, mi tudjuk, hogy nem az. Most biztosan ismétlem önmagam, de az ismétlés nem mindig ártalmas. Sokan a tudás atyjának tartják, mások annak anyjával azonosítják. Szóval... Szerethetem én a cicusomat is és apumat vagy a páromat, a kislányomat, akár a kaktuszomat is. Természetesen mindegyiket másképp. 🙂 Téged barátként tisztellek, szeretlek. E kettő között nem sok a különbség, talán inkább semmi ez esetben, ám kéretik meg és nem félre érteni. Főleg most! De... A kérdés a döntetlen elfogadása lett volna.  A csudába, eltértem a tárgytól! Ez is csak időhúzás lett volna részemről?  Ki tudja? Én nem. Lehet te sem. Már csak azért is, mert olyanról nyilatkozol, amit sose próbáltál. 🙂 Ezt írtad. Higgyek neked? :pusz, de csak azért, hogy lásd semmi rossz szándékom nem lenne ezzel, szóval semmi amit én most tudnék gondolni a szexxel:
Bár a jelenlegi állapotomban, szívesebben pihenek. Na, nem is írok többet, inkább gondolkodás nélkül elfogadom a döntetlent. Bullshit, írná Virág, és már csak ezért (sem) szaporítom tovább a szót. Már ez is sok. 😀 Jól vagyunk, remélem ti is. 
:pusz
1
doriangrey
2023. október 1. 17:31
#437
Hello. 🙂 Egy ideális helyzetről értekeztem. A te verziód nem az ideális. De kiegyezhetünk egy döntetlenben. 
1
Ez egy válasz Titti 2023. október 1. 16:19-kor írt üzenetére.
Titti
2023. október 1. 16:19
#436
Értelek, de nincs igazad, Van amelyikünk szeretne minél gyorsabban túllenni rajta, csak ez nem mindig saját döntés eredménye. Lola írt rá példát, ha értetted, és talán én is. És még sokan mások...
De  vannak helyzetek, amikor igazad lehet.
1
Ez egy válasz doriangrey 2023. október 1. 00:35-kor írt üzenetére.
doriangrey
2023. október 1. 00:35
#434
Abszolút. Olyanok, mint a kamaszrecska. Csak húzzák, mert van még kapacitás, de a minőségre semmit sem szánnak. Pedig a nők, az istenadta nők értékelik az időhúzást, ha a saját élvezetükről van szó. 
Állítólag. Sosem próbáltam... 
1
Ez egy válasz ikkjejzjiuiiii 2023. szeptember 30. 14:52-kor írt üzenetére.
ikkjejzjiuiiii
2023. szeptember 30. 14:52
#433
Folytatásos történeteknél érdemes egy hetet várni a folytatásokkal, ha szakmailag vizsgálom akkor kurva zavaró h naponta jönnek a folytatások. 
1
Balázs0304
2023. szeptember 30. 10:31
#432
Mindenképpen értékelem.... 
1
Lolamacko
2023. szeptember 30. 10:30
#431
Bocsánat! Nem annak szántam. Visszavonulok. Ha lehetne törölném is az elmúlt órát, és akkor nem kaptál volna üzenetet tőlem. Bocsánat! Értékeld, hogy őszintén megbántam.
1
Ez egy válasz Balázs0304 2023. szeptember 30. 10:14-kor írt üzenetére.
Balázs0304
2023. szeptember 30. 10:14
#430
Igazából a Fórumba a társalgás miatt írok. Az oldalra pedig a képregényeket töltöm fel, ha elkészültem persze a fordítással. Nem áll szándékomban ismerkedni. Egyébként már az első hozzászólásod után rá jöttem, hogy gúnyolódás tárgyává váltam a nálad. 
1
Ez egy válasz Lolamacko 2023. szeptember 30. 10:05-kor írt üzenetére.
Lolamacko
2023. szeptember 30. 09:29
#427
Ez csajozós dumának hangzik. 
1
Ez egy válasz Balázs0304 2023. szeptember 30. 09:15-kor írt üzenetére.
Balázs0304
2023. szeptember 30. 09:15
#426
Remélem harmadszorra csak sikerül elküldeni azt amit írni akarok. De ha megint nem akkor legyen szívesek az Adminok töröpjék az utolsó két hozzászólásomat. Köszönöm! 

Azért vagyok inkább egyedül, mert így nem kell csalódnom. Nem kell olyan veszekedésekben résztvennem, amelyek tök feleslegesek. Így, hogy egyedül vagyok, azt csinálhatom amit szeretek, és nem azt amit a párom elvárna, mert különben baj lesz. 
1
Balázs0304
2023. szeptember 30. 09:06
#425
Ohh sokkal írtam, de nem adta hozzá a rendszer.
1
Balázs0304
2023. szeptember 30. 09:03
#424
Egyet értek doriangrey vélemenyével. Hiszen nekem sem volt még kapcsolatom senkivel, csak ilyen pár órás max. Bár már az is vagy 11 éve!
1
Arya
2023. szeptember 29. 21:57
#423
Ez igaz. Nem neki szörnyű, hanem az a tudat, hogy élhet még ember, aki a legnagyobb csodás érzést nem tapasztalhatta meg. A kifejezés nem magyaros és talán nem is helyes, de tőlem most csak ennyire tellett. Bár lehet ezt se kellett volna, hisz akik itt olvasgatnak, írnak, azok számára ez hihetetlen lehet. Sajnos, ez nem kitalált dolog. Ami még szörnyűbb, hogy nem is egyedi. A háború is szörnyű, de ez is. Ott meghalnak az emberek, itt azt hiszik, hogy élnek. Én meg nem tudok meghalni. Pedig sok itteni ember szerint talán nem ártana. 😀
Te viszont tudod, hogy mindennek megvan a maga ideje. A hely nem lényeges. Nekem már az idő sem. Nem panasz. Nem sírok. Csak... Butaság.  
1
Ez egy válasz doriangrey 2023. szeptember 29. 20:34-kor írt üzenetére.
doriangrey
2023. szeptember 29. 20:34
#422
Amit nem ismerünk, nem is hiányozhat. Csak annak szörnyű, aki tudja, mit veszthetett.
1
Ez egy válasz Arya 2023. szeptember 29. 09:03-kor írt üzenetére.
Arya
2023. szeptember 29. 20:13
#421
Köszi. A szavak simogatása mindig jobban esik, mint bármilyen lájk, csak gondoltam, ha szóra nem is érdemes, attól még egy gombnyomást talán megért neked.
Titti üdvözöl, de ő most babafilmeket nézeget. Talán jövő héten már otthonában teheti. Többedmagával. De néha eszébe jut az itteniek közül sok mindenki. Te is. Azt mondta pusziltat téged is. Ugye nincs harag, ha nem adom át?  
1
Ez egy válasz ikkjejzjiuiiii 2023. szeptember 29. 20:06-kor írt üzenetére.